Top 10 Pattex Neue Fuge Grau – Silikon

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pattex

#ad

Sanitární silikon na ochranu před plísní, 1 x 100 ml, Pattex Perfektní koupelna, silikonový tmel pro nové spáry v jednom kroku, kompletní sada pro sanaci spár, nová spára

#ad
Pattex #ad - Jako silikon do koupelny, toalety nebo mokrých místností. Nové na staré – inovativní spárovací hmota se hodí k osvěžení a opravě starých silikonových spár bez nutnosti odstranění stávajícího tmelu.

Jednoduché použití – v jednom kroku se neutrálně sítící silikon Pattex jednoduše nanese a současně vyhlazuje – není nutné žádné další nářadí. Proti plísním – plnicí pero do spár překrývá i barevný sanitární silikon, perfektně drží na starých spáry a dlouhodobě chrání před novým napadením plísní a plísní. Mnohostranně použitelný – tmel se hodí pro použití na horizontální a vertikální spáry a např. Praktický rozsah dodávky – perfektní koupelnová spára, pachově neutrální, těsnicí hmota opravuje a osvěžuje silikonové spáry, šedá, 1 x 100 ml tuba.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška8.46
Délka4.72
Hmotnost0.29
Šířka1.22
Číslo díluPN12G
ModelkaPN12G
ZárukaŽádná záruka výrobce

2. Sista

#ad

Sanitární silikon odolný proti plísním do kuchyně a koupelny, šedý silikonový tmel, jednoduchá obnova spár v jediném kroku, během několika minut od IHH k AHH, 1 x 80 ml, Sista Nový spárovací materiál

#ad
Sista #ad - Istý povrch – pro snadné použití s profesionálními výsledky je silikonový tmel vybaven inovativní, samovyhlazující tryskou – zcela bez žehlicího nástroje. Odolná proti plísním – nevzhledné, plesnivé spáry.

Otevírat, stlačit, divit se – s sista novÝmi spojky je zcela snadné obnovit spáry koupelny a kuchyně. Inovativní láhev – vodotěsný silikonový tmel má jednoduché a vylepšené použití. Zcela bez nářadí a poškrábání: jednoduše naneste přímo na starou spáru. Těsnicí materiál nabízí 3násobnou ochranu proti plísním: chrání, odpuzuje a předchází nové plísním.

S novÝm spolejÍkem rychle obnovte staré spáry. Praktický rozsah dodávky – sista nové spáry, těsnicí hmota na spáry s trojitou ochranou proti plísním, obnovení spár v jediném kroku, šedá, se samohlazující tryskou, 1 x 80 ml. Láhev lze stlačit a silikon nanášet přesně a čistě.
ZnačkaSista #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška8.46
Délka4.72
Šířka1.57
Číslo díluSNFRG
ModelkaSNFRG
ZárukaBez záruky.

3. Sista

#ad

šedý silikonový tmel, jednoduchá obnova spár v jediném kroku, 2 x 80 ml, Sista Nový spárovací materiál, sanitární silikon odolný proti plísním do kuchyně a koupelny, během několika minut od IHH k AHH

#ad
Sista #ad - Istý povrch – pro snadné použití s profesionálními výsledky je silikonový tmel vybaven inovativní, samovyhlazující tryskou – zcela bez žehlicího nástroje. Inovativní láhev – vodotěsný silikonový tmel má jednoduché a vylepšené použití.

Těsnicí materiál nabízí 3násobnou ochranu proti plísním: chrání, odpuzuje a předchází nové plísním. Odolná proti plísním – nevzhledné, plesnivé spáry. Otevírat, stlačit, divit se – s sista novÝmi spojky je zcela snadné obnovit spáry koupelny a kuchyně. Zcela bez nářadí a poškrábání: jednoduše naneste přímo na starou spáru.

S novÝm spolejÍkem rychle obnovte staré spáry. Láhev lze stlačit a silikon nanášet přesně a čistě. Praktický rozsah dodávky – sista nové spáry, se samovyhlazující tryskou, těsnicí hmota na spáry s trojitou ochranou proti plísním, obnovení spár v jediném kroku, šedá, 2 x 80 ml.
ZnačkaSista #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška8.46
Délka9.45
Šířka1.57
Číslo díluSNFRG

4. Zonon

#ad

Verandě, terase světle šedá, 3 kusy spárovací tužka na spáry šedá stěna malta restaurátor tužka navržená pro opravu dlaždic malta v koupelně, kuchyni

#ad
Zonon #ad - Obnovení čistého povrchu: tužka na spáry zakryje skvrnité švy mezi dlaždicemi a aktualizuje povrch po lakování. Použití: obnovovací pero na maltu lze bezpečně použít pro kuchyň, terasu, koupelnu, podlahu a mnoho dalších špinavých obkladů, sprchu, stěnu, verandu, aby váš domov vypadal řádněji.

Původní obnova barev: značení spár pomáhá zakrýt skvrnité švy mezi dlaždicemi, obnovit nebo změnit barvu vašich linií spár tak, aby zůstaly čisté a chráněné. Balíček obsahuje: obdržíte 3 kusy restaurátorských tužek ve stejné barvě a můžete si vybrat z mnoha barev.

Kvalitní materiál: každá tužka na spáry je vyrobena převážně z materiálu na bázi vody, bezpečná a netoxická, bezpečná pro děti a domácí zvířata. Kromě toho vypadají čistě a chráněné a nabízejí vám jiný vizuální zážitek vašeho domova. Tyto nástroje výrazně přispívají ke zlepšení vaší domácí kultury. Délka 14 cm s 4, 5 mm hrotem, snadné držení.
ZnačkaZonon #ad
VýrobceZonon #ad
Hmotnost0.18
Číslo díluZonon-Restorer Pen-12

5. TMPpro

#ad

Pattex Perfektní koupelna, nová spára, jednoduchá obnova spár v jediném kroku k ochraně proti plísním, bílá 1 x 80 ml, silikonový tmel pro nové spáry, sanitární silikon do kuchyně a koupelny

#ad
TMPpro #ad - Jednoduché použití – neutrálně síťovaný silikon pattex se jednoduše nanese a současně vyhlazuje – není nutné žádné další nářadí. Zcela bez nářadí a poškrábání: jednoduše naneste přímo na starou spáru.

Nové na staré – inovativní spárovací hmota se hodí k osvěžení a opravě starých silikonových spár, aniž by bylo nutné odstraňovat stávající těsnicí materiál. Otevírání, stlačování, div – s bílou spárou je zcela snadné obnovit spáry koupelny a kuchyně. Proti plísním – plnicí pero na spáry překrývá dokonce barevný sanitární silikon, perfektně drží na starých spárách a dlouhodobě chrání před novým napadením plísněmi a houbami.

Praktický rozsah dodávky – perfektní koupelna pattex, nová spára v bílé barvě, 1 x 80ml tuba, pachově neutrální, opravuje a osvěžuje silikonové spáry, jazyk balení v češtině/slovenštině.
ZnačkaTMPpro #ad
VýrobceTMPpro #ad
Výška8.46
Délka4.72
Šířka1.18
Číslo dílub-1234

6. TMPpro

#ad

Aniž byste museli odstraňovat staré, 6 × 100 ml, nové vytažení na staré nové spáry, Henkel By Pattex Special Silikon Fresh UP, bílá, k přímému použití není potřeba žádná pistole na kartuše

#ad
TMPpro #ad - Není nutné odstraňovat: plnicí pero na spáry překrývá dokonce barevný sanitární silikon, perfektně drží na starých spárách a chrání; cca 6 hod. Jako silikon do koupelny, toalety nebo mokrých místností.

Mnohostranně použitelný: těsnicí materiál se hodí pro použití na horizontální a vertikální spáry a např. Doba schnutí. Praktický rozsah dodávky: od pattex speciální silikon čerstvý spára, bílá, pachově neutrální, těsnicí hmota opravuje a osvěžuje silikonové spáry, 6 x 100 ml tuba. Jednoduché použití: neutrální síťovací silikon pattex se jednoduše nanese v jednom kroku a současně vyhlazuje – není nutné žádné další nářadí. NovÉ na starÉ: inovativní spárovací hmota se hodí k osvěžení a opravě starých silikonových spár, aniž by bylo nutné odstraňovat stávající tmel.
ZnačkaTMPpro #ad
VýrobceTMPpro #ad
Číslo dílu1

7. Pattex

#ad

Voděodolný silikon odolný proti plísním do koupelny a kuchyně, manhattan, Pattex Perfektní koupelnový sanitární silikon, trvanlivý tmel pro spáry a přechody, 1 x kartuše 300 ml

#ad
Pattex #ad - Rozsah dodávky – pattex perfektní koupelnová sanitární silikon, odolná proti plísním a vodě odolná spárovací hmota, manhattan, těsnicí silikon do koupelny nebo kuchyně, 1 x kartuše 300 ml.

Speciální receptura – formule spárovací hmoty je speciálně vhodná pro teplé a vlhké prostředí a je tak ideální pro koupelny nebo kuchyně a jiné obklady. Pravidelné čištění zajišťuje vzhled bez plísní. Silná přilnavost – neutrálně propojující sanitární silikon vytváří perfektní a dlouhotrvající těsnění. Jednoduché použití – po nanesení pistolí je sanitární silikon již po 20 minutách suchý a po 24 hodinách zcela vytvrdne. Proti plísním – po vytvrzení tvoří sanitární silikon manhattan flexibilní, odolné proti plísním a vodotěsnému těsnění: silný těsnicí výkon bez napadení plísní.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška7.87
Délka1.97
Hmotnost0.66
Šířka1.97
Číslo dílu1918653
Modelka1918653

8. ISPAR

#ad

Těsnicí hmota pro obnovu spár, rychleschnoucí spárovací hmota na dlaždice antracitová šedá, malta na obklady, ISPAR Sada na opravu spár pro spáry dlaždic se stěrkou a houbou, opravárenská malta

#ad
ISPAR #ad - Nafukovací formule: zabraňuje tvorbě plísní a plísní, má vodotěsné a odolné proti vodě, rychleschnoucí vlastnosti. Rychle schne a zanechává čistou a rovnoměrnou linii spár zcela bez zápachu a bez výparů. Obnovuje štěrbinové linie dlaždic a vypadá svěží vzhled. Možná neuvidíte na první pohled, ale každý to zná, když se mezi dlaždicemi vytvoří skvrnité spáry a tužka na spáry ze supermarketu vůbec nevyužije.

Tato aplikace natírá na okrajích dlaždic novou vrstvu, která dlaždice zafixuje bez popraskání. Hmota se nanáší přes hrany dlaždic pomocí špachtle. Nejen rychlé použití našeho zboží, ale také zabraňuje tvorbě plísní. Změňte barvu linek spár dlaždic. Dokonalá formule pro spáry: naše opravná sada ispar opravuje skvrny mezi dlaždicemi a obnovuje povrch po nalakování. Ošetřování a barvení spárovací malty nebylo nikdy snadné a budete překvapeni, kuchyňské povrchy, dlaždice, takže se ideálně hodí pro rychlou a čistou opravu poškozených spár dlaždic pro všechny druhy dlaždic; koupelny, jak svěží linie dodají vašemu domovu jako nové.

Sada se třpytivou houbičkou a speciální houbou: výrobek se dodává se speciální houbou a stěrkou se čtyřmi různými tvary na hranách pro všechny běžné šířky spár pro zlepšení použití opravy. Spárovací hmota se pomocí naší sady zcela jednoduše nanese a setře. Naše sada na opravu dlaždic byla vyvinuta pro okamžité barvení a zakrytí skvrn, špinavé malty.
ZnačkaISPAR #ad
VýrobceISPAR #ad
Výška2.28
Délka9.9
Hmotnost0.88
Šířka3.43
Číslo dílu4022

9. TMPpro

#ad

Nová spára, ideální do kuchyně a koupelny, bílá spár na ochranu před plísní, 2 x Ceresit Re-New, 100 ml, silikonový tmel pro nové spáry v jediném kroku, bílá, sanace spár

#ad
TMPpro #ad - Praktický rozsah dodávky – ceresit re-new silikon na spáry v bílé barvě, oprava a osvěžuje silikonové spáry, bez zápachu, 1 x 100ml tuba. Jako silikon do koupelny, toalety nebo mokrých místností.

Jednoduché použití – neutrální síťovací silikon se jednoduše nanese a současně vyhlazuje – není nutné žádné další nářadí. Mnohostranně použitelný – sanitární silikon se hodí pro použití na horizontálních a vertikálních spárách a např. Nové na staré – inovativní spárovací hmota se hodí k osvěžení a opravě starých silikonových spár, aniž by bylo nutné odstraňovat stávající těsnicí materiál. Proti plísním – plnicí pero na spáry překrývá dokonce barevný sanitární silikon, perfektně drží na starých spárách a dlouhodobě chrání před novým napadením plísněmi a houbami.
ZnačkaTMPpro #ad
VýrobceTMPpro #ad
Číslo dílu2047478

10. Pattex

#ad

Pattex, těsnicí hmota na 5 let garantuje čisté silikonové spáry, perfektní AA8Bad Blokátor plísní, sanitární silikon se 4násobnou ochranou proti plísním, 2101167, silikon, 1 x 300 ml

#ad
Pattex #ad - Antibakteriální a bez zápachu – díky svému praktickému složení ze silikonu Alkoxy je spárovací hmota bez zápachu, neutrálně síťuje a kromě toho účinně chrání před bakteriemi. Bezpečná přilnavost – na dlaždicích, smalt, umyvadle nebo wc činí ze silikonu Pattex koupelnové spáry vypadat jako nové a drží na mnoha materiálech*, jako např.

Optimální výsledek – před použitím by měly být boky spár čisté, suché, bez mastnoty a prachu; doporučuje se pravidelné čištění spár po použití. Obsahuje 2-oktyl-2h-isothiazol-3-on. Sanitární keramika, sklo a akryl.

1. 4násobná aktivní ochrana – sanitární silikon pro efektivní ochranu proti plísním a tmavým zbarvením v sanitární oblasti – po dobu 5 let záruka silikonových spár bez plísní. Praktický rozsah dodávky – pattex perfect bad schimmel blocker Silikon, plnicí pero na spáry s účinnou 4násobnou ochranou proti plísním, 1 x kartuše 300 ml. Může vyvolat alergické reakce.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška7.87
Délka1.97
Hmotnost0.66
Šířka1.97
Číslo dílu2101167
Modelka2101167