Top 10 Sun Lamp For Winter Depression – SAD světla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Beurer

#ad

Zdravotnický prostředek s technologií LED, intenzita světla cca 10 000 luxů ve vzdálenosti 10 cm, Beurer TL 30 denní světlo, simulace denního světla, s variabilním stojanem a taškou, blikání a bez UV

#ad
Beurer #ad - Obsah dodávky: denní světlo tl 30, variabilní stojan, úložný vak, agregát, návod k použití. Wellness - světlo v praktickém formátu tabletu je ideální pro pracovní stůl i na cestách.

Denní lampa s intenzitou světla 10 000 luxů ve vzdálenosti přibližně 10 cm pro simulaci denního světla v případě nedostatku světla v temných dnech. Světelná sprcha s umělým denním světlem pomáhá proti nevyváženosti, depresivní náladě, energii a nedostatku jízdy a místo toho zajišťuje pozitivní náladu. Díky variabilně nastavitelnému podstavci lze TL 30 používat ve formátu na výšku a na šířku.

S osvětlovací oblastí 20 x 12 cm, hmotnost produktu cca 330 ga praktický úložný vak, můžete si s sebou vzít lampu všude. Certifikovaný lékařský produkt má mimořádně rovnoměrné osvětlení pomocí energeticky úsporné technologie LED a lze jej ovládat pomocí pohodlného ovládání jedním tlačítkem.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška9.29
Délka6.14
Hmotnost1.65
Šířka1.02
Číslo díluTL 30
Modelka608.05

2. VTHW

#ad

4 časovače, UV světlo bez UV záření, plynulé stmívání, skládací držák, VTHW Lampa s denním světlem, pro domácnost/kancelář, lampa s dotykovým ovládáním, 10 000 Lux lampa s paměťovou funkcí

#ad
VTHW #ad - Paměťová funkce a 4 časovače: zabudovaná funkce smart memory si pamatuje poslední nastavení jasu, nejlepší režim, který se standardně zachová naposledy při příštím zapnutí světla. Plné spektrum 10 000 luxů bez uv záření: uvolněte přirozené sluneční světlo s intenzitou 10 000 luxů intenzita světla a získejte 6500 K studené bílé světlo.

Podržte síťový spínač po dobu 2 sekund, abyste jednoduše nastavili stupeň jasu od 20 % do 100 % - 20 %. Ultra tenký, aby se vešel do téměř každého prostoru. Síťový zdroj není součástí dodávky. Skvělý dárek pro vaši rodinu a přátele: naše lampa na denní světlo je perfektním vánočním dárkem. Bez blikání, neoslňující, příjemné na oči a pokožku. Nastavte úhel otevření tak, aby světlo bylo nejlépe potřeba, na kuchyňském pultu, abyste ho mohli umístit vedle vašeho notebooku, lehký, na psacím stole v kabině a jinde.

Obdržíte: 1 x lampa s denním světlem, 1 x 1, 5m USB-C kabel a 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Praktická 4 nastavení časovače 15/30/45/60 minut. Dotykové ovládání a nastavitelný plynulý jas: lampa má velmi citlivé dotykové ovládání, takže si nemusíte dělat starosti s náhodným klepnutím. Skládací držák o 90° a přenosná kompaktní velikost: tato lampa se dodává s držákem otočným o 90°.
ZnačkaVTHW #ad
VýrobceVTHW #ad
Výška5.98
Délka0.63
Hmotnost0.53
Šířka5.98
Číslo díluHYG-01
ModelkaHYG-01

3. Auriox

#ad

Auriox Lampa pro denní světlo, lampa pro, 5 nastavitelných intenzit světla, 3 barvy světla, 4 nastavení časovače, 12000 luxů, sluneční světlo bez UV záření, světelná terapie s paměťovou funkcí

#ad
Auriox #ad - Podržte tlačítko spínače, může ovládat denní světlo do 1 – 15 metrů. 30 minut až 1 hodina denně. Plnospektrální žárovka 12000 lux lampa na denní světlo může poskytnout intenzitu světla až 12000 luxů pro simulaci slunečního světla. Doporučujeme vám používat světlo pravidelně a každý den přibližně ve stejnou dobu.

Současně využívá celé led celé spektrum k odfiltrování škodlivého UV světla, takže nepoškodí vaši pokožku jako slunce. Bez blikání a uv záření tato lampa pro denní světlo je vyrobena z kvalitních materiálů a má dlouhou životnost. Neoslňující světlo bez blikání bez blesku a záření. Můžete se volně přizpůsobit vašim osobním preferencím a prostředí. Dodává se s dálkovým ovládáním, které se pohodlně obsluhují a mají delší životnost než běžné spínače.

Nastavení časovačelampa se světelnou terapií má zabudovaný automatický časovač. Snadné použití světelná terapeutická lampa má dvě kontaktní metody: krátký a dlouhý tlak, abyste mohli volně nastavit teplotu barvy. Umožňuje vám nastavit časovací režimy od 10 do 60 minut v intervalu 10 minut. Nastavitelné barvy a jas tato světelná terapeutická lampa má 3 barvy světla bílá, 50 %, 25 %, 75 %, přírodní a teplá a 5 stupňů jasu 10 %, 100 %. Je velmi praktický a šetří energii.
ZnačkaAuriox #ad
VýrobceAuriox #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81

4. Sotipevs

#ad

Dotyková lampa, lampa na sluneční světlo, denní světlo, plnospektrální lampa pro domácnost/kancelář, Sotipevs Lampa pro denní světlo 15000 Lux, LED světelná terapie bez UV záření

#ad
Sotipevs #ad - Je zcela bez blikání a chrání oči LED osvětlením. Funkce paměti ukládá naposledy nastavenou teplotu barev a nastavení jasu, takže světla můžete rychle zapnout a zapamatovat si své preference. Vezměte prosím na vědomí, že byste se na světlo neměli dívat přímo. Lampa pro denní světlo 15000 luxů – lampa poskytuje až 15 000 luxů pro efektivní, bezpečné a přirozené světlo.

Asovač a funkce paměti – se 6 druhy časovačů se světlo po uplynutí časovače automaticky vypne a velmi dobře se hodí pro čtenáře před spaním. 3 teploty barev – s rozsahem 3000 k/4500 k/6000 k má 3 barevné teploty pro splnění vašich potřeb: studená bílá pro použití v kanceláři, kuchyni a obývacím pokoji pro osvěžení; teplá bílá pro použití ve studiu pro ochranu vašich očí; a teplé žluté světlo pro použití v ložnici nebo v zimě pro vytvoření příjemné atmosféry.

Pokud to není potřeba, můžete funkci časovače na 2 sekundy zrušit stisknutím a podržením tlačítka časovače. 5 nastavitelných jasů – sluneční lampa nabízí 5 stupňů jasu 20, 0 % – 100, 0 % pro maximální komfort a přizpůsobivost bez poškození očí. Kompaktní, symetrická čtvercová konstrukce, snadno se přenáší, takže si můžete užívat teplé světlo kdykoli doma, v kanceláři nebo na cestách. Přenosný a závěsný – stojan otočný o 180° s otvory pro zavěšení lze libovolně umístit na psací stůl nebo zavěsit na zeď.
ZnačkaSotipevs #ad
VýrobceSotipevs #ad
Výška7.48
Délka0.43
Hmotnost0.99
Šířka6.3

5. Top Life

#ad

Top Life Lichttherapielampe 15.000 Lux – Leistungsstarkes Licht für besseres Wohlbefinden – Einstellbare Tageslichtlampe mit 3 Intensitäten 10.000 Lux, 6.000 Lux, Vollspektrum

#ad
Top Life #ad - Ihre express-lichtkur – im vergleich zu einer 10000-lux-lichttherapie ermöglicht die intensität von 15. 000 lux kürzere sitzungen oder ermöglicht es, weiter von der Lampe entfernt zu sein. Vorteile – französisches unternehmen.

Verbringen sie den winter mit einem lÄcheln – das intensive weiße licht dieser 15. 000 lux starken Lichttherapielampe hält Sie vital und energiegeladen. Leicht zu transportieren, wenn Sie lesen, zu Mittag essen oder arbeiten. Weniger zeit, mehr Komfort … bei jeder Verwendung. Ideal bei müdigkeit, um den Mangel an natürlichem Licht im Winter auszugleichen. Effektiv, wenn sonne selten ist – phototherapiegeräte werden in den nordischen ländern häufig verwendet, um Ihr Wohlbefinden zu steigern.

Jeden tag bekämpft es Ihre Energieknappheit, macht Sie wacher und hebt Ihre Stimmung. Einstellbar und transportbar – neben dem einzigartigen 15. 000-lux-modus können sie zwei weitere intensitätsstufen wählen: 10000 lux und 6. 000 lux lichtstärke bei 10 cm. Diese vollspektrumlampe nutzt die Kraft des Tageslichts, wenn das Licht fehlt.
ZnačkaTop Life #ad
VýrobceTop Life #ad
Výška10.83
Délka6.3
Hmotnost0.97
Šířka0.79
Číslo díluTL-1885
ModelkaTL-1885

6. Comfytemp

#ad

Plné spektrum, 3 barevné teploty, 10 000 luxů sluneční světlo, 4 stupně jasu a časovač, zlepšuje spánek, bez UV záření, budík denního světla, Comfytemp Lampa s denním světlem

#ad
Comfytemp #ad - Ať už na univerzitě, na pracovišti nebo na cestách, díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukci je neuvěřitelně praktické vzít s sebou. Kromě toho si můžete vybrat mezi denním světlem, přirozeným světlem a teplými barvami světla, pomocí kterých můžete světlo přizpůsobit vašim preferencím a specifickým potřebám.

Ukažte své rodině a přátelům, jak moc vám záleží na jejich pohodě, že jim darujete přístroj, tím, který pozvedne vaši náladu, zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje jejich koncentraci a produktivitu. Vyberte si mezi 15, 30, 45 nebo 60minutovými sezeními a nechte lampu jemně vést terapeutickými účinky. S intenzitou světla od 3000 do 10 000 luxů a třemi teplotami barev je tato kompaktní lampa perfektní pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a produktivitu. Každé nastavení vytváří prostředí, abyste vytvořili ideální atmosféru. Promyšlený dárek pro blízké: hledáte smysluplný a praktický dárek? naše světelná terapeutická lampa je výjimečná volba.

Plně spektrální světelná terapeutická lampa: naše revoluční plnospektrální světelná terapie lampa byla vyvinuta pro zlepšení nálady, podporu zotavujícího spánku a zvýšení úrovně energie a koncentrace. Vezměte si s sebou na cesty: naše náladová lampa byla vyvinuta speciálně pro mobilní použití a umožňuje vám vzít si výhody světelné terapie všude s sebou. Intenzita světla a teplota barev pro individuální pohodlí: naše lampa s terapií světelnou terapií nabízí čtyři různá nastavení intenzity, které má pozitivní vliv na váš stav. Zažijte transformační sílu světelné terapie ještě dnes!
ZnačkaComfytemp #ad
VýrobceShenzhen Yicaiwangluo Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka7.48
Číslo díluK4016

7. Foryond

#ad

Denní světlo, západ slunce, se dvěma alarmy, simulace východu slunce, jasem 20, Foryond Světelný budík, 7 přirozených zvuků a FM rádio pro dospělé a děti, funkcí odložení

#ad
Foryond #ad - 60 kanálů. 7 přirozených zvuků a fm rádia – 7 přirozených zvuků s 16stupňovou regulací hlasitosti. Velký otočný spínač – budík je vybaven velkým otočným spínačem. As a fm rádio lze jednoduše a pohodlně nastavit. Můžete si vybrat své osobní oblíbené tóny mezi klavírem, kvákáním a pípáním ve správné hlasitosti, twitterem, houslemi, vlnami, abyste umožnili jemné probuzení.

7 barevných led světel a 7 rgb světelných efektů – barvy rgb wake up light zajišťuje 14 fantastických světelných efektů, atmosférické světlo a terapeutické světlo SAD, dětského pokoje, lampu na noční stolek, perfektní pro dekoraci vaší ložnice, včetně 7barevného světla a 7 druhů pestrých dynamických světel. Při jasu 20 stupňů můžete světlo budíku v noci nastavit na správný jas. Personalizovaná nastavení/dvojité rameno.

Dvojitý alarm pro všední dny/víkendy nebo různé časové plány pro vstávání. Vylepšená funkce odloženého buzení zajišťuje dalších 9 minut spánku po době probuzení. 97 % uživatelů shledává, že ráno vstáváte snadněji a šťastněji. Tento budík podporuje manuální/automatické vyhledávání rádiových kanálů a automatické ukládání rádiových kanálů do seznamu skladeb max. Denní budík má dva alarmy a tři časové intervaly, takže vás každý den/den v týdnu a o víkendu probudíte pomocí dvou časovačů.
ZnačkaForyond #ad
VýrobceForyond #ad
Výška3.54
Délka7.24
Hmotnost1.08
Šířka7.05
Číslo díluK9
ModelkaK9

8. ARTINABS

#ad

Světelný budík, rádio, východ slunce, 20 jasů, simulace západu slunce, lampa na noční stolek dospělí žlutá, 11 barev, 7 zvuků přírody, Budík s denním světlem, odložení, Wake up Light, 2 alarmy

#ad
ARTINABS #ad - Nebo alarm 1 pro vás, pokud máte jinou pracovní dobu. Během alarmu jednoduše stiskněte tlačítko "Snooze", zvuk se zastaví a po 9 minutách se alarm opakuje. Balení obsahuje usb kabel, eU adaptér pro pohodlné používání. Západ slunce a pomoc při spánku západ slunce a pomoc při spánkuběhem simulace západu slunce se jas světla postupně snižuje ze 100% až 0 %.

Lumeny: světelný tok 54, nepatří do energetické třídy. As pomocné funkce spánku lze nastavit od 10 do 120 minut. Dvojitý budík a funkce snooze: světlo probuzení podporuje 2 alarmy, alarm 2 pro vašeho partnera, alarm 1 na týden, alarm 2 pro víkend. Fm rádio s funkcí automatického vyhledávání a uložení kanálu. Světelný budík simulující východ slunce pomocí budíku můžete simulovat cca 10 – 60 minut východu slunce, od jemné jantarové barvy přes teplou oranžovou až po jasně žluté světlo, přičemž světlo postupně přechází z 10 % na 100 %, abyste se cítili osvěženi a získali přirozený vzrušení.

V případě dotazů nebo problémů s kvalitou výrobku nás prosím kontaktujte. Led světlo v 11 barvách + usb adaptér: při použití jako emocionální světlo a světlo na noční stolek lze vybrat z 11 barev. 7 přirozených zvuků + fm rádio: 7 přirozených zvuků s 16stupňovou regulací hlasitosti, ráno, vlny oceánu, les a pípání, housle, ptáci, tichá hudba a klavír. Výrobek musí být zasunut, aby mohl pracovat. Nastavitelný jas nebo vypnutí simulace východu slunce.
ZnačkaARTINABS #ad
VýrobceARTINABS #ad
Výška1.5
Délka3.62
Hmotnost0.71
Šířka7.01
Číslo díluJN01
ModelkaJN01
ZárukaJeden rok.

9. Lobertingu

#ad

LED lampa, dotykové ovládání, 10 000 luxů se 3 nastavitelnými a 4 časovači, simulovaná sedlová lampa pro denní světlo, Lobertingu Lampa pro denní světlo, paměťová funkce, pro domácnost,, skládací

#ad
Lobertingu #ad - Citlivé dotykové ovládání pro volnější nastavení jasu a času; lampa s přirozeným světlem dokáže uspokojit vaši potřebu dostatečného osvětlení. 3 režimy jasu a 4 časovače smutné světlo má tři režimy 30 %/50 %/100 % a integrovaný časovač 15/30/45/60 minut.

Vybaveno stojanem otočným o 90°, 69 × 4, který se ideálně hodí pro umístění doma, ložnici nebo na koleji. Co dostanete1 x sad lampa, 1 x uživatelská příručka, 1 x napájecí adaptér, 1 x přátelský zákaznický servis.10 000 luxů plné spektrum denního světla tato smutná lampa nabízí jas 10 000 luxů při 10 cm, tryskové zpoždění a práci na směny; využívá celé spektrum led světla a filtruje škodlivé UV světlo, které vám pomůže zmírnit účinky nedostatku slunečního světla v zimě, únavy, blikání a světlo bez UV záření, aby vaše Ochráchráchráchrání.

Uklidňující materiál sad lampa se skládá z vynikajících led perel, bez blesku a záření, bez blikání a oslnění, udržuje vaše oči daleko od únavy a odlehčuje vašemu tělu. Vysoce kvalitní materiály prodlužují životnost slunečních lamp. Lze bez problémů uložit do batohu a vzít s sebou na cesty. Přenosná a nastavitelná lampa na sluneční světlo je kompaktní 6, 72 × 0, v kanceláři, 61 palců a lehká.
ZnačkaLobertingu #ad
VýrobceLobertingu #ad
Výška6.69
Délka0.59
Šířka5.12

10. Beurer

#ad

Beurer TL 100 2 v 1 LED denní světlo a náladové světlo, s funkcí změny barvy, bílá barva, pohodlné ovládání aplikací, 1 kus balení 1 ks

#ad
Beurer #ad - Přístroj pro světelnou terapii má led stmívač s 10 stupni jasu a paměťovou funkcí pro uložení Vaší preferované intenzity světelné terapie. S aplikací beurer lightup můžete lampu s funkcí denního světla ovládat jednoduše a pohodlně.

S led lampou pro denní světlo můžete tyto projevy minimalizovat. Zejména v tmavém ročním období trpí mnoho lidí často nerovnováhou, stlačenou náladou, energií a nehybností. Simulací denního světla zabráníte projevům nedostatku světla: se svítivostí 10 000 luxů při cca 10 cm vytváří náladová lampa příjemné světlo bez blikání; s aplikací Beurer LightUp český jazyk nelze zaručit.

Rozsah dodávky: lampa pro denní světlo TL 100, síťový zdroj, návod k použití. Vytvořte se stmívatelným světlem obzvlášť příjemné světlo pomocí funkce změny barev s 256 odstíny, o světlé a rovnoměrné osvětlení se postará osvětlená plocha o průměru cca 33 cm 855 cm². Díky štíhlému a stylovému designu se světelná sprcha s energeticky úspornou LED technologií přizpůsobí každému obytnému prostoru.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška13.19
Délka7.99
Hmotnost2.16
Šířka12.05
Číslo díluTL 100
Modelka608.35