Top 10 LEGO Technic Jeep – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Jeep Wrangler Rubicon 665 dílů NOVINKA 2021, Lego Technic 42122

#ad
LEGO #ad - Dveře a kapotu lze otevřít, 24 cm dlouhý a 13 cm široký. International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.

Perfektní velikost, aby byl dobře přístupný detailní interiér terénního vozidla. Přední řízení, výkonné zavěšení kol, které umožňuje enormní sepnutí nápravy, a lanový naviják umožní dětem zažít spoustu offroadových dobrodružství se světoznámým Jeep Wranglerem. S modelem hračky lego technik "jeep wrangler" 42122 se naplní sen o vlastním vozidle s pohonem všech kol. K dispozici je tlačítko pro přední řízení a díky vynikajícímu zaokrouhlení nápravy lze překonat každou překážku v bytě.

Lego technic jeep wrangler 42122 je perfektní dárek pro děti, které milují skvělá vozidla a rádi by si postavily vlastní terénní vůz, protože model je plný autentických detailů. Jeep wrangler rubicon je 12 cm vysoký, abyste nadchli jako autíčko na hraní nebo dekorační prvek. Děti si zamilují nápadné černo-žluté lakování prestižního Jeep Wrangler Rubicon. Chlapci a dívky od 9 let budou rádi prozkoumávat kultovní terénní vozidlo.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška2.78
Délka15.04
Hmotnost0.44
Šířka10.32
Číslo dílu42122
Modelka6332736

2. LEGO

#ad

LEGO Technic John Deere 9620R 4WD 42136 Model Building Kit; A Project Designed for Kids Who Love Tractor Toys; Complete with Tipping Trailer; for Ages 8+ 390 Pieces

#ad
LEGO #ad - Vollgepackt mit authentischen funktionen - inspiriert von einem echten Traktor, verfügt diese LEGO Technic Spielzeugversion über Lenkung, ein Fahrerhaus mit Drehsitz und einen Kippanhänger.

Ein weiterentwickelter aufbau für traktorfans - in diesem lustigen Projekt gibt es viel für Kinder zu entdecken, das LEGO Technic John Deere 9620R 4WD Traktor 42136 Set bauen. Gelenklenkung - mit gelenklenkung ist dieses John Deere Traktor Spielzeug für Kinder von der Bewegung eines echten Traktors inspiriert. Die räder des anhängers lassen ihn beim Spielen über verschiedene Oberflächen fahren.

Kippanhänger für rollenspiel - die spielzeuganhänger spitzen damit Kinder mit ihrem Traktor Lasten bewegen können. Design kolabelung - die lego designer haben eng mit John Deere zusammengearbeitet, um ein Spielzeug-Traktormodell mit realistischen Funktionen und genauen Designdetails zu erschaffen.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.76
Délka13.94
Hmotnost1.32
Šířka7.52
Číslo dílu6379483
Modelka6379483

3. LEGO

#ad

Dárek pro 7leté chlapce a dívky 31146, letadlem a palivovým nákladem, sada vozidel s vrtulníkem a nákladním vozidlem, LEGO Creator 3 v 1 hluboký nakladač s vrtulníkem, Hot Rod a SUV

#ad
LEGO #ad - 3 x 2 lego vozidla v 1 krabici: podkladník lego creator s vrtulníkem umožňuje dětem od 7 let postavit 3 x 2 různá vozidla LEGO se stejnými díly a vždy znovu přestavovat. Nespočet možností hraní: 3 různé páry vozidel nabízejí dětem spoustu zábavy v akci: tahač s vrtulníkem, letadlo na hraní s tankerem nebo 2 auta LEGO – Hot Rod a SUV.

Dárky pro 7leté děti: tato hračka 3 v 1 nabízí fascinující zážitek ze stavění a hraní, je skvělou spontánní odměnou a zve vaše dítě k mnoha nápaditým hraním rolí; perfektní dárek pro malé milovníky aut. Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují zvířata, vozidla a detailní scény z městského života.

Vozidla s pohyblivými částmi: na každém z modelů se něco otáčí, například kola na autíčkách, vrtule na letadle LEGO a listy rotoru na vrtulníku LEGO. Modely k vystavení: všechny 3 páry vozidel LEGO jsou samostatné hračky a mohou být vystaveny po hraní v dětském pokoji.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.88
Šířka10.31
Číslo dílu31146
Modelka31146
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Skvělý nápad na dárek pro chlapce a dívky od 6 let 60413, LEGO City hasičské letadlo, hasičská sada s hračkou v letadle pro děti, sada se 3 figurkami hasičů a zápalnou kulisou

#ad
LEGO #ad - Obsah boxu: tato hasičská hračka lego city je stavebnicí pro hasicí letadlo a kulisu lesního požáru, včetně pilota, stejně jako 3 minifigurky, obsluhy hasičských děl a hasiče na hraní s raketovým batohem. Stavebnice letadla s interaktivním stavebním návodem: v aplikaci lego builder může vaše dítě prozkoumávat a ukládat virtuální hrací sady, sledovat postup stavby a při stavění zvětšovat a otáčet náhledy 3D modelů.

Funkce pro hry na role: tvé dítě může používat funkci odhazování vody a hasicí kanóny s vodními prvky LEGO a poslat hasiče s raketovým batohem do futuristických hasicích sad. Hasiči v letadle: hasicí letadlo lego city má spoustu funkcí, díky nimž mohou děti od 6 let zobrazovat skutečně věrné hasicí sady.

Dárek do letadla pro děti, které milují hasiče: tato hasičská hračka LEGO City je skvělým vánočním dárkem nebo narozeninovým dárkem pro chlapce a dívky od 6 let. Kreativní zábava ze hry bez limitů: pro další napínavá dobrodružství musí vaše dítě tuto stavebnici LEGO kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška11.1
Délka2.4
Hmotnost1.59
Šířka17.95
Číslo dílu60413
Modelka60413
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Autíčko na hračky, stavební sada, závodní auto, modelářská sada, závodní auto, LEGO 42123 Technic McLaren Senna GTR, model auta pro děti od 10 let

#ad
LEGO #ad - Ultimativní rychlost. Toto autíčko mclaren ke sbírání zaujme svými nápadnými motivy, barvami a detaily. Obsahuje lego technickou verzi velkolepého závodního vozu McLaren Senna, autentickou repliku skutečné ikony závodních tras.

Toto lego autíčko je působivým nápadem na dárek k vánocům pro děti od 10 let nebo milovníky závodních aut každého věku. Ohromující vzhled. Postavte si realistické funkce a krásné designové detaily a postavte své autíčko na hraní tak, aby ho všichni mohli obdivovat. Posypte detailně věrným motorem v8 pohyblivými písty a dihedrálními dveřmi, které lze v nezaměnitelném stylu pravého McLaren otevřít nahoru a ven. Modelové stavebnice lego technic přesvědčí realistickými pohyby a mechanismy, které mladí stavitelé LEGO zavádějí do vesmíru techniky. Extrémní výkon.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.78
Hmotnost2.16
Šířka15.04
Číslo dílu42123
Modelka42123
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatné náhrady ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

6. LEGO

#ad

Kreativní hračka pro děti, dárek pro chlapce a dívky, 4x4 autíčko na hraní, LEGO 42122 Technic Jeep Wrangler, detailní modelářská sada pro terénní vozy

#ad
LEGO #ad - Lego -technic autíčka a modelářské sady jsou skvělou možností, jak přivést děti do světa techniky. Tlačítko pro přední řízení, které lze otevřít, dveře a kapotu, a slavný štítek Jeep-Wrangler Rubicon nadchne děti.

Obsahuje modelářskou sadu suv jeep wrangler v nápadných a realistických žluto-černých barvách, která vypadá skvěle jak v akci, tak i jako výstavní kousek. Toto terénní vozidlo 4x4 od lego technic je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro mladé fanoušky LEGO, kteří jsou připraveni na další výzvu.

Toto autíčko pro vlastní sestavení s předním řízením, výkonné zavěšení kol pro zapichování nápravy a lanový naviják zajišťuje spoustu dobrodružství v terénu. Včetně autentických detailů jeep-wrangler, 7dílná mřížka chladiče, jako jsou klasické kulaté přední světlomety, plnohodnotná náhradní pneumatika a sklopná zadní sedadla.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.78
Hmotnost1.95
Šířka15.04
Číslo dílu42122
Modelka42122
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

7. LEGO

#ad

Dívky, muži, chlapci, stavebnice rychlého a zběsile modelového auta, LEGO 42111 Technic Dom's Dodge Charger, ikonická sběratelská sada, ženy

#ad
LEGO #ad - Tato skvělá stavebnice z 1077 dílů nabízí dětem a fanouškům, kteří jsou nadšeni modelovými autíčky, zábavnou stavební výzvou. Model auta je 39 cm dlouhý, 16 cm široký a 11 cm vysoký a má tak perfektní velikost pro rychlé hraní rolí a dobrodružství. Po hraní mohou fanoušci prezentovat model ve známé pozici s vyraženými předními koly.

Fantastický design vozidla a skvělé funkce nabízejí také spoustu zábavy ze hry. Lego sady technic jsou přesně to pravé, aby děti nadchly při stavbě modelů. Se zataženými předními koly se ukazuje jako velkolepý výstavní kousek. Tato věrná replika dodge charger R/T rok výroby 1970 je plná realistických detailů. Hledáte skvělý vánoční dárek pro děti od 10 let nebo pro dospělé nadšené modely aut? Pak je tato sada přesně tou správnou volbou, fanoušci si mohou sestavit modelovou verzi Doms Auto a pak objevit skvělé funkce.

Pro usnadnění mladým stavitelům je přiložen tištěný návod k sestavení český jazyk nelze zaručit. Autentické funkce, nezávislé zavěšení, jako jsou pohyblivé písty, systém řízení a dmychadlo, umožňují fanouškům napodobit vzrušení ze skutečných automobilových závodů. Perfektní dárek pro fanoušky aut, rychlé & zběsile pro chlapce, dívky, muže nebo ženu; perfektní velikost pro vytvoření skvělého výstavního kusu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška14.88
Délka4.65
Hmotnost1.82
Šířka13.94
Číslo dílu42111
Modelka42111
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

8. LEGO

#ad

LEGO 42110 Technic Land Rover Defender

#ad
LEGO #ad - Im innenraum gibt es ein detailliertes Armaturenbrett, ein funktionierendes Lenkrad und nach vorne klappbare Rücksitze, die den Blick auf das sequenzielle 4-Gang-Getriebe freigeben. Anzahl der Teile: 2573. Land rover Defender. Eine gangschaltung mit 2 hebeln zum einlegen hoher oder niedriger Übersetzungsverhältnisse und einen Wählhebel zum Wechseln des Gangs neu ab Oktober 2019, machen es zum bisher ausgefeitlesten LEGO Technic Getriebe! Vom hersteller empfohlenes Alter: 11+.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška18.9
Délka3.58
Hmotnost7.52
Šířka22.91
Číslo dílu42110
Modelka42110
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

9. LEGO

#ad

LEGO 60139 City Police Mobile operační centrála

#ad
LEGO #ad - Počet dílů: 374. Mobilní operační centrála. Věk doporučený výrobcem: 6-12. Obsahuje mobilní operační středisko, policejní motorku a čtyřkolku Ganoven. Mobilní operační středisko má odpojitelné tažné vozidlo, vězeňskou buňku s funkcí vypuknutí a místo pro dvě minifigurky, monitorovací místnost s obrazovkami, satelitní anténu na střeše, psací stůl, sedadlo a ložnou plochu pro motocykl a nářadí v zadní části návěsu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO® #ad
Výška10.31
Délka15.04
Hmotnost1.01
Šířka2.78
Číslo dílu60139
Modelka60139
Záruka2 roky

10. LEGO

#ad

Nový 2019 579 dílů, Axjzh Technic LEGO Chevrolet Corvette ZR1 Supecar 42093 stavebnice

#ad
LEGO #ad - Lego. Stavebnice hraček. Technic lego chevrolet corvette zr1 supecar 42093 stavebnice, nová 2019 579 dílů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceAxjzh #ad
Výška3.58
Délka13.94
Hmotnost0
Šířka7.52
Číslo dílu42093
Modelka6251448