Top 10 elektroauto Kinder Ab 3 Jahre – Dětská elektrická vozítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Babycar

#ad

Elektrická dětská koloběžka Babycar s opěradlem – Vespa elektrická dětská koloběžka s plynem pro nohy a přístupem MP3 s integrovanými světly a zvuky růžová, Dětská elektrická motorka Vespa 6 Voltů

#ad
Babycar #ad - Mini vespa pro děti – dětská koloběžka vespa elektrická do 3 let s vynikající 6V baterií a 1 25W motorem. Velmi snadná a rychlá montáž. Proč byste se měli rozhodnout pro babycar – prodejce elektromobilů pro děti, který patří k největším v Evropě; mladá a dynamická značka pro realistickou jízdu s důrazem na bezpečnost a vždy k dispozici zákaznický servis.

Design: klasická italská vespa pro děti do 3 let má realistický design s bočními křivkami, velkým, funkčním LED světlem a dvěma mini opěrnými koly, která zajišťují rovnováhu.

Můžete jezdit všude – naše dětské minimoto lze jezdit v každém terénu, jak uvnitř, písku, tak venku na štěrku, zemi a trávě. Možnosti: led světlomety, USB a MP3 vstupy, systém soft startu. Info technika – dětská elektrická vespa s prvním nabitím po dobu 10 hodin, následné doby pouze 8 hodin. Rozměry: 67 x 38 x 52 cm a unese hmotnost až 20 kg.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška14.96
Délka26.38
Hmotnost13.23
Šířka20.47

2. INJUSA

#ad

Winner Racing XL, mit stabilen breiten Rädern, Schwarz 19415/000, Tragegriff für Eltern und sportliches Design, für Kinder von 3 bis 6 Jahren, INJUSA

#ad
INJUSA #ad - Inklusive haltegriff für einfachen Transport zu den Eltern. Motorrade: mit diesem größeren modell kann das Kind seine motorischen Fähigkeiten nach seinem 3. Die höhe des sitzes vom boden beträgt 41 cm und trägt ein maximales Gewicht von 50 kg.

Sicher: absolut sicher und stabil. Lebensjahr weiter genießen und entwickeln nicht elektrisch. Komfortabel: dank der breiten rollen für Stabilität ist es sehr angenehm zu handhaben. Maße und maximales gewicht: die maße dieses motorrads sind 99 x 39 x 61 cm. Es wird in spanien aus hochwertigen Materialien hergestellt und entspricht den Sicherheitsvorschriften der EU. Aktuelles und realistisches design: das design und die Details lassen dieses Laufrad wie ein echtes Rennrad aussehen, ideal für Ihren Jungen oder Mädchen, um seine Fähigkeiten zu üben.
ZnačkaINJUSA #ad
VýrobceINJUSA #ad
Výška24.02
Délka38.98
Hmotnost9.92
Šířka15.35
Číslo dílu19415/000
Modelka19415/000

3. AIYAPLAY

#ad

AIYAPLAY Elektrická čtyřkolka dětská elektrická čtyřkolka ATV dětská čtyřkolka s LED a houkačkou dětská motorka dětské vozidlo elektrické auto pro děti od 18 měsíců kov černá 65,5 x 38,5 x 43,5 cm

#ad
AIYAPLAY #ad - Výdrž baterie: s plně nabitou baterií funguje dětský motocykl cca 45 minut. Velikost sedáku: 27 š × 14 h × 28 v nad zemí cm. Tyři široké pneumatiky s profilem zajišťují klidnou jízdu na nejrůznějších podlahách.

Nutná montáž. Průměr kola: Ø19 cm. Realistický zážitek z jízdy: tato dětská čtyřkolka má led světlomet, houkačku a pedály, aby vašemu dítěti zprostředkovala realistický zážitek z jízdy. Robustní konstrukce: tato elektrická čtyřkolka vyrobená z kovu a robustního plastu je vhodná pro děti ve věku 1, 5 až 3 roky a hmotnost až 25 kg. Daje o výrobku: celkové rozměry: 65, 5 š × 43, 5 d × 38, 5 v cm. Pohodlné usazení a drsná řídítka zajišťují, že vaše dítě bude bezpečně jezdit na čtyřkolce. Bezpečné cesty: maximální bezpečná rychlost 2, 8 km/h je ideální pro mladší děti.
ZnačkaAIYAPLAY #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška17.13
Délka25.79
Hmotnost10.58
Šířka15.16
Číslo díluDE370-224V90BK0431
Modelka370-224V90BK

4. Peg Perego

#ad

John Deere Ground Force dětský elektrický traktor Peg Perego 12 V s přívěsem

#ad
Peg Perego #ad - Jezdí až o 10 % stoupání. 2 silné 165w motory, traktor určitě nezpomalí ani v terénu. Kompletní s odnímatelným přívěskem a FM rádiem. Peg perego - nejlepší značka ve věcech dětských elektrických vozidel. 1 zpátečka, 2 rychlosti vpřed maximální rychlost 7, 3 km/h.
ZnačkaPeg Perego #ad
VýrobcePeg Perego #ad
Výška67.5
Délka24.5
Hmotnost50
Šířka26.5
Číslo díluIGOR0039
ModelkaIGOR0039

5. Babycar

#ad

Kinder elektroauto von Babycar Modell Mercedes CLS 350 AMG Rosa Elektroauto für Kinder Akku 12 Volt Leistung Offiziell lizenzierte Ledersitze Fernbedienung und MP3

#ad
Babycar #ad - Ledersitz. Maße des autos: 104 x 60 x 50 cm, geeignet für Alter 1 Jahr bis 35 kg. Led-scheinwerfer + usb-mp3-player + tÜren zu Öffnen + ladegerÄt und batterien enthalten. 2, 4 ghz fernbedienung zur fernbedienung. 12 volt strom und zu Öffnende tÜren.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška26.38
Délka43.31
Hmotnost39.68
Šířka18.11

6. Babycar

#ad

MP3, Elektroauto für Kinder Mercedes GTR AMG Rot, Kinder Auto Elektro Babycar, Mercedes Kinder elektroauto offizielle Lizenz 12 Volt, kinderauto elektrisch mit elektrischer Fernbedienung 2,4 GHz

#ad
Babycar #ad - Perfekt für Kinder bis 5-6 Jahre. 2 fahrmodi – dieses elektrische babycar kinderauto verwendet eine Fernbedienung für das Fernfahren für Eltern und eine Fahroption mit Pedalen für autonome Kinder. Technische info: elektrische kinderautos mit 10 stunden erstaufladung, danach nur 8 stunden.

Sie können überall fahren - unsere elektrischen Kinderautos können auf jedem Gelände sowohl drinnen als auch draußen auf Kies, Sand, Feldboden und Rasen gefahren werden. Maße: 110 x 67 x 46 cm, mp3, usb-eingänge, kann bis zu 25 kg Gewicht tragen. Mercedes gtr - elektroauto für kinder mit leistungsstarker 12 v batterie und zwei 25 W Motoren. Optional: led-scheinwerfer, UKW-Radio und Softstart-System. Warum babycar wählen - autohändler für elektroautos für Kinder zu den größten Europas; junge und dynamische Marke des realistischen Fahrens mit Fokus auf Sicherheit und Kundendienst immer verfügbar.

Design – robust, unsere elektro-waren für kinder von GTR sind mit vielen Zubehörteilen ausgestattet, elegant und identisch mit dem original, die es perfekt für den Spaß draußen und drinnen machen. Sie können es in wenigen einfachen Schritten aufbauen, indem Sie den Anweisungen folg.
ZnačkaBabycar #ad
VýrobceBabycar #ad
Výška26.38
Délka43.31
Hmotnost27.56
Šířka18.11

7. Actionbikes Motors

#ad

2 x 25 W motor celkem 50 wattů, Originální Actionbikes Motors hračka elektrické auto Mercedes Benz C63 | 2,4 GHz dálkové ovládání, kožené sedadlo pro 1 osobu růžová, licencováno

#ad
Actionbikes Motors #ad - Originální actionbikes motors mercedes amg c63 2 x 25 w motor celkem 50 wattů výdrž baterie 12 V 7 Ah Dětské vozidlo. Led světlomet vpředu a vzadu rychlost až 6 km/h houkačka zvuk motoru při startování tiché celopryžové pneumatiky EVA.

Bezpečnost ► měkký start ► nouzová zastavení brzdění ► 2, 4 ghz dálkové ovládání ► bezpečnostní pás přepravní třmen doba jízdy až 1-1, 5 hodiny. Převodovka ► chod vpřed a vzad otevírání dveří odpružení vpředu a vzadu LCD indikace nabíjení Pro 3–6 let. Audio funkce ► sd karta ► usb ► aux multifunkční volant autíčko na hraní ► interiér a exteriér licencováno dívky a chlapci.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška19.7
Délka45.7
Hmotnost33.07
Šířka26.4
Číslo dílu1588Q-DBLACK
Modelka1588Q-DBLACK

8. COSTWAY

#ad

Dětský pojízdný traktor s LED světly, vhodný pro děti od 3 let tmavě zelená, hudba, COSTWAY 12 V 3rychlostní traktor s odnímatelným přívěsem a dálkovým ovládáním 2,4 G, houkačka a USB funkce

#ad
COSTWAY #ad - Režim na baterie: vybavený dobíjecí baterií, tento elektronický traktor umožňuje dětem volně jej ovládat pomocí volantu a nožního pedálu uvnitř. Díky své vysokokapacitní baterii a dvěma silným motorům přinese naše pojízdné auto vašim dětem velkou radost z jízdy na mnoho kilometrů.

Odnímatelný velký přívěsek tento elektrický pojízdný traktor má velký přívěs, že přívěs lze rychle uvolnit z trackeru, květiny, ve kterém mohou děti pro vlastní potěšení přepravovat hračky, slámu atd. Dálkově ovládaný režim rodičů: rodiče mohou toto autíčko bez námahy ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání, čímž současně podporují interakci rodičů a dětí. Další funkcí, která stojí za zmínku, která zajišťuje, že toto pojízdné auto nevystraší děti náhlým zrychlením nebo zpomalením. Odolné proti opotřebení a protiskluzové pneumatiky jsou vhodné pro celou řadu silnic uvnitř i venku.

Ideální dárek pro děti s realistickým vzhledem, aby vašemu dítěti poskytl velmi autentický zážitek z jízdy. 2. Navíc má rovněž vestavěný reproduktor s nastavitelnou hlasitostí, snadno ovladatelnou řadicí pákou pro převodovky a volantem s houkačkou je tento pojízdný traktor navržen tak, který umí přehrávat hudbu, jasnými světly, která se zadává přes USB port. Bezpečná a plynulá jízda Široké sedadlo je vybaveno bezpečnostním pásem a loketními opěrkami, je technologie pro jemný start, aby byla zajištěna vysoká bezpečnost.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška20.87
Délka53.15
Hmotnost28.88
Šířka20.08
Číslo díluFK549181PQ-TX
ModelkaFK549181PQ-TX
Záruka/

9. DREAMADE

#ad

Elektrické vozidlo pro děti od 3 let, 12 V s dálkovým ovládáním 2,4 GHz a bezpečnostním pásem, dětské vozidlo se světlem a hudbou a houkačkou, dětské auto, DREAMADE Dětské elektrické auto Lamborghini

#ad
DREAMADE #ad - Skvělá hudební funkce – kromě reproduktorů a hudebních zvukových efektů má toto auto také vstup mp3 a slot pro TF kartu. Díky tomu si vaše dítě může užívat realistický zážitek z jízdy. Kromě toho má dětské auto vysoké zatížení 25 kg. Bezpečnostní ochrana – dětské auto má ultra široké pneumatiky tlumící nárazy a pohodlná sedadla, aby byla zajištěna plynulá jízda a je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem pro zajištění bezpečnosti jízdy.

2, 4g funkce dálkového ovládání pomáhá rodičům ovládat auto zvenčí a nabízí maximální bezpečnost pro vaše děti. Ekologický materiál je vhodný pro úzký kontakt s dětmi. Pravý a krásný design – elektrické dětské auto je vybaveno cool tělem, nůžkovými dveřmi s dvojitým otevíráním a volantem, díky němuž je auto realističtější a luxusnější a naplňuje touhu dětí a lásku k autíčkům. Má dvě dveře, houkačku a přístrojovou desku.

Realistický zážitek z jízdy – elektrické auto lze ovládat plynovým pedálem a volantem, světlomet, může jezdit dopředu nebo dozadu, zadní světla, odbočit vlevo nebo vpravo. Tyři kola z gumového materiálu mají dobrou funkci tlumení nárazů. Vysoce kvalitní materiály – toto dětské auto používá hlavně nový pp materiál, který je netoxický a chuťově neutrální. Přípojky bluetooth a usb lze propojit s vašimi vlastními zařízeními a přehrávat tak oblíbenou hudbu, lekce a příběhy dětí, aby si vaše děti mohly hudbu vychutnat.
ZnačkaDREAMADE #ad
VýrobceDREAMADE #ad
Výška16.14
Délka42.52
Hmotnost26.46
Šířka25.2

10. Actionbikes Motors

#ad

2,4 GHz dálkové ovládání, licencovaný, LED, 2 x 12 V 7 Ah, motor 4 x 45 wattů, Actionbikes Motors Dětské elektrické auto Mercedes Benz Actros Truck nákladní automobil, pohon všech kol 6 km/h

#ad
Actionbikes Motors #ad - 2 x 12 v 7 ah baterie tlumič vpředu a vzadu 3 – 6 km/h 3 x rychlost vpřed 1 x zpátečka. Multimédia ► usb ► aux ► sd karta ► fm rádio zvuk motoru při startování otevírání dveří a zavazadlového prostoru.

Lcd displej nabíjení komfortní kožené sedadlo LED světlomet 2 rychlostní stupně ► rychle a pomalu. Bezpečnost ► soft start ► nouzová brzda – automatická brzda ► 2, 4 GHz dálkové ovládání ► bezpečnostní pás ► houkačka. Originální licence mercedes benz 4 x 45 W motory na všechna kola nehlučné celopryžové pneumatiky EVA.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška40.16
Délka48.03
Hmotnost61.29
Šířka21.65