Top 10 Regentonne 250 Liter Winterfest – Barely a sudy na vodu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amur

#ad

Sada sudů na dešťovou vodu ve stylu dubového sudu, zřetelná struktura dřeva, s žilkováním jako u dřevěného sudu, 50 l / 120 l / 240 l / 450 l, velmi krásný design připomínající dřevo, pevné a bez třísek

#ad
Amur #ad - Každý ze čtyř sudů se dodává vč. Krásný stylový rustikální vzhled dubového sudu / sudu na víno se zřetelnou dřevěnou strukturou, mrazuvzdorného plastu PE odolného proti povětrnostním vlivům – proto trvale těsní, která vypadá jako pravá – vyrobeno z kvalitního, mají dlouhou životnost a jsou zaručeně bez třísek.

Stabilní, mrazuvzdorné, odolné proti povětrnostním vlivům, bezúdržbové – k dostání také jednotlivě. Užitečné a dekorativní – pro domácnost i zahradu:4 sudy na dešťovou vodu, 1 × 120 l, „dubový sud“ ve 4 různých velikostech: 1 × 50 l, 1 × 240 l a 1 × 450 l.

Použitelné nejen jako nádoby na dešťovou vodu, úložný box na zahradní potřeby nebo hračky, ale také jako pult, jako zahradní nábytek nebo dekorace pro dům a zahradu – jedna sada zahradních sudů s řadou možností použití. Vhodného víka s dětským bezpečnostním bajonetovým uzávěrem.
ZnačkaAmur #ad
VýrobceAmur #ad
Výška30.71
Délka21.26
Hmotnost26.46
Šířka21.26
Číslo dílu7-RT04107V

2. 3P Technik Filtersysteme

#ad

Sud na dešťovou vodu kulatá nádržka na dešťovou vodu Barrique 250 litrů v hnědé barvě z materiálu odolného vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Sud na dešťovou vodu s víkem bezpečným pro děti a kvalitními mosaznými přípojkami

#ad
3P Technik Filtersysteme #ad - Ten se upevňuje pomocí šroubu z ušlechtilé oceli na přední straně, takže je dobře zajištěn proti nechtěnému vyjmutí. Spojovací sadou. Zásobník na dešťovou vodu zůstat po celou zimu na svém obvyklém místě a nemusí se nákladně skladovat.

Tak může sud na dešťovou vodu, resp. Zásobník na dešťovou vodu v tmavě hnědé barvě s objemem 300 litrů má víko bezpečné pro děti. Tento sud na dešťovou vodu je odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům a zachovává si tak svou přirozenou barvu po mnoho let. Materiál vysoce kvalitní pe naší nádržky na dešťovou vodu je 100% mrazuvzdorný. Díky speciálnímu dodatečnému ošetření nelze sud na dešťovou vodu barrique na první pohled rozeznat svým úžasným skutečným vzhledem od starého sudu na víno.

Klamavě působí také kování, které drží starý sud pohromadě. Naše sudy na dešťovou vodu barrique s 250 litry jsou opatřeny kvalitními mosaznými přípojkami ve výpustných otvorech, které zajišťují přesné a trvale stabilní spojení mezi sudem na dešťovou vodu a vodovodním kohoutkem, resp. Díky tomu je sud na dešťovou vodu velmi odolný. Sud na dešťovou vodu se vyrábí rotačním postupem a vyrábí se tak z jednoho kusu.
Značka3P Technik Filtersysteme #ad
Výrobce3P Technik Filtersysteme #ad
Výška41.34
Délka23.62
Hmotnost20.94
Šířka23.62
Číslo dílu4018712002669

3. YourCasa

#ad

Zahradní sběrač dešťové, sud na dešťovou vodu odolný proti mrazu z plastu – nádoba na dešťovou vodu s kohoutkem – nádrž na dešťovou vodu, YourCasa® Sud na dešťovou vodu, 210 litrů design amfory

#ad
YourCasa #ad - Nástěnný regál je pro svou velikost relativně úzký a šetří tak místo, šířka: 60 cm, ale vypadá moderně. Buďte udržitelní tím, že se uchýlíte k dešťové vodě pro zavlažování vaší zahrady.

Sud na dešťovou vodu úzký je vyroben z plastu a je odolný vůči mrazu a uv záření. Vodu pro přezimování vždy vyprázdněte. Krásná vodní nádrž ve stylu amfory s neuvěřitelnou kapacitou 210 litrů. Sud na dešťovou vodu s kohoutkem pro snadné vyprazdňování. Navíc dodávaná miska na rostliny umožňuje růst květin přímo u zdroje vody. Působí nejen prakticky, ale navíc vypadá fantasticky. Sud má 2 přípojky pro vodovodní kohoutky/vodní hadice 3/4 palce: Sudy na dešťovou vodu se dodávají v sadě s kohoutkem, miskou na rostliny a víkem. Délka: 56 cm, výška: 118 cm.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad

4. Prosperplast

#ad

Včetně kohoutku, Sud na dešťovou vodu, amfora, víka, 210L, květináče, Antracitová, 210 l / 360 l

#ad
Prosperplast #ad - Odolný vůči mrazu a UV záření. Strong>varianta 360 l: délka: 68 cm, výška: 118 cm. Li> varianta 210 l: délka: 56 cm, šířka: 68 cm, šířka: 60 cm, výška: 118 cm. Li>. Strong>včetně kohoutku, víka a květináče. Strong>. 2 přípojky pro kohoutky / hadice na vodu, 1, 9 cm 3/4 ". Sud na dešťovou vodu / amfora v provedení 360 l nebo 210 l.
ZnačkaProsperplast #ad
VýrobceProsperplast #ad
Číslo dílulocalization_B06X17DKZV

5. YourCasa

#ad

Zahradní sběrač, YourCasa Sud na dešťovou vodu, 240 litrů Wave Design sud na dešťovou vodu odolný proti mrazu z plastu – nádoba na dešťovou vodu s vodovodním kohoutkem – nádrž na dešťovou vodu

#ad
YourCasa #ad - Sud má 2 přípojky pro vodovodní kohoutky/vodní hadice 3/4 palce: Sudy na dešťovou vodu se dodávají v sadě s kohoutkem a miskou na rostliny. Nástěnný regál je pro svou velikost relativně úzký a šetří tak místo, ale vypadá moderně.

Nádoba na vodu je vyrobena z plastu a je odolná vůči mrazu a uv záření. Dodatečně dodávaná miska na rostliny nechává květiny růst přímo u vodního zdroje. Sud na dešťovou vodu s kohoutkem k vyprázdnění. Délka: 57 cm, šířka: 57 cm, výška: 115 cm. Kontejner na dešťovou vodu lze osázet. Krásná nádrž na vodu s neuvěřitelným objemem 240 litrů. Působí nejen prakticky, ale navíc vypadá fantasticky. Nádržka na dešťovou vodu nad zemí. Buďte udržitelní tím, že se uchýlíte k dešťové vodě pro zavlažování vaší zahrady. Vodu pro přezimování vždy vyprázdněte.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Číslo díluIDMZ240
ModelkaIDMZ240

6. AMUR

#ad

Sud na dešťovou vodu z dubového sudu 120 litrů vč. sběrače dešťové vody sud sud na vodu dešťovou vodu sud sud na vodu – mrazuvzdorný zahradní sud pro dešťovou vodu a mnoho dalšího ve vzhledu dřeva z robustního PE plastu vč. náplně hnědé

#ad
AMUR #ad - Vč. Krásný, rustikální vzhled dubového sudu/vinného sudu s hmatatelnou, stylový, neklamně pravou strukturou dřeva. Sud na dešťovou vodu 120 litrů k dostání v dalších velikostech: 50 litrů b00k3MGA9A, 240 litrů B00K4D8I1G a 450 litrů B003ELUHQ4.

Použitelné nejen jako nádoba na dešťovou vodu, úložný box, ale jako pult, zahradní sud s rozmanitými možnostmi použití. Sady filtrů t33 pro automatické plnění a víko s bajonetovým uzávěrem bezpečným pro děti. Dřevěný design, ale trvale těsný a zaručeně netříští – stabilní a stabilní a odolná proti mrazu a povětrnostním vlivům a bezúdržbová. Vyrobeno z vysoce kvalitního pe rotačním procesem, trvale elastické, v jednom kusu bez svarů, odolné proti rozbití a úderům.
ZnačkaAMUR #ad
Výrobceoeko-shopping.de #ad
Výška47.24
Délka25.59
Hmotnost11.02
Šířka25.59
Číslo dílu7-RT08101

7. Unbekannt

#ad

2 barvy, volitelný vodovodní kohoutek hnědá, nádrž na dešťovou vodu, Sud na dešťovou vodu, nádoba na dešťovou vodu, amfora, 265 l

#ad
Unbekannt #ad - 2 otvory 3/4",. Nádoba na vodu 265 l ve 2 barvách na výběr, s kohoutkem,. Výška: 113 cm. Barva: hnědá nebo černá. S odnímatelným víkem,.
ZnačkaUnbekannt #ad

8. Unbekannt

#ad

Terakota s vodovodním kohoutkem, 210 l, nádoba na dešťovou vodu, amfora, nádrž na dešťovou vodu, Sud na dešťovou vodu

#ad
Unbekannt #ad - 2 otvory 3/4",. S odnímatelným víkem,. S rostlinnou vložkou,. Barva: terakota. Sud na dešťovou vodu, 210 l, terakota s vodovodním kohoutkem.
ZnačkaUnbekannt #ad

9. plasteo

#ad

Mrazuvzdorný, povolení pro nebezpečné zboží,, odolný proti povětrnostním vlivům, plasteo® 220 litrů sud na dešťovou vodu, dlouhá životnost, bezpečný pro potraviny, sud na víko, skladovací sud na vodu

#ad
plasteo #ad - Pro dům, vápenné ložisko, garáž, zahradu, sklep, spíž atd. Vhodné pro písek, sypnou a roztírací sůl. Objem 220 litrů, vnější průměr 59 cm, celková výška 98 cm.

Vyrobeno v německu. Mnohostranně použitelný: jako sud na dešťovou vodu, na potraviny, krmivo pro zvířata, pro skladování a přepravu pevných látek a kapalin. Jako sud na dešťovou vodu se v zimě nemusí vyprazdňovat. Odolné tělo s dlouhou životností z potravinářského plastu HDPE. Schváleno pro přepravu nebezpečných věcí schválení UN. Vzduchotěsně uzavíratelné díky víku s pěnovou gumou a upínacím kroužkem s vnější pákou. Mrazuvzdorný: odolný proti povětrnostním vlivům a mrazu.
Značkaplasteo #ad
Výrobceplasteo #ad
Číslo dílu22119--
ModelkaDF220L

10. Amur

#ad

Nádrže/sloupy na dešťovou vodu 250l / 450l / 700l štíhlý sud na dešťovou vodu! Zásobník na dešťovou vodu. Kompaktní a praktický s velkým objemem na minimálním prostoru.

#ad
Amur #ad - Prvotřídní produkt vydrží až 15× déle než levné nádrže na dešťovou vodu. Včetně bajonetového zámku s dětskou pojistkou. Vyrobeno z kvalitního pe rotačním tvarování, z jednoho kusu bez svařování. Trvale elastický, nárazuvzdorný moderní elegantní design. Malá základna - přesto velký objem! V těch nejužších místech. Vodní kohoutek.
ZnačkaAmur #ad
VýrobceAmur #ad
Číslo dílu7-RT08114V