Top 10 Trecker Spielzeug ab 6 Jahre – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Technic John Deere 9620R 4WD 42136 Model Building Kit; A Project Designed for Kids Who Love Tractor Toys; Complete with Tipping Trailer; for Ages 8+ 390 Pieces

#ad
LEGO #ad - Ein weiterentwickelter aufbau für traktorfans - in diesem lustigen Projekt gibt es viel für Kinder zu entdecken, das LEGO Technic John Deere 9620R 4WD Traktor 42136 Set bauen. Vollgepackt mit authentischen funktionen - inspiriert von einem echten Traktor, verfügt diese LEGO Technic Spielzeugversion über Lenkung, ein Fahrerhaus mit Drehsitz und einen Kippanhänger.

Kippanhänger für rollenspiel - die spielzeuganhänger spitzen damit Kinder mit ihrem Traktor Lasten bewegen können. Gelenklenkung - mit gelenklenkung ist dieses John Deere Traktor Spielzeug für Kinder von der Bewegung eines echten Traktors inspiriert.

Die räder des anhängers lassen ihn beim Spielen über verschiedene Oberflächen fahren. Design kolabelung - die lego designer haben eng mit John Deere zusammengearbeitet, um ein Spielzeug-Traktormodell mit realistischen Funktionen und genauen Designdetails zu erschaffen.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.76
Délka13.94
Hmotnost1.32
Šířka7.52
Číslo dílu6379483
Modelka6379483

2. LEGO

#ad

Veselý dárek pro chlapce a dívky 60404, stavebnice s autíčkem na hraní pro 5leté děti, minifigurka s potravinami a příslušenstvím, LEGO City Burger-Truck

#ad
LEGO #ad - Hračka na občerstvení hamburgeru: lego city burger truck je hračka pro 5leté dívky a kluky, se kterou můžete předstírat, že provozují nákladní vůz. Lego nákladní hračka pro kreativní hraní: když děti vyklopí prodejní poklop, objeví se štítek na hamburgery Van; mohou také sundat střechu a připravit hamburgery v kuchyni a servírovat jídlo zákazníkům.

Vítejte v nápaditém herním světě: pro další napínavá dobrodružství musíte tuto hračku s potravinovým vozem kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City.

Veselý dárek pro každou příležitost: toto auto lego city je pěknou spontánní odměnou nebo skvělým dárkem pro 5leté chlapce a dívky k Vánocům nebo k narozeninám. Obsah této hrací a stavebnice: stavebnice pro autíčko na hraní hamburger, 2 minifigurky – prodejce a zákazník s naslouchátkem – jakož i přísady a příslušenství LEGO na svačinu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60404
Modelka60404
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

Dárek pro 7leté chlapce a dívky 31146, Hot Rod a SUV, letadlem a palivovým nákladem, sada vozidel s vrtulníkem a nákladním vozidlem, LEGO Creator 3 v 1 hluboký nakladač s vrtulníkem

#ad
LEGO #ad - Modely k vystavení: všechny 3 páry vozidel LEGO jsou samostatné hračky a mohou být vystaveny po hraní v dětském pokoji. Nespočet možností hraní: 3 různé páry vozidel nabízejí dětem spoustu zábavy v akci: tahač s vrtulníkem, letadlo na hraní s tankerem nebo 2 auta LEGO – Hot Rod a SUV.

Dárky pro 7leté děti: tato hračka 3 v 1 nabízí fascinující zážitek ze stavění a hraní, je skvělou spontánní odměnou a zve vaše dítě k mnoha nápaditým hraním rolí; perfektní dárek pro malé milovníky aut. Vozidla s pohyblivými částmi: na každém z modelů se něco otáčí, například kola na autíčkách, vrtule na letadle LEGO a listy rotoru na vrtulníku LEGO.

Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují zvířata, vozidla a detailní scény z městského života. 3 x 2 lego vozidla v 1 krabici: podkladník lego creator s vrtulníkem umožňuje dětem od 7 let postavit 3 x 2 různá vozidla LEGO se stejnými díly a vždy znovu přestavovat.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.88
Šířka10.31
Číslo dílu31146
Modelka31146
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

LEGO Klasická kreativní vozidla, sada stavebních kostek pro pestrý model aut vč. nákladních vozidel, dárek pro chlapce a dívky od 5 let, stavebních autíček pro děti, policejních a stavebních vozidel

#ad
LEGO #ad - Lego dárek pro fanoušky auta: děti, které milují policejní auta, stavební vozidla, strečové sedany a jiná autíčka na hraní ze stavebních kostek, budou mít z tohoto narozeninového nebo vánočního dárku obrovský radost.

Kameny, které podporují stavební schopnosti: sady lego classic podporují při stavění kreativitu dětí; pro ještě větší zábavu při stavění a hraní může vaše dítě kombinovat se sadami 11034, 11035 a 11037, které jsou k dostání samostatně. Různá vozidla: s obsaženými stavebními prvky může vaše dítě postavit policejní auto hračku LEGO s vozem, hračku nákladního vozidla, čtyřkolku, kombi, lopatovou nakladač, terénní vůz a limuzínové autíčko na hraní.

Stavebnice pro mladé stavitele: obsahuje 10 stavebních nápadů pro ještě kreativnější stavební projekty; speciální díly, včetně 52 koleček, a jednoduché pokyny krok za krokem zvou děti k tomu, aby si svá vozidla LEGO namotaly. Lego stavebnice do auta s autíčky pro děti: lego classic kreativní vozidla pro chlapce a dívky od 5 let umožní mladým autovníkům s kameny LEGO Classic stavět a povzbudit vlastní hádanky.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka3.7
Hmotnost0
Šířka15.04
Číslo dílu11036
Modelka11036
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Steine Mit Aufbewahrungsbox, LEGO 10914 DUPLO Deluxe Steinebox, Geschenk-Set, Kreativbox Für Babys Und Kleinkinder Von 1,5-3 Jahre, Lernspielzeug Für Mädchen Und Jungen Zum Bauen

#ad
LEGO #ad - Baby-spielzeug inklusive lego-duplo-figuren von junge und mädchen, Rutsche und Schaufel, zahlen-Bausteine von 1 bis 3, einer Hundefigur, einem Eimer und Elementen zum Öffnen von Fenstern und Türen.

Enthält 85 farbenfrohe lego-duplo-steine mit vielen lustigen, bekannten Teilen, darunter ein Auto, Fenster, Luftballons, Geschenke, Blumen, eine Torte und Zahlenbausteine. Die verschiedenen lego duplo steine, zahlen und personen können in der praktischen, teile, grünen Aufbewahrungsbox mit Deckel im LEGO-DUPLO-Stil verstaut werden. Dieses lustige lernspielzeug für mädchen und Jungen fördert das Lernen durch Rollenspiele und die Entwicklung der feinmotorischen, sprachlichen, sozialen und emotionalen Fähigkeiten.

Die leicht verständliche anleitung liefert Babys und Kleinkindern ab 1, 5 Jahren Ideen und Inspirationen, die ihre Kreativität anregen und gleichzeitig die Entwicklung fördern.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka7.09
Hmotnost3.04
Šířka14.57
Číslo dílu10914
Modelka10914
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. LEGO

#ad

Dárek pro chlapce a dívky, kreativní hračka pro děti, LEGO 42122 Technic Jeep Wrangler, 4x4 autíčko na hraní, detailní modelářská sada pro terénní vozy

#ad
LEGO #ad - Toto terénní vozidlo 4x4 od lego technic je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro mladé fanoušky LEGO, kteří jsou připraveni na další výzvu. Včetně autentických detailů jeep-wrangler, jako jsou klasické kulaté přední světlomety, 7dílná mřížka chladiče, plnohodnotná náhradní pneumatika a sklopná zadní sedadla.

Tlačítko pro přední řízení, které lze otevřít, dveře a kapotu, a slavný štítek Jeep-Wrangler Rubicon nadchne děti. Obsahuje modelářskou sadu suv jeep wrangler v nápadných a realistických žluto-černých barvách, která vypadá skvěle jak v akci, tak i jako výstavní kousek.

Lego -technic autíčka a modelářské sady jsou skvělou možností, jak přivést děti do světa techniky. Toto autíčko pro vlastní sestavení s předním řízením, výkonné zavěšení kol pro zapichování nápravy a lanový naviják zajišťuje spoustu dobrodružství v terénu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.78
Hmotnost1.95
Šířka15.04
Číslo dílu42122
Modelka42122
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

7. LEGO

#ad

Zählen Lernen, Zug Spielzeug, 5 Jahren, Baby Spielzeug für Mädchen und Jungen, Lernspielzeug für Kinder ab 1, LEGO 10954 DUPLO Zahlenzug

#ad
LEGO #ad - Enthalten in dem zug spielzeug sind ein jungen, ein Mädchen und ein Hund als LEGO DUPLO Figuren, die zu fantasievollen Rollenspielen anregen. Kleinkinder verbessern ihre feinmotorischen Fähigkeiten, wenn sie mit diesem Baby Spielzeug ab 2 Jahre spielen und die Zahlenbausteine ein- und ausladen, stapeln und sortieren.

Dieses lernspielzeug ab 1, 5 jahren ist eine neue, verbesserte Version des kultigen DUPLO Zahlenzugs mit mehr buntem Lernspaß als je zuvor. Der lego duplo zahlenzug - zählen lernen besteht aus 10 Steinen mit Zahlen, die in den Waggons des Schiebezugs transportiert werden können. Mit seinen lustigen figuren und den farbenfrohen, leicht zu handhabenden Steinen ist der Zahlenzug eine ideale Lernaktivität für Kinder im Alter von 1, 5 - 2 Jahren. Lego duplo sets bieten tolle geschenkideen für Babys und Kleinkinder zu jeder besonderen Gelegenheit.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka3.58
Hmotnost0.51
Šířka13.94
Číslo dílu10954
Modelka10954
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

8. LEGO

#ad

Hračka s abecedou, výuková hračka pro malé děti od 1,5 do 3 let, 10915 DUPLO Můj první ABC nákladní vůz

#ad
LEGO #ad - Obsahuje jeden nákladní vůz na hraní a 26 stavebních prvků vhodných pro malé děti se všemi písmeny německé abecedy, aby se děti mohly při nakládání a vykládání učit.

Včetně postav chlapce, dívky a roztomilého medvídka, které hravě a kreativně podněcují malé děti k učení a podporují jejich fantazii. Při nakládání písmen stavebnicových modulů na nákladní vůz zlepšují malé děti od 1, 5 let své jemné motoriky a současně se naučí psát jednoduchá slova S-P-A-distanční odchylky! Snadno srozumitelný návod dodává dětem nápady a inspirace, které podporují jejich kreativitu při stavbě a současně podporují vývoj raného dítěte. Tato vzdělávací hračka je vhodná pro uchopení malých rukou a obsahuje barevné moduly, které podporují rozvoj jazykových, sociálních a emocionálních schopností.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka3.7
Hmotnost0.44
Šířka15.04
Číslo dílu10915
Modelka10915
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

9. LEGO

#ad

Nápady na dárky pro chlapce a dívky od 5 let, farma sada s minifigurkami a zvířecími figurkami, LEGO 60287 City Traktor hračka

#ad
LEGO #ad - Ervený traktor na hraní odveze sklizeň na svých velkých pneumatikách bez problémů k farmáři a své dceři, kde na ně již čekají hladoví zajíčci! Včetně návodu k sestavení a instructions plus s digitálními nástroji – součást bezplatné aplikace LEGO Building Instructions pro chytré přístroje.

Děti od 5 let mohou balíky sena a bednu s dýní, jablkem a mrkví naložit do lopatky traktoru a pak je zvednout do vzduchu. Tato farma hračka obsahuje farmáře lego a jeho dceru, figurku zajíce a 2 balíky sena a krabičku zeleniny pro spoustu zábavy na farmě.

Sada hraček lego city pro chlapce a dívky od 5 let jsou skvělým nápadem na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti pro malé fanoušky. Obsahuje skvělý hračkový traktor s obrovskými zadními koly, a kabinu, sklápěcí nakládací lopatu, kterou lze zvednout, do které se vejde minifigurka.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0
Šířka10.31
Číslo dílu60287
Modelka60287
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. LEGO

#ad

LEGO 10949 DUPLO péče o zvířata na farmě Hračka pro malé děti od 2 let s figurkami: kachna, ovce a kočka, prase

#ad
LEGO #ad - Všechny herní sady lego duplo obsahují nápadité funkce podporující vývoj, díky nimž si rodiče a děti hrají navzájem. Hrací sadu lze mnohostranně uspořádat a kombinovat s jinými hračkami na farmě LEGO DUPLO. Lego hrací sady duplo splňují již od roku 1969 přísným standardům kvality v oboru, aby malíčky mohly prvky snadno uchopit, složit a znovu oddělit.

Udělejte malým milovníkům zvířat velkou radost s hrací sadou lego duplo "péče o zvířata na farmě" 10949. Potěšení se tedy neomezuje pouze na kreativní stavění a nápadité hraní. Montážní návod obsahuje veselý obrázkový příběh s modely ze sady. Lego kameny a díly duplo jsou podrobeny pádu, tlaku a torzním testům a důkladně analyzovány, horku, aby splňovaly přísné standardy bezpečnosti dětí. Robustní hrací sada je skvělým dárkem k narozeninám nebo vánocům a krásnou spontánní odměnou pro děti od 2 let! Model je 10 cm vysoký, 9 cm široký a 6 cm hluboký.

Péče o zvířata, například krmení nebo uklízení stodoly před spaním, podporuje jak nemotorický a sociálně-emocionální vývoj dětí. 4 roztomilá hospodářská zvířata umožňují malým dětem mnoho hodin hrát si nápaditě a učit se hravě. Malé děti mohou dobře uchopit prase, ovce, kachnu a kočku. Stavebnice stodoly a balík sena jsou rovněž součástí dodávky.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka2.78
Hmotnost0.35
Šířka7.52
Číslo dílu10949
Modelka10949
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.