Top 10 Laptop Ständer Holz – Stojany na notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BoYata

#ad

Lenovo, Dell, Samsung, výškově nastavitelný větraný držák na notebook, stojan kompatibilní s notebooky 10 – 17 palců, hliník, BoYata Stojan na notebook, MacBook, Acer a Huawei MateBook

#ad
BoYata #ad - Nastavení stojan na laptop je vyroben z robustního hliníku, můžete podle potřeby naklánět v různých úhlech a stát výše nebo nižší. Větrání celý stojan je vyroben z kvalitního hliníku. Ergonomika design typu z se hodí k nastavení ideální výšky pro psaní, sledování a správné sezení, zatímco záda a krk jsou v pohodlném držení těla.

Nedělejte si starosti, že se laptop přehřívá, protože počítač může díky přenosu tepla v celém stojanu ochladit. 4 protiskluzové silikonové polštářky na spodní straně zabraňují tomu, aby stojan klouzal a je stabilnější. Odlehčuje záda a šíji. Stabilita díky textuře a hliníkovému materiálu je stojan na tablet stylový a má dlouhou životnost.

Dokáže snadno přijímat a odvádět teplo. Ochranné háčky zajišťují, že váš počítač nesklouzne ze stojanu. Udržuje váš počítač vysoko a nabízí tak více místa pro papíry a jiné předměty na psacím stole. Stojíme za naším výrobkem pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.6
Číslo díluBo19
ModelkaLaptop Stand-N19
Zárukano

2. BoYata

#ad

BoYata Stojan na laptop, Dell, kompatibilní s 10-17" MacBook Pro/Air, Lenovo, Samsung, výškově nastavitelný stojan na laptop, Huawei MateBook, Acer, větraný hliníkový držák na notebook pro psací stůl

#ad
BoYata #ad - Snižuje zatížení šíje a zad, které vzniká díky dlouhému sezení u psacího stolu. Stojan může uspokojit pracovní a studijní potřeby lidí různých velikostí. Iroká kompatibilitastojan na laptop se hodí na celou řadu notebooků, např. Vynikající tepelná média struktura držáku ve tvaru u snižuje kontaktní plochu s počítačem, nabízí více místa pro odvod tepla a zajišťuje větší cirkulaci vzduchu než plochá na stole, čímž se laptop ochlazuje.

Nastavitelná výškastojan na laptop boyata lze nastavit výšku od 3, 9 palce na 7, 4 palce. Plně ergonomické se stojanem na notebook boyata můžete svůj laptop proměnit v perfektní stolní pracovní stanici. Boyata 7 * 24 online podpora v pohotovosti. Můžete jej nastavit na požadovanou výšku pomocí tlačítka na zadní straně stojanu.

V případě problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Stabilní a ochranný stojan se skládá ze dvou 3mm kovových základních desek a opěrné tyče, která je velmi robustní a unese až 22 liber. Velké 4 gumové podložky na horní a spodní straně udrží váš laptop stabilní a maximálně chrání váš přístroj před poškrábáním a sklouznutím. Macbook/macbook pro / Lenovo / Samsung laptopy do 17 palců atd.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.31
Číslo díluM6-Black

3. Bestand

#ad

Bestand Hliníkový stojan na laptop a MacBook Desktop pro Apple MacBook a všechny notebooky šedý patentovaný

#ad
Bestand #ad - Ve spodní části lze klávesnici a myš řádně uložit, když ji nepoužíváte. Bestand hliníkový stojan na laptop desktop Macbook stojan pro Apple Macbook a všechny notebooky, šedý patentovaný. Perfektně se hodí k apple macbook a jiným laptopům s úhlopříčkou 11–16 palců. Promyšlený polštář na laptop a design polštáře Slippery-Killer udržují MacBook stabilní. S kroužkem pro vedení kabelů můžete mít všechny kabely uspořádané a přehledný psací stůl. Hliníkový panel v prémiové kvalitě slouží jako chladič pro chlazení notebooku.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška5.5
Délka10.5
Hmotnost3.59
Šířka10
Číslo dílu102S-Grey
ModelkaTOMPOL-0514-1633-6

4. Bestand

#ad

Bestand Aluminiumständer für Laptop und MacBook Desktop für Apple MacBook und alle Laptops patentiert Black

#ad
Bestand #ad - Stabil & weitgehend kompatibel4 mm dicke, dell, 29, 9 kg tragkraft, sie werden es nicht bereuen, powerbook, asus, sony, der Notebookständer ist stabil und nicht verzerrt. Kompatibel mit 11-16 zoll Apple MacBook, Lenovo und anderen Notebooks. Ergonomisches design der laptop-ständer von bestand kann die bildschirmhöhe des Laptops auf Augenhöhe erhöhen, zu sehen und richtig zu sitzen, um besser zu tippen, halten Sie Ihren Rücken und Nacken in einer komfortablen Haltung und entlasten Sie die Steifheit Ihres Rückens und Nackens.

Rücksichtsvolles design silikon-pads auf der oberseite, der vorderen lippe und an der Unterseite, um Ihren Laptop stabil an Ort und Stelle zu halten und Ihr Gerät maximal vor jeglichen Kratzern und Verrutschen zu schützen. Hochwertiges material bestand laptop-ständer sind aus einer 7000er-serie aluminium-legierung, die weit verbreitet in der Luft- und Raumfahrt-Ausrüstung verwendet wird. Nach oxidationsbehandlung haben Bestand Laptopständer eine bessere Korrosionsbeständigkeit, Härte und tragbare Qualität.

Egal ob hohe qualität oder tragfähigkeit, Toshiba, HP, MacBook Pro/Air, den Bestand Laptop-Ständer zu wählen. Garantiewir stehen für die qualität unseres laptop-ständers und bieten ihnen gerne eine 1 Jahr Garantie ohne zusätzliche Kosten. Mit millionen von ständern auf der ganzen Welt können Sie Bestand als Marktführer in Qualität und Spaß vertrauen. Die wärmeleitlegierung und das Belüftungshohl-Design verhindern Überhitzung und halten Ihr Notebook kühl. Er ist härter und tragbarer als Laptop-Ständer aus 6000er Aluminiumlegierung.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška8.66
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo dílu102S+202
Modelka102S Laptop Stand

5. Bestand

#ad

Bestand Hliníkový stojan na notebook a MacBook Desktop pro Apple MacBook a všechny notebooky stříbrný

#ad
Bestand #ad - Díky úkrytu klávesnice je stolní počítač uspořádán, když se nepoužívá. Kroužek pro vedení kabelů vám umožňuje uspořádat všechny vaše kabely a mít přehledný psací stůl. Elegantní stříbrný povrch dokonale ladí s apple MacBook a jinými notebooky o šířce menší než 26, 4 cm. Hliníková plocha funguje jako chladič pro chlazení notebooku. Promyšlený polštář na laptop a protiskluzový design polštáře udrží v bezpečí stanice TI.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška5.5
Délka10.5
Hmotnost3.28
Šířka10
Číslo díluSpinido_SML
ModelkaSpinido_SML

6. tounee

#ad

Výškově nastavitelný s 360° otočnou základnou, stojan na notebook, vyvýšení na psací stůl, stojan na počítač s MacBook Pro,, stojan na počítač, ergonomický stojan na notebook, Stojan na laptop

#ad
tounee #ad - Ergonomický stojan na laptop od tounee nabízí stání podle potřeby během dlouhého pracovního dne, rozlučuje se s dlouhými hodinami sezení, pomáhá snižovat svalové napětí, snižuje stres a zvyšuje produktivitu. Podpořte zdravou pracovní pozici v sedě a postaveném stavu: tento sedící stojan na laptop může při sezení nebo stání zvednout obrazovku notebooku do pohodlného úhlu a pohodlné výšky.

Do značné míry kompatibilní se všemi notebooky od 10" do 17", jako je Mac MacBook Pro 14 16 palců 2021 Air 12 13 13. Polohu sezení a stání můžete jednoduše změnit jednoduchým teleskopickým knoflíkem, který vám pomůže rozvíjet zdravou pracovní polohu při sezení a stání a zmírnit bolesti šíje a ramen. 3 15 17 palců 2017 2018 2019 2020 microsoft surface google pixelbook Dell XPS HP Acer Chromebook a více 11 palců - 17 palců notebooky. 360° otočná patice: tento stojan na počítač nabízí nejen nastavitelný rozsah výšky 2, takže můžete obrazovku notebooku volně pohybovat světlem při chatování s prací, ale lze jej také otáčet o 360 stupňů, otočný talíř na základně se plynule otáčí, 1 " až 21", ideální pro osobní potřebu.

Velká základna, aby unesl až 44 liber, těžšímu podstavci je super stabilní, vylepšená stabilita: tento pevný držák na laptop je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Zajistěte okamžité aktivní stání: příliš dlouhé sezení je nebezpečné pro vaše zdraví. Díky velkému, a dva otočné klouby činí stojan na laptop dvakrát silnější než jiné stojany s otočným kloubem. Prostorově úsporná a široká kompatibilita: tento stojan pro notebooky nezabírá mnoho místa na psacím stole a lze jej pro snadné skladování složit.
Značkatounee #ad
VýrobceTounee #ad
Číslo díluLS07A EXPRO
ModelkaLS07 EXPRO

7. Ken Stage

#ad

MacBook Ständer, Computerständer, NEK Laptop Ständer Schreibtisch, Laptop Ständer Einstellbar Höhe, Laptop Riser, Computerständer für Laptop, Laptop Halterung, iPad Ständer für Schreibtisch

#ad
Ken Stage #ad - Unerschütterliche unterstützung: der tragbare laptop-ständer von nek verfügt über rutschfeste silikon-pads an der Unterseite und der Oberseite, damit Ihr Laptop während der Arbeit oder des Studiums sicher an seinem Platz bleibt. Das perfekte geschenk: mit seinem faltbaren, glatte und nahtlose design sorgt für keine harten Kanten, der breiten kompatibilität und der lebenslangen garantie ist der nek laptop-ständer ein ideales Geschenk für Freunde, tragbaren Design, Familie und Kollegen und verbessert die Arbeit oder Studium.

Erleben sie unerschütterliche Unterstützung und Produktivität. Ein ständer für alle: unterstützt mühelos laptops von 27, um eine sichere und stabile Platzierung für jedes Gerät zu gewährleisten, macbook pro ständer, 2 cm 17 zoll einschließlich macbook, 9 cm bis 43, 2 cm 11 Zoll bis 43, das Sie besitzen. Sparen sie ihren hals: erhöhen sie ihren arbeitsplatz mit dem nek laptop-erhöher für den schreibtisch, der ihre haltung und ihr wohlbefinden priorisiert.

Verwandeln sie ihr arbeitserlebnis und gewinnen Sie Ihre Gesundheit und Produktivität mit unserem verstellbaren, 3 cm Höhen- und Winkeleinstellungen, vielseitigen Ständer zurück. Teilen sie das geschenk von Komfort und Produktivität mit Ihren Lieben. Der stabile, hp und lenovo, stabile und solide flache Boden sorgt für kein Wackeln oder Kippen. Erleben sie dauerhafte Unterstützung und sorgenfreie Nutzung.
ZnačkaKen Stage #ad
VýrobceKen Stage #ad
Hmotnost1.7
Číslo díluKS-NEK-01
ModelkaKS-NEK-01

8. Fenge

#ad

Velký, bílý, obrazovka Riser 108 × 23,5 × 14,5 cm, 2 patra, notebook, multifunkční počítač, Fenge Duální stojan na monitor s držákem na telefon/podložku

#ad
Fenge #ad - Vysoká stabilita s nohami ve stylu mnosnost: 50 kg, splňte různé potřeby použití. Ideální pro domácí použití v kanceláři rozměry: 108 cm délka x 23, 5 cm šířka x 14, odolný proti poškrábání a velmi snadno se čistí, 5 cm výška, psací stůl se skládá z MDF desky a masivního kovu, vynikající pomocník pro domácí kancelář.

Multifunkční stojan na monitor dvoustupňový stojan na monitor má dvě prostorné regály, notebooky a další. Díky designu pro správu kabelů zůstanete daleko od nepořádného stolu. K dispozici je také dlouhý slot pro mobilní telefony a pc, sluchátka, přičemž horní regál je ideální pro umístění 2 monitorů a spodní police pro notebooky, normální klávesnici lze uložit pod spodní polici.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Delší životnost než většina stojanů na monitory na trhu. Snadná montáž stojan na monitor můžete jednoduše namontovat pomocí podrobných pokynů a potřebných nástrojů. Ergonomický design pro vaše zdraví s výškou 145 mm zvedne tento počítačový stůl vaši obrazovku do ergonomické polohy, která pomůže napravit držení těla a zmírnit bolesti šíje, zad a kloubů způsobené dlouhými hodinami před počítačem.
ZnačkaFenge #ad
VýrobceFenge #ad
Výška5.71
Délka42.52
Šířka9.25
Číslo díluG04A2121A-FR

9. Fenge

#ad

2 patra, notebook, velký, Fenge Duální stojan na monitor s držákem na telefon/podložku, obrazovka Riser 108 × 23,5 × 14,5 cm, černý, multifunkční počítač

#ad
Fenge #ad - Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Ergonomický design pro vaše zdraví s výškou 145 mm zvedne tento počítačový stůl vaši obrazovku do ergonomické polohy, která pomůže napravit držení těla a zmírnit bolesti šíje, zad a kloubů způsobené dlouhými hodinami před počítačem.

K dispozici je také dlouhý slot pro mobilní telefony a PC, normální klávesnici lze uložit pod spodní polici. Ideální pro domácí použití v kanceláři rozměry: 108 cm délka x 23, 5 cm šířka x 14, psací stůl se skládá z mdf desky a masivního kovu, odolný proti poškrábání a velmi snadno se čistí, 5 cm výška, vynikající pomocník pro domácí kancelář. Snadná montáž stojan na monitor můžete jednoduše namontovat pomocí podrobných pokynů a potřebných nástrojů.

Multifunkční stojan na monitor dvoustupňový stojan na monitor má dvě prostorné regály, sluchátka, přičemž horní regál je ideální pro umístění 2 monitorů a spodní police pro notebooky, notebooky a další. Vysoká stabilita s nohami ve stylu mnosnost: 50 kg, splňte různé potřeby použití. Díky designu pro správu kabelů zůstanete daleko od nepořádného stolu. Delší životnost než většina stojanů na monitory na trhu.
ZnačkaFenge #ad
VýrobceFenge #ad
Výška5.71
Délka42.52
Hmotnost19.18
Šířka9.25
Číslo díluG04A2122B-FR

10. ROCDEER

#ad

ROCDEER Vertikaler Laptop-Ständer für den Schreibtisch – Bambus-Laptopständer mit verstellbarem Dock 0,00000000000000000000000000000000000000000000000

#ad
ROCDEER #ad - Schutzmatte – ungiftige und rutschfeste silikonmatten decken die Laptop-Fächer ab, um Kratzer auf Ihren Geräten zu vermeiden; rutschfeste Silikon-Pads auf der Unterseite sorgen für Stabilität und Sicherheit. Inklusive schraubenschlüssel für freie Anpassung, kompatibel mit allen Arten von Laptops.

Neues schlitz-design – 2-in-1-design macht es bequem, den laptop zu kühlen, Ihre Geräte zu platzieren. Verstellbare breite – verstellbar für laptop-breite mit einer Dicke von 0, um die am besten geeignete Breite zu erfüllen, 2 bis 3 cm. Es ist eines der nachhaltigsten Materialien, die bis zu 99 cm an einem einzigen Tag wachsen. Halten sie 1 laptop und 1 Handy / iPad vertikal zur gleichen Zeit. Platzsparend und hilft dabei, indem die Lüftungsschlitze offener und klarer gehalten werden.

Form und funktion – der vertikale laptop-ständer von rocdeer hat eine natürliche Bambus-Textur, er passt perfekt zu einer MacBook-Oberfläche oder jedem anderen metallischen Laptop. Erste wahl für umweltschützer: jedes schreibtischregal ist aus 100 % natürlichem Bambus gefertigt. Das schlanke und minimalistische Design ist sowohl funktional als auch platzsparend, während es Ihrem Schreibtisch ein einzigartiges Aussehen und Gefühl verleiht.
ZnačkaROCDEER #ad
VýrobceROCDEER #ad
Výška2.56
Délka6.3
Hmotnost0.63
Šířka3.35
Číslo díluLS-08-Bamboo
ModelkaLS-08-Bamboo