Top 10 Reifen Reparaturset Kfz – Lepení pneumatik

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Boulder Tools

#ad

Jednoduchá v UTV, Boulder Tools Sada na opravu pneumatik, nákladním vozidle, úložná taška Molle, univerzální zátka na pneumatiky, odolná, skladování obytných vozů, ATV

#ad
Boulder Tools #ad - DŮleŽitÉ & spolehlivÉ – naše kvalitní nástroje opravují bezdušové pneumatiky nákladních vozidel, SUV, ATV a UTV. Objevte svět bez starostí. Malá, ale silná – naše kompaktní sada zátek na pneumatiky se vejde do tašky Molle a nabízí maximální flexibilitu.

Robustní a praktická – naše sada obsahuje odolnou tašku molle pro snadné skladování a přepravu. Důvěryhodná značka, vysoká kvalita – naše nástroje zaručují skutečnou kvalitu. Objevte s bezpečností – důvěřujte našemu spolehlivému doprovodu. Důvěřujte našim dlouholetým odborným znalostem v oblasti oprav pneumatik.

Dná přeplněná sada, auta, motocyklů, žádné ozdoby!. Kompaktní sada se hodí do vašeho vozidla a umožňuje všude opravy pneumatik. Je ideální pro opravy motocyklů, pneumatik ATV a dobrodružství na pozemních komunikacích. Perfektní doplněk pro vaše outdoorové vybavení a dobrodružství v terénu.
ZnačkaBoulder Tools #ad
VýrobceBoulder Tools #ad
Hmotnost1.87
Číslo díluBTCTRK01
ModelkaBTCTRK01

2. GADLANE

#ad

Van, Reifen Reparaturset, Wohnmobil, Motorrad und Mehr, GADLANE Autoreifen Reparaturset, 99 Stück, Komplettes Reifenflickzeug für Schlauchlose Reifen, Reifenpannenset für Auto, Anhänger, LKW

#ad
GADLANE #ad - Ideal für die reparatur von motorrädern, die Sie möglicherweise benötigen, Rasenmähern, das speziell für die Reparatur von schlauchlosen Reifen entwickelt wurde. EnthÄlt - das 99-teilige reparaturset enthält 12 hauptwerkzeuge, 8 reifenventilkappen aus schwarzem Kunststoff, 8 Kupfer-Sechskantmuttern, 4 schwarze Reifenventile, 6 robuste Ventilverlängerungen aus Kunststoff, 50 Reifenstopfen zum Vulkanisieren, 8 Ventileinsätze, 1 robusten Aufbewahrungskoffer und 1 Tragetasche.

Praktisch und tragbar - jedes 99-teilige reifenreparaturset enthält eine strapazierfähige Tragetasche, die für eine lange Lebensdauer ausgelegt ist. Alles was sie brauchen - investieren sie in ein gut gemachtes reifenreparaturset, um einen platten Reifen zu reparieren. Kaufen sie dieses Unabhängigkeits-Notfallset und sparen Sie bei Autoreparaturen! Ideal als notfall-Reparaturset vorsorglich im Kofferraum aufzubewahren.

Einfach zu verwenden - fahrer, hausbesitzer, autofans und mechaniker lieben dieses mitgelieferte Reifenpannen-Reparaturset! Hergestellt und entworfen für die einfache Verwendung durch alle, vom Anfänger bis zum fortgeschrittenen Erfahrungsniveau. Hochwertiger a3-stahl bietet erhöhte Verschleißfestigkeit und Haltbarkeit. Professionelles reparaturset - dieses werkzeugset aus a3-stahl ist nahezu unverwüstlich. Lassen sie ihre Reifen zu Hause oder unterwegs professionell reparieren. Dieses kit enthält alle werkzeuge, LKWs, Traktoren, Anhängern und Wohnwagen.
ZnačkaGADLANE #ad
VýrobceGADLANE #ad
Číslo díluGLTPRK99
ModelkaGLTPRK99
Záruka1 year

3. Haskyy

#ad

Vulkanizační proužky, záplaty na opravu motocyklu, sada k opravě pneumatiky, sada pro osobní automobily, 47dílná profesionální sada na opravu pneumatik

#ad
Haskyy #ad - Multifunkční – použitelné na motocykly, přívěsy, travní sekačky, suv, džípy, utv, terénní vozidla, traktory, auta, nákladní vozidla, tahače, čtyřkolky, zemědělské stroje a všechna vozidla s bezdušovými pneumatikami.

47 dílů, profesionální sada na opravu pneumatik, vč. Návodu na rychlé a jednoduché použití český jazyk nelze zaručit – obsáhlé příslušenství pro dlouhodobé použití. Estné slovo – haskyy vám dává své čestné slovo:Pokud by kvalita nesplňovala Vaše představy, vrátíme plnou částku. Neuvěřitelně silné – průmyslová kvalita – mimořádně silné a stabilní – pozor:Zaváděcí jehlu a místo opravy řádně promažte. Longlife – každodenní použití v dílně i kdekoli na cestách, obzvlášť důležitá položka našeho sortimentu na opravy pneumatik.
ZnačkaHaskyy #ad
VýrobceHaskyy #ad
Výška2.36
Délka10.63
Hmotnost1.98
Šířka7.48
Číslo díluCPRRS-15

4. AirMan

#ad

Výkonným vzduchovým kompresorem pro, AirMan ResQ Pilot – sada na opravu pneumatik na kraji silnice. Bezpečné a rychlé odstranění poruchy v případě nouze s pumpou v těsnicím prostředku na pneumatiky

#ad
AirMan #ad - Kompletní balení: sada obsahuje výkonný 12v vzduchový kompresor, výška: 16 cm, délka: 23 cm, hmotnost: 866, 300ml láhev tmelu a příslušenství pro nafukování pneumatik jízdních kol a fotbalových míčů. JednoduchÉ: pokud máte airman u sebe, nejsou potřebné nářadí, svalová síla nebo technické znalosti, abyste odstranili defekt na kraji silnice.

Těsnicí prostředek nevytvrdne a lze jej zcela jednoduše vypláchnout, trvalá oprava. Produkty airman jsou vyráběny podle nejvyšších standardů OEM a jsou uznávány předními výrobci vozidel. Praktické: uzavírá otvory o velikosti až 6 mm v pneumatikách přímo na kraji silnice a vydrží 200 kilometrů, abyste se mohli bezpečně dostat domů nebo do opravny. K tomu nejsou nutné stříkačky ani demontáž ventilové vložky.

Těsnicí prostředek na pneumatiky se pomocí výkonného vzduchového kompresoru čerpá ventilem pneumatiky pro rychlé uzavření otvorů. Bezpečné použití: roztok pneumatik na vodní bázi je netoxický, aby byla možná úplná, nerezový a bezpečný pro všechny systémy kontroly tlaku v pneumatikách. Osvědčeno: vhodné pro všechny značky a modely s velikostí ráfků do 17 palců. Rozměry balení: šířka: 9 cm, 5 g.
ZnačkaAirMan #ad
VýrobceAirman #ad
Výška6.3
Délka9.25
Hmotnost1.72
Šířka3.35
Číslo dílu71-047-001
Modelka71-047-001
Záruka1 rok záruka výrobce.

5. AirMan

#ad

Airman 450 ml Náhradní díl pro opravu pneumatik pro obytné vozy a karavany

#ad
AirMan #ad - Bezpečné: roztok pneumatik na vodní bázi je netoxický, nekorozivní a bezpečný se všemi TPMSS systémy. 450 ml airman universal těsnicí prostředek na pneumatiky: 7 cm, výška: 12 cm, hmotnost: 274 g. JednoduchÉ: s airman na palubě nejsou k odstranění defektu na okraji silnice nutné žádné nářadí, ani síly ani technické dovednosti.

Nejsou nutné lisovací lahve ani odstranění jádra ventilu. Produkty airman-jsou vyráběny podle nejvyšších standardů OEM a jsou schváleny předními výrobci vozidel. Těsnicí prostředek na pneumatiky je čerpán přes ventil pneumatik každým běžným kompresorem pneumatik. Praktické: těsní defekty až 6 mm na kraji silnice a vydrží 125 mil, délka: 7, 5 cm, abyste se mohli bezpečně dostat domů nebo do dílny.

Vhodné pro všechny značky a modely, které potřebují rychlou opravu pneumatik na kraji silnice. Důvěra: vhodné pro všechny značky a modely, pro velikosti ráfků do 20". Jakmile je čerpadlo zapnuto, vzduch tlačí těsnicí prostředek přímo ventilem pneumatiky a nafoukne pneumatiku. JednoduchÉ: jednoduše připojte vzduchovou hadici kompresoru pneumatik k ventilu na láhvi a spojte hadici z láhve přímo s pneumatikou.
ZnačkaAirMan #ad
VýrobceActive Tools Europe GmbH #ad
Výška7.48
Délka3.54
Hmotnost1.41
Šířka3.54
Číslo dílu65-005-001
Modelka65-005-001
Zárukazákonem

6. EUFAB

#ad

EUFAB Těsnicí prostředek na pneumatiky 21069 Flatex

#ad
EUFAB #ad - Směs není klasifikována jako nebezpečná ve smyslu směrnice 1999/45/ES. Může způsobit alergické reakce. Těsnicí prostředek na pneumatiky automobilů. Poškozené kolo není nutné sundat. Obsahuje přírodní kaučuk.
ZnačkaEUFAB #ad
VýrobceEAL GmbH #ad
Výška9.84
Délka2.76
Hmotnost1.03
Šířka7.09
Číslo dílu21069
Modelka21069
Zárukazákonná záruka

7. MAIKEHIGH

#ad

ATV, sada na opravu pneumatik – 100 kusů sada pro motocykly, nákladní automobily, traktor plochá sada na opravu, MAIKEHIGH Sada na opravu pneumatik auta

#ad
MAIKEHIGH #ad - Není určeno pro použití na pneumatikách nebo na vyfukování bočních stěn. Nalepené zátky na opravu vulkanizace jsou vysoce pevné, odolné proti opotřebení a proti míchání. Díky úspornému designu vám tato sada na opravu pipýrů pneumatik rychle pomůže rychle opravit pneumatiky. Nabízíme nejvhodnější nástroje pro údržbu pro různé nouzové případy.

Výkonné t rukojeti jsou nerozbitné. Univerzální sada na opravu pneumatik do auta – multifunkční beztubelové sady na opravu pneumatik jsou kompatibilní s téměř všemi druhy bezdušových pneumatik, travní sekačky, džípy, traktory, motorové vozidlo, ATV, motocykly, nákladní automobily, jako jsou automobily, SUV a další. S měřičem hloubky profilu pneumatiky– naše nová sada na opravu pneumatik obsahuje měřič hloubky profilu pneumatik, který přesně měří měřič pneumatiky, kalibrovaný od 0 do 1 palce na 1/22 nds a od 0 do 25 mm, čímž je snazší zjistit vaši situaci zrání. Je přenosný a snadno ovladatelný, připravený na nepředvídané situace. Co dostanete– 1 × samo-jehla s t-rukojetí, 6× šestihranný klíč, 1× zavírací nůž, 1 × mazivo, 6× prodlužovací ventil, 1× hloubkový měřič tlaku v pneumatikách, 2× rukavice, 1× kleště.

Vynikající kvalita a snadná oprava– v porovnání s jinými výhodnými opravami má naše sada na opravu pneumatik spolehlivější kvalitu. Vhodné pro všechny typy vozidel. X x standardní x standardní x jádro 6 × chromový šestihranný klíč, 2 × přídavné nasazovací jehly, 1× kleště, 1× extra spirálová sonda, 2× šestihranný klíč, 6× gumová trubička na opravu, 6× krytka ventilu, 1× spirálovitá sonda T, 4× gumový ventil, 50× vulkanizační zástrčka, 1× 4cestný dřík ventilu, 1× úložná nádoba.
ZnačkaMAIKEHIGH #ad
VýrobceMAIKEHIGH #ad
Číslo díluMHE106
ModelkaMHE106
Záruka-.

8. ELASTOFIT

#ad

Těsnicí prostředek na pneumatiky Compact, ELASTOFIT Sada defektů na pneumatiky Compact pro všechny osobní automobily 12 V kompresor

#ad
ELASTOFIT #ad - Rozsah dodávky: elastofit těsnicí prostředek na pneumatiky 500 ml / trvanlivost min. Rozměry kompresoru v 13, 5 cm / H 7 cm / Š 16 cm. Elastofit bezpečně utěsňuje zranění až do 8 mm. Elastofit těsnicí prostředek na pneumatiky 500 ml min.

Tlak. 10 let, mini vysoce výkonný kompresor el-k10, nálepka max. Velmi kompaktní a výkonný mini vysoce výkonný kompresor el-k10 Trvanlivost 10 let. č. Robustní konstrukce => hnací ozubená kola, pístnice a válec z kovu a aktivní chlazení => vysoká stabilita a dlouhá doba provozu až 30 minut bez přerušení chlazení. Reg. Elastofit kompaktní sada defektů pro všechny osobní a SUV s pneumatikami do velikosti 275/.

Elastofit zůstává v pneumatikách tekutý, nelepí se na pneumatiky, ráfky nebo senzory tlaku v pneumatikách. Weee de 47213306. Plastový kryt optimalizovaný na malé rozměry. 12 voltů, 10 ampérů, 85 w, efektivní 7 barů max.80 km/h, rozměry Š 19 cm / h 7 cm / v 21 cm, plnicí hadice, náhradní vložka, nylonový sáček, profesionální vytlačovač ventilů, hmotnost 1, 3 kg. Průměr pístu 19 mm => výkon vzduchu 18–20 l/min.
ZnačkaELASTOFIT #ad
VýrobceElastofit #ad
Výška8.27
Délka7.87
Hmotnost2.87
Šířka2.76
Číslo díluSI1002-26-04

9. Wilktop

#ad

Nákladní automobily, pro osobní automobily, motokáry, motocykly, sada na opravu pneumatik, Wilktop Sada na opravu pneumatik, sada na opravu pneumatik, 58 TLG T rukojeti ze zinkové slitiny

#ad
Wilktop #ad - I začátečníci je mohou bez problémů používat. Konstrukce s dlouhou životností: spirálové rašple a nasazovací jehlové nástroje jsou vyrobeny z tvrzené, pískované oceli pro lepší trvanlivost. Různé použití: vhodné pro opravy bezdušových pneumatik vakuových pneumatik pro automobily, traktory, sekačky na trávu, SUV, UTV, ATV, auta, nákladní automobily, motocykly, čtyřkolky, přívěsy atd.

Nákladní automobily, džípy, traktory, aby se připravili na nepředvídané okolnosti. Praktičnost sada na opravu pneumatik: 58dílná sada na opravu pneumatik je v přenosném balení, můžete ji jednoduše uložit ve své skříňce na nářadí nebo vzít s sebou na cesty. To vyžaduje méně místa a snadno se skladuje a přepravuje. Tyto nástroje odolávají nečistotám a znečištění jednoduchým hadříkem a vydrží několik aplikací na opravu pneumatik.

Ergonomická t rukojeť umožňuje uživateli pevné a bezpečné uchopení při opravě pneumatik, nabízí větší výkon a komfort a může rychle odstranit chyby pneumatiky. Profesionální kvalita: bezpečné a efektivní. Jednoduchá oprava: promyšlené sady na opravu pneumatik, kterým můžete důvěřovat, abyste zajistili nejlepší bezpečnost. Ať už jste doma v garáži nebo v nouzové situaci na silnici, s touto sadou na opravu pneumatik můžete problémy s pneumatikami perfektně napravit.
ZnačkaWilktop #ad
VýrobceWilktop #ad
Číslo díluab-123
Modelkaab-123

10. ZLPBAO

#ad

60 přenosných pneumatik, elektrická vozidla, sada na opravu pneumatik Heavy Duty, motocykly, přenosná sada na opravu pneumatik pro automobily, osobní automobily,, ZLPBAO Sada na opravu pneumatik

#ad
ZLPBAO #ad - Díky úspornému designu vám tato sada na opravu pipýrů pneumatik rychle pomůže rychle opravit pneumatiky. Výkonné t rukojeti jsou nerozbitné. Zákaznický servis zlpabo – pokud obdržíte naši sadu na opravu pneumatik s vadami nebo jinou nespokojeností, můžeme vám 100% vrátit peníze, abyste měli lepší zážitek z nákupu.

Profesionální sada na opravu pneumatik – sada na opravu pneumatik automobilu z kvalitního kovu pro dlouhou životnost. Různé použití – multifunkční beztubelové sady na opravu pneumatik jsou kompatibilní s téměř všemi druhy bezdušových pneumatik, čtyřkolek, nákladních vozidel, UTV, například automobilů, nákladních vozů, motocyklů, traktorů, sekaček na trávu, džípů, motorových vozidel, SUV a dalších. Sada pro trvalé používání. Sada na opravu pneumatik auta obsahuje robustní úložný box, ve kterém jsou všechny nástroje a příslušenství vždy uloženy na organizovaném místě pro snadné skladování a přepravu.

60dílná sada na opravu pneumatik – 30 × opravárenský proužek; 8 × krytka ventilu z plastu; 4 × matice z ušlechtilé oceli; 4 × jádro ventilu; 1 × nástroj na jádro ventilu čtyři v jednom; 1 × zavírací nůž; 1 × imbusový klíč; 1 × vytahovač nehtů; 1 × rukojeť ve tvaru T opraopraopraopraopraopraopra1 x rukojeť ve tvaru T jehlové rukojeti se závitem; 2 x náhradní jehla na pneumatiky; 1 x skladovací nádoba; 1x návod český jazyk nelze zaručit. Nalepené zátky na opravu vulkanizace jsou vysoce pevné, odolné proti opotřebení a proti míchání. Není určeno pro použití na pneumatikách nebo na vyfukování bočních stěn.
ZnačkaZLPBAO #ad
VýrobceZLPBAO #ad
Číslo díluZLPBAO
ModelkaZLPBAO
Záruka2.