Top 10 RGB LED Strip – Samolepky na scrapbooking

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BouGPeng

#ad

Samolepicí svítící nálepky se 4 SMD LED vyměnitelnými bateriemi a 3-M lepicí fólií, náladová světla, 7 barev světla, světla, osvětlení lahví pod LED bary, 6 ks LED samolepek

#ad
BouGPeng #ad - Snadné použití pro nastavení barvy světla stačí pouze odstranit izolační fólii na baterii, je vodotěsná, na které je spínač stisknutý, nalepte svítící podložku na šálek a poté stiskněte spodní spínač. Jinou atmosférou.

Technické detailyrozměry cca Ø 6 cm – výška cca 3, 5 mm. U každé nálepky jsou zabudovány 4 smd led a 2 x baterie cr 1220 Velmi rozšířené použití třpytivé podložky lze upevnit na dno každého transparentního nebo průsvitného šálku nebo láhve vína, ať už při oslavách narozenin, svateb, barů atd. Skleněné kelímky s nízkou propustností světla a velmi silným dnem nejsou vhodné. Tyto lehké nálepky můžete použít kdekoliv.

Dekorativní atmosféravyměnitelný akumulátor. Hmotnost 8 g. Při trvalém osvětlení vydrží obě dodané baterie cca 8 hodin. Před nákupem prosím dbejte na propustnost světla a tloušťku dna skla. Naše svítící podložka má 7 různých barev světla červená, žlutá, pokoj, může přechod automaticky projít sedmi barvami. Baterie je vyměnitelná. Strana, poté nálepku stáhnout, takže jej můžete používat s větší důvěrou.
ZnačkaBouGPeng #ad
VýrobceBouGPeng #ad
Výška0.1
Délka4.92
Šířka4.06

2. DeeprBling

#ad

16 milionů barev, DIY režim a funkce časování pro ložnici,, DeeprBling LED stojací lampa do obývacího pokoje, 165 cm rohová lampa RGB, stmívatelná s dálkovým ovládáním a aplikací, hudebních režimů

#ad
DeeprBling #ad - Moderní atmosféra, co potřebujete. Chytrá aplikace a dálkové ovládánístmívatelné led rohové lampy lze ovládat nejen dálkovým ovládáním a ovládacím boxem, hudbu, romantické nebo diy světelné vzory tím, jako např. Můžete si vybrat své oblíbené barvy, že přepínáte statické barvy nebo dynamické změny barev.

Pokud je rohová stojací lampa v hudebním režimu, ložnici, může rohová stojací lampa pulzovat k hudbě nebo melodii z mikrofonu telefonu a externího mikrofonu, což udělá váš obývací pokoj, světlo se synchronizuje s rytmem hudby a vytvoří romantickou a veselou atmosféru. Synchronizujte s hudbou toto moderní rohové svítidlo do obývacího pokoje je vybaveno vysoce citlivým mikrofonem. Jeho trojúhelníkový design šetří místo a zvyšuje jeho stabilitu. Ponořte se do skutečně fantastického světelného zážitku, čtení, herní večer, party, kancelář a obývací prostor.

Patice je vyrobena z kvalitního železa, se šroubovým spojením. Výškově nastavitelná led stojací lampa rohová stojací lampa s výškou 165 cm je nejvyšší stojací lampa na trhu. Pokud hledáte skvělý dárek, rohové svítidlo rgb vás ráno probudí pozvolna měkkým osvětlením nebo vás v temné noci doprovodí ke spánku, je tato stojací lampa opravdu vynikající volbou. Funkce časovánístojací lampa má spínací hodiny, když je nastavena.
ZnačkaDeeprBling #ad
VýrobceDeeprBling #ad
Výška64.96
Délka13.78
Hmotnost2.95
Šířka14.96

3. Lumtang

#ad

Ložnici a další, režim hudebního mikrofonu, použití s aplikací Bluetooth pro obývací pokoj, Lumtang LED stojací lampa, stmívatelná RGBICWW, LED pásek

#ad
Lumtang #ad - Bei unerwarteten qualitätsproblemen kontaktieren Sie uns bitte, um die beste Lösung zu erhalten. Schaffung eines bunten Smart Home Beleuchtungssystems. Sie ist platzsparend und für moderne Stile geeignet und sehr einfach zu montieren und zu installieren. Mit einstellbarer helligkeit und bis zu Millionen von Farben bietet diese dimmbare RGB Stehleuchte eine Vielzahl von Optionen für verschiedene Anforderungen.

Mit einem eingebauten hochempfindlichen mikrofon kann die LED-Lampe zu jeder Musikart synchronisieren und das Licht pulsiert zum Rhythmus Ihres Lieblingssongs, was Ihre Filme, Karaoke-Nächte oder Spielwelten erheblich verbessert. Stellen sie ihre lieblingsfarbe und helligkeit ein, um sie automatisch ein- oder auszuschalten. Gefertigt aus hartem aluminium und pvc-gehäuse, hat diese stehleuchte eine große wärmeableitung und Lichtdivergenz Leistung.

Stabil und langlebig, eine gewichtete Basis macht diese Stehleuchte sicher vor Kindern. Diese rgb-lampe weckt sie morgens allmählich auf und begleitet Sie in der dunklen Nacht in den Schlaf. Egal, ob sie sich nach einem tag der müden arbeit entspannen möchten, diese multifunktionale Stehleuchte muss Ihre beste Wahl sein, halten sie eine aufregende party mit familie und freunden, oder dekorieren Sie Ihr schönes Haus für besondere Anlässe, die als Ihr ausgezeichneter Beleuchtungsassistent dienen wird.
ZnačkaLumtang #ad
VýrobceLumtang #ad
Výška2.72
Délka17.68
Šířka5.67

4. Govee

#ad

58 scénických režimů, 16 milionů barev, hudební režimy, Govee RGBIC LED stojací lampa do obývacího pokoje, WiFi stojací lampa stmívatelná, DIY režim do, ovládání aplikací, Alexa a Google Assistant

#ad
Govee #ad - Naše stojací lampa do obývacího pokoje současně ukazuje animované vícebarevné efekty, vánoční dekorace. Domácí aplikace govee si můžete užívat více dynamických scén jako veselé, romantické a DIY v různých barvách. Chytré ovládání: spravujte svou inteligentní stojací lampu stmívatelnou pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes Alexu, Google Assistant.

Iroké použití: propůjčte svému herně, obývacímu pokoji, ložnici vzrušující diy osvětlení. Dynamická rgbic barva: uvolněte svou kreativitu pomocí technologie govee rgbic a každý segment můžete barevně přizpůsobit přírodě, festivalům a emocím. Synchronizace hudby: s moderní stojací lampou zvýšíte svůj film, party, dobu hraní nebo poslech. Barva a jas se mění současně s hudbou nebo herním zvukem a umožní vám ponořit se do skutečného zážitku ze scény.

16 milionů barev: govee led stojací svítidlo má 16 milionů barev a 58 scénických režimů. Můžete si vybrat svůj preferovaný režim, který nejlépe vyhovuje vaší náladě, abyste se docílili skutečně fantastického světelného zážitku, stojací lampa led. Díky jedinečnému tvaru můžete rohovou stojací lampu volně pohybovat ve svém domě a užívat si útulných světelných momentů, LED stojací lampa.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška8.35
Délka13.58
Šířka7.09
Číslo díluH6076312DE
ModelkaH6076312DE

5. Govee

#ad

WiFi RGBIC stojací svítidlo, Govee LED stojací lampa Smart, režim DIY, ovládání přes aplikaci, stmívatelné, synchronizace hudby, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, více než 64

#ad
Govee #ad - Více než 64 svůdných světelných efektů: vyberte si pohyblivý světelný efekt a proměňte svůj obývací pokoj okamžitě pro každou příležitost nebo náladu, ať už na party, hry, sledování filmů nebo jednoduše jen relaxaci. Futuristický moderní design: nadčasový minimalistický design, který propůjčuje každé kultuře bydlení rafinovanost.

Změňte barvy a světelné efekty pomocí hlasového asistenta Alexa nebo Google Assistant. Se strukturovanou saténovou hliníkovou úpravou a kompaktní základní jednotkou zvedne stojací lampa vaši ložnici ještě předtím, než svítí její světlo. Snadné hlasové ovládání: méně času na rozrušení a více času na to, co máte rádi, pomocí hands-free hlasového ovládání přes Wi-Fi.

Kreativita s diy režimem: nakreslete si pomocí aplikace govee home App své vlastní barevné efekty a ukažte tyto výtvory v komunitě, kde ostatní mohou své DIY efekty aplikovat na svou vlastní lyru. Technologie rgbicww: vychutnejte si individuálně přizpůsobenou vícebarevnou led stojací lampu ze 16 milionů barev, 2200 K – 6500 K teplá/studená bílá a jas 1500 lumenů. Vybraná atmosféra pro setkání, filmy nebo čtení a relaxaci.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška57.09
Délka5.39
Hmotnost5.9
Šířka5.39
Číslo díluH6072381DE
ModelkaH6072381DE

6. Govee

#ad

DIY režim, Govee Stojací lampa RGBIC s válcem, synchronizace hudby, chytrá lampa s 64+ režimy scény, stojací svítidlo do ložnice,, 1500 lumenů, LED rohová stojací lampa s Wi-Fi ovládáním přes aplikaci

#ad
Govee #ad - Kreativní diy režim: v intuitivním režimu diy můžete světelné efekty individuálně upravovat a uložit na později. Můžete také využít praktické nastavení časovače v naší aplikaci. Můžete také zažít vícebarevné osvětlení 2200 k-6500 k teplé/studené bílé a 1500 lumenů.

Vícesměrné osvětlení: led stojací lampa govee může poskytnout 360° osvětlení, osvětlí všechny rohy vašeho domu, jako obývací pokoj a ložnici. Moderní design: válcová 360° hlava lampy a kompaktní podstavec stojací lampy šetří místo. Klepnutím na tlačítko zapnete nebo vypnete stojací lampu alexa a dlouze stiskněte pro nastavení jasu. Synchronizace hudby: vyberte si z výběru živých světelných efektů přes aplikaci, synchronizujte barvy světla a jas inteligentní lampy kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant se svým oblíbeným audiem, abyste si uvědomili svobodu rukou.

Dynamické světelné efekty rgbic: stojací lampa govee nabízí 16 milionů barev a 64 přednastavených scénických režimů v aplikaci Govee Home App objevte svou preferovanou barvu. V aplikaci govee home app můžete kreslit barevný vzor pomocí prstu a použít je na LED stojací lampu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška5.91
Délka17.52
Hmotnost9.44
Šířka10.67
Číslo díluH6078302DE
ModelkaH6078302DE

7. Sunity

#ad

Samolepicí kabelové svorky Cable Tidy Management, 100 ks svorek Fixní LED Light Clip pro 10 mm 3/8" širokoúhlý proužek

#ad
Sunity #ad - Víceúčelové kabelové klipy, lze použít nejen pro lED pásky, lze použít také pro ploché USB kabely nebo ploché ethernetové kabely.

Co obdržíte: 100 ks samolepicích klipů a 1 rok záruka plus 30denní záruka vrácení peněz. Tak můžete klipy snadno odstranit, aniž byste poškodili stěnu a nezanechali skvrny od lepidla. 100 kusů samolepicích plochých kabelových svorek pro LED světelné pásky. Lze také snadno odstranit! použijte vysoušeč vlasů pro zahřátí a změkčení lepidla. Vyrobeny z ekologického prémiového materiálu PA66 a se silným lepidlem, tyto klipy mají dlouhou životnost a spolehlivost.
ZnačkaSunity #ad
VýrobceSunity #ad
Výška0.16
Délka0.56
Šířka0.43
Číslo dílu‎CLIP-WHITE
ModelkaCLIP-White

8. sourcing map

#ad

Vhodné pro 8 mm až 10 mm silikonové LED neonové světelné pásky, průsvitné, upevňovací svorky, držák, sourcing map 50 kusů LED neonových montážních klipů, držák

#ad
sourcing map #ad - Před nákupem prosím zkontrolujte šířku svého LED pásku. Snadná obsluha, upevnění přímo pomocí šroubu. Velmi rozšířené na doma, venku, pod pultem, v kanceláři, v restauraci nebo v jakékoli jiné oblasti.

Upevňovací otvor: 3, 43 palců d x Š x v obsah balení: 50 x led neonové upevňovací klipy, 39 palců vhodné pro led pásky o šířce 8 mm až 10 mm. Průsvitnou barvu lze mnohem snadněji schovat na bílé stěně nebo kdekoli. Tyto led montážní klipy slouží především k přidržení neonových led pásků na stěnu nebo na stropní podlaze. Vyrobeno z pp plastových materiálů s dobrou teplotní odolností. Br>celková velikost: 15 x 13 x 11 mm / 0, 5 mm/0, 51 x 0, 59 x 0, 14 palců Šířka otevření: 10 mm/0, 50 x šrouby.
Značkasourcing map #ad
Výrobcesourcing map #ad
Číslo dílua22080300ux0718eu

9. Ydene

#ad

Stojací lampa, obývací pokoj, Ydene LED stojací lampa RGB, rohová lampa, aplikace Tuya, domácí osvětlení, chytrá domácí rohová lampa s hlasovým ovládáním Alexa Google Assistant, stmívatelná, do, WiFi

#ad
Ydene #ad - Okolní světlo ydene má záruku kvality 12 měsíců, který je ochranný a odolný proti pádu. Můžete nastavit barvu každé malé části světelného tělesa a vytvořit si tak vlastní exkluzivní barvu. Stožár lampy z hliníkové slitiny, pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na nás.

Nechte se ponořit do světa při hraní her nebo sledování filmů. Kromě toho si můžete svůj preferovaný dynamický světelný efekt sami vyrobit a uložit pro další použití. Hudební režimy zahrnují lokální hudební režim a externí přístup ke zvuku. Kromě toho můžete pro hlasové ovládání používat také alexa a Google Assistant, jednoduché hlasové příkazy vám umožní okamžitě vstoupit do pestrého světa světla. Inteligentní wifi ovládánístojací led lampu ydene lze ovládat nejen dálkovým ovládáním a ovládacím boxem, ale také přes wifi připojení k aplikaci Smart Life pro inteligentní ovládání.

Kvalitní materiál světelná lišta se stojací lampou wifi je zabalena do kvalitního silikonu, matovaná textura kovu je více módní a elegantní. Prosím podívejte se na video nebo pokyny, abyste mohli trpělivě nainstalovat. A světlo je měkčí a rovnoměrnější, nerozbije se. 44 dynamických režimů a kutilství stojací lampa ydene rgb obsahuje 44 dynamických režimů, všechna dynamická světla jsou fascinující. Tuya & rgbic barvy stojací lampa ydene rgbic obsahuje 16 milionů barev světla.
ZnačkaYdene #ad
VýrobceYdene #ad
Výška2.76
Délka17.32
Hmotnost5.03
Šířka7.48

10. JIANUO

#ad

JIANUO Stehlampe LED Intelligent, WiFi App-Steuerung Dimmbar Farbwechsel Standlampe Ambientebeleuchtung, Smart Home RGB Stehlampe Wohnzimmer Lampe Schlafzimmer mit Alexa und Google Assistant

#ad
JIANUO #ad - Es funktioniert mit Alexa, Google Assistant und ist mit einer Fernbedienung ausgestattet. Aber was noch mehr spaß macht, dass es einen DIY-Modus hat, der durch die gegenseitige Wiedergabe mehrerer Farben entsteht. Brillante farben im gegensatz zu den linienförmigen eckleuchten, die den lichteffekt nur durch Projektion auf die umgebenden Objekte zeigen können, projiziert die intelligente Stehlampe Jianuo zuerst das wunderschöne und wunderschöne stehlampe wohnzimmer mit 16 Millionen Farben auf den Lampenschirm und rendert dann die Umgebung Umgebung können Sie die brillanten Farben direkt sehen und ein beeindruckendes Lichterlebnis erzielen.

Es handelt sich nicht um einen Farbverlauf im herkömmlichen Sinne, sondern um einen faszinierenden Lichteffekt, ist, eine geeignete Szene zu finden. Breite verwendung die intelligente led-stehlampe jianuo kann verschiedene räume in Ihrem Zuhause dekorieren, stilvoll, leicht, Schlafzimmer, Spielzimmer. Ber die app können sie nicht nur eine vielzahl von Lichteffekten selbst herstellen, sondern auch die Lichter dem Rhythmus der Umgebungsmusik folgen lassen, auch bekannt als synchron mit Musik.

Diy-lichteffekt die app verfügt über eine vielzahl von statischen und dynamischen lichteffekten, die es ihnen sehr einfach machen, Sie können Ihre Lieblingseffekte nach Belieben hinzufügen. Jianuo verfügt über einen integrierten hochwertigen intelligenten LED-Streifen, sondern auch eine schöne Form. B. Jianuo led-stehleuchten mit stoffschirm aus hightech-nanomaterialien zeigen nicht nur schillernde Lichteffekte, sondern sind auch ein elegantes Möbelstück für Ihr Schlaf-, der 16 Millionen Farben mit einer sehr hohen Dichte anzeigen kann.
ZnačkaJIANUO #ad
VýrobceZhongshan Taozuo Electrical Technology Co., Ltd #ad
Výška59.06
Délka9.06
Hmotnost0.01
Šířka9.04
Číslo díluLD-C04
ModelkaLCD-04