Top 10 Türzylinder Beidseitig Schließbar – Válcové vložky zámku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ABUS

#ad

S bezpečnostní kartou, ABUS EC660 ECK660 Profilová hlavicová vložka délka a/b Z28/K34mm C=62 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - Testováno s vysoce kvalitní ochranou proti vrtání SKG**. Vně lze vždy zamknout klíčem, uvnitř otočením otočnou hlavicí. Další klíče lze doobjednat online jako dodatečné klíče. Další cylindrické vložky lze doobjednat online stejně jako uzávěr tedy vhodné k vašim klíčům. Profilová hlavicová vložka s bezpečnostní kartou a ochranou proti kopírování díky značkové ochraně žádná patentová ochrana.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluJD-JD-0443

2. ToniTec

#ad

ABUS cylindrická vložka do zámku, včetně 3 klíčů vč. ToniTec CodeCard velikost 30/30 mm, profilová cylindrická vložka C73 N+G GS se stejným klíčem

#ad
ToniTec #ad - Zavírání 1" vícenásobné použití pouze jedním klíčem. Roubu, 3 klíčů a ToniTec CodeCard. Lze kombinovat s pancéřovými závorami Abus, přídavnými dveřními zámky a visacími zámky.

Všechny cylindrické vložky jsou dodávány vč. Tak lze domovní dveře, dveře bytu nebo garáže ovládat pouze jedním klíčem. Např. Profilové cylindrické vložky abus se stejným zavíráním umožňují při objednání více vložek např. Lze samozřejmě také míchat v rámci stejného uzávěru mezi dvojitými, hlavicovými a polovičními válci. Uzávěr 1. Vysoce kvalitní materiály a materiály odolné proti opotřebení zajišťují dlouhou životnost. Jednoduše vyberte příslušný počet stejných uzávěrů.
ZnačkaToniTec #ad
VýrobceToniTec GmbH #ad

3. ABUS

#ad

ABUS EC550 profilový dvojitý válec délka a/b 35/35 mm c=70 mm s 10 klíči

#ad
ABUS #ad - S kódovým číslem vyražení klíče bez bezpečnostní karty. Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání. S 10 klíči z toho tři s vyraženým kódem a sedm bez kódové ražby. Profilová dvojitá cylindrická vložka. Funkce pro nouzové situace a nebezpečí lze uzamknout i v případě zastrčení klíče.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluEC550 35/35-10

4. BASI

#ad

BASI | V55 profilová dvojitá cylindrická vložka 30/60 mm | funkce pro případ nouze a nebezpečí | cylindrický zámek | 5 otočných klíčů a kódová karta | klíč na vrtací prohlubně | ochrana proti

#ad
BASI #ad - Materiál: mosaz matně poniklovaná | 6 držáků kolíků | testováno dle EN 1303:2015. Délka profilového válce: 30/60 mm.

Různě uzavírající systém | vhodné je pouze 5 dodaných klíčů | včetně kódové karty, usnadňuje doobjednání klíčů u vaší regionální zámečnické služby. Vysoce kvalitní profilový dvojitý válec, domovní dveře, ideální pro vstupní dveře, dveře bytu | s funkcí nouze a nebezpečí – dveře lze otevřít zvenčí klíčem i přes zasunutý klíč zevnitř. Chrání domovní dveře před útoky / pokusy o vloupání zvenčí | s ochranou proti vytrhávání a navrtání.
ZnačkaBASI #ad
VýrobceBASI #ad
Hmotnost0.4

5. ABUS

#ad

Včetně 5 unikátních klíčů a ToniTec CodeCard, cylindrická dveřní vložka EC550 EC 550 VS systém unikátního klíče, Abus profilová cylindrická vložka

#ad
ABUS #ad - Ochrana proti navrtání díky tvrzeným ocelovým kolíkům. Rozsah dodávky: 1 x cylindrická vložka, 1 x upevňovací šroub, 5 klíčů, 1 x ToniTec CodeCard. Tonitec codecard. Nabízí výhody doobjednání klíče nebo vložky bez zaslání klíče. S funkcí pro případ nouze a nebezpečí zamykatelné z obou stran i v případě, že je zevnitř zasunut klíč. Oboustranný klíč bez ostrohranných zářezů.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceToniTec #ad
Číslo díluDE-TO5-0394

6. Schließzylinder

#ad

Cylindrická vložka zámku pro zamykací set / délky lze libovolně kombinovat

#ad
Schließzylinder #ad - Strana se přídavně označí písmenem K. Základna činí 30/30 mm, lze prodloužit z jedné nebo z obou stran vždy o 5 mm s použitím dodávaného příslušenství.

Upozornění: u cylindrických vložek s knoflíkem se knoflík nachází na straně:B. Pokud potřebujete další cylindrické vložky, opakujte postup. Cylindrické vložky se zpravidla dodávají se 3 klíči. Pokyn k objednávce: vyberte si v seznamu Dropdown vaši požadovanou variantu. Kvalitní cylindrická vložka zámku s funkcí nouzového stavu a nebezpečí i při zasunutém klíči lze z obou stran zamknout. Poniklovaná mosaz matná se 6 stavítky a ochranou proti odvrtání a vytažení, jakož i systémem proti vloupání Picking s anti-picking kolíky.
ZnačkaSchließzylinder #ad
VýrobceWeRo #ad
Číslo dílu387488

7. ABUS

#ad

Vč. kodové karty ToniTec®, systém stejného klíče, Profilová cylindrická vložka Abus EC550 s 3 klíči

#ad
ABUS #ad - Se „zamykáním 1“ „schließung 1“ opakované použití s jedním jediným klíčem. Dvojitou cylindrickou vložku, vložku s knoflíkem a půlvložku lze pochopitelně kombinovat i v rámci stejného zamykání. Kombinovatelné s pancéřovými bezpečnostními závorami abus, přídavnými dveřními zámky a visacími zámky, např.

Takto lze odemykat a zamykat dveře od domu, bytu či garáže pomocí jediného klíče. Zároveň si můžete hned objednat univerzální klíče. Vyberte si jednoduše příslušný počet stejných zamykání např. Profilové vložky abus umožňují při objednání více cylindrických vložek např. Výroba dle din en 1303, tvrzené ocelové kolíky v těle vložky ztěžují odvrtání, skg **, DIN 18252, iso 9001: 2008, obsah balení: vč: upevňovacího šroubu a 3 klíčů.

Dvojitá vložka: oboustranně zamykatelná cylindrická vložka pro vchodové dveře od domu nebo bytu s funkcemi pro případ nouze a nebezpečí zamyká i v případě, že je zevnitř zasunut klíč. Série 83 a 86ti, abus global Protection Standard GPS 52. Schließung 1.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceAbus #ad
Výška6
Šířka13
Číslo díluHU-XI-138

8. BASI

#ad

BASI | Dvojitá cylindrická vložka V55 30/40 mm | cylindrický zámek s 5 oboustrannými klíči a kódovou kartou | klíč na vrtačku | ochrana proti zakroucení a ochrana proti navrtání | různé zapínání

#ad
BASI #ad - Chrání domovní dveře před útoky / pokusy o vloupání zvenčí | s ochranou proti zakroucení a ochranou proti navrtání. Vysoce kvalitní profilová dvojitá cylindrická vložka, domovní dveře, ideální pro vchodové dveře, bytové dveře. Různé zamykací systém | vhodné pouze 5 přiložených klíčů | včetně kódové karty, usnadňuje dodatečné objednání klíčů u vaší regionální klíčové služby. Profilová cylindrická vložka délka: 30/40 mm. Materiál: mosaz matně poniklovaná | 6 přídržných tužek | testováno dle EN 1303: 2015.
ZnačkaBASI #ad
VýrobceBASI #ad
Hmotnost0.34

9. ABUS

#ad

ABUS EC550 Profilový dvojitý válec délka 30/40 mm s 5 klíči

#ad
ABUS #ad - Funkce pro nouzové situace a nebezpečí lze uzamknout i v případě zastrčení klíče. Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání. S 5 klíči, z toho 3 s vyraženým kódem číslo klíče v hlavě klíče a 2 bez vyražení kódu. Profilová dvojitá cylindrická vložka. S kódovým číslem vyražení klíče bez bezpečnostní karty.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluEC550 30/40-5

10. ABUS

#ad

ABUS EC550 Profilový dvojitý válec délka 45/50 mm se 6 klíči

#ad
ABUS #ad - Se 6 klíči z toho tři s vyraženým kódem a tři bez ražby kódu. Profilová dvojitá cylindrická vložka. S kódovým číslem vyraženým klíčem bez bezpečnostní karty. Funkce nouze a nebezpečí uzamykatelná i při zaseknutí klíče. Vysoce kvalitní ochrana proti vrtání.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Číslo díluEC550 45/50-6