Top 10 Lampenschirm Konisch 60 cm – Lampová stínidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Licht-Erlebnisse

#ad

XL stínidlo ve stříbrné barvě pro stojací lampy obývací pokoj V: 30 cm E27 clonové střevo útulné kónické stínidlo Willow

#ad
Licht-Erlebnisse #ad - Design: elegantní stínidlo z látky ve stříbrné barvě pro běžné stojací lampy s objímkou E27 je s krásným barokním vzorem dekorativním prvkem vašeho domova.

OstatnÍ: s textilním stínidlem lze snadno recyklovat oblíbené konstrukce, abyste změnili vzhled nebo přidali nový barevný akcent – aniž byste museli vyměňovat celé světlo. Rozměry: výška: 300 mm | šířka nahoře: 28 mm | šířka dole: 38 mm. Technické informace: Pro stojací lampy objímka E27. MateriÁl: látkové stínidlo zajišťuje neoslňující světlo a útulnou atmosféru – ideální pro vaši stojací lampu vedle vaší pohovky v obývacím pokoji a také v ložnici. S ním můžete svou stojací lampu perfektně přizpůsobit a napasovat.
ZnačkaLicht-Erlebnisse #ad
VýrobceLicht-Erlebnisse #ad
Výška11.81
Délka14.96
Hmotnost0.57
Šířka14.96
Číslo díluDO1/9/0029

2. Varia Living

#ad

Stínidlo lampy kulaté – krémová od Varia Living | náhradní stínidlo pro stolní lampu – stojací lampa stolní lampa | kónický tvar | vintage – moderní – industriální – klasické krémové | Ø 50 cm |

#ad
Varia Living #ad - Materiál je kvalitní látka Chintz. Stojací lampa s tímto stylovým, moderní, které šíří, klasické a venkovské styly. Lampy a světlo, průmyslové, krémově zbarveným stínidlem rozzáří své okolí zvláštním způsobem. Toto krásné stínidlo pro stolní lustr v klasickém vzhledu a v krémové barvě zaujme svou elegancí.

Je vhodný pro závěsné i stolní lampy a šíří příjemně teplé světlo. Osvětlení je jednou z nejdůležitějších součástí při nastavování a dekoraci. Přizpůsobí se všem stylům bydlení díky svému adaptivnímu designu a přináší svítidlo jako designový prvek do popředí. Je něco krásnějšího než při chladných zimních večerech pohodlně číst knihu na gauči nebo se dívat na napínavý film? Světlo, které k tomu potřebujete, poskytne vaši lampičku na čtení elegantním stínidlem.

Dáváte přednost klasickému stylu bydlení nebo modernímu životnímu stylu? bere vaše srdce pro skandinávské domy nebo raději byty se středomořským nábytkem? Pak je toto neutrální stínidlo vždy správně. S tímto stínidlem lze vybavit různé konstrukce žárovek s objímkou E27 a přiloženým kroužkem adaptéru pro objímky E14. Deštníky se perfektně hodí do stylů bydlení: vintage, mohou vytvářet různé nálady a především krásnou atmosféru.
ZnačkaVaria Living #ad
VýrobceVaria Living #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost6.61
Šířka0.39
Číslo dílu16895

3. ORION LIGHTSTYLE

#ad

Velké náhradní stínidlo lampy 55 cm látkové stínidlo s uchycením nahoře 12 mm skládací

#ad
ORION LIGHTSTYLE #ad - Průměr nahoře: cca 400 mm výška: 500mm. Upevnění: nahoře otvor 12 mm. Průměr dole: cca 550 mm.
ZnačkaORION LIGHTSTYLE #ad
VýrobceOrion #ad
Výška21.65
Délka19.69
Šířka0.01
Číslo dílulocalization_B07HYZ5L6F

4. ORION LIGHTSTYLE

#ad

Vysoce kvalitní stínidlo na stínidlo látkové stínidlo krémové se zlatou hranou kulatou 32

#ad
ORION LIGHTSTYLE #ad - Rozměry: dole: 32 cm, nahoře: 20 cm, výška: 22 cm. Barva: krémová se zlatou hranou. Uchycení pro objímku E27 42 mm. Vyrobeno v Evropě. Velmi jemně zpracované stínidlo ideální pro kvalitní lampy na noční stolek, křišťálová svítidla nebo stolní lampy.
ZnačkaORION LIGHTSTYLE #ad
VýrobceOrion #ad

5. Ulefone

#ad

Designový stínítko lampy černý kulatý kónický tvar Ø 40 cm vnitřní zlato

#ad
Ulefone #ad - Průměr dole: 40 cm, průměr nahoře: 25 cm, výška: 26 cm. Elegantní moderní designový stínidlo kónicky tvarované. Lehce lesklý ušlechtilý vzhled uvnitř zlatá fólie kašírovaná. Lemované jemně stejným lemem na horní a spodní hraně. Vhodné pro stolní lampy a stojací lampy, objímka lampy dole světelný zdroj E 27 žárovka klasická.
ZnačkaUlefone #ad
Výrobceambiente-lebensart.de #ad

6. Wogati

#ad

Wogati® Prémiové stínidlo lampy E14/E27 bavlna | různé velikosti a barvy | Barva: šedá/velikost: XL | Stínidlo na lampu stojací lampa + stínidlo na lampu závěsná lampa + stínidlo na stolní lampu

#ad
Wogati #ad - Vychutnejte si s našimi stínidly mimořádné okamžiky svého života. Do roku 2025 budou všechny materiály v našich produktech recyklovány nebo obnovitelné a zodpovědným způsobem budou obstarávány a zpracovány. S prémiovými stínidly od wogati ponoříte své okolí do útulného teplého světla.

Konečná kontrola kvality zaručuje maximální životnost. Každý deštník je krásný unikát. Použijte naše stínidla lampy jako stojací lampa na lampu velká, lampa, lampu na noční stolek, stínidlo pro stolní lampu, stropní svítidlo a mnoho dalšího. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout skvělý zážitek z nákupu. Pokud by něco nebylo podle vašeho přání, neváhejte nás kontaktovat – najdeme řešení pro všechno! Individuálně naplánovaný produkt – stínidla lampy značky wogati jsou ručně vyrobeny ze 100% bavlny. Každý člověk může krásně bydlet – přineste si pocit bezpečí do svého domova.

Chceme zanechat pozitivní stopu | naše výrobky jsou certifikovány zeleným bodem. Pro každou místnost ten správný deštník – ať už jako dekorace obývacího pokoje, stropní lampu, stínidlo závěsné lampy, dekorace ložnice nebo dětského pokoje, prémiové stínidla lampy od Wogati přinesou do vašeho života rovnováhu. Rodinná kvalita – v našem malém rodinném podniku je důležitá kvalita. Pomocí bezplatného adaptéru lze použít evropské standardy E14 a objímku E27.
ZnačkaWogati #ad
VýrobceWogati #ad
Výška7.09
Délka11.81
Hmotnost0.51
Šířka11.81

7. ArG Lighting

#ad

Látka, stojací lampa bílá, výška 25 cm, průměr 50 cm, ruční výroba pro stropní svítidlo, Válec stínidlo z bavlny, stolní lampa

#ad
ArG Lighting #ad - Bavlněná tkanina, bílá zadní strana PVC. Výrobek ručně vyrobený. Hodí se do objímek žárovek e27, doporučený výkon 60 W nebo méně. Stínidlo lampy pro stolní lampu, stropní lampu, stojací lampu. K dostání v různých barvách a velikostech.
ZnačkaArG Lighting #ad
VýrobceArG Lighting #ad
Výška11.81
Délka15.75
Šířka15.75

8. ORION LIGHTSTYLE

#ad

Stolní lampy, výška 30 cm, náhradní stínidlo pro závěsné lampy, Stínidlo na lampu Ø 40 cm, kulaté, bílé, stojací lampy, uchycení pro objímku E27 42 mm, látka

#ad
ORION LIGHTSTYLE #ad - Průměr: 40cm. Výška: 30cm. Uchycení pro objímku E27 42 mm. Velké stínidlo vhodné pro stojací lampy a závěsné lampy, uchycení uprostřed vysoké. Barva: bílá.
ZnačkaORION LIGHTSTYLE #ad
VýrobceOrion #ad
Výška11.81
Délka15.75
Šířka15.75
Číslo dílulocalization_B07DW7BBS5

9. ORION LIGHTSTYLE

#ad

33 cm nahoře, náhradní stínidlo pro stojací lampu, stolní lampu, výška 24 cm, uchycení pro objímku E 27, obdélníkové bílé, Stínidlo na lampu látka Ø 40 cm dole, kulaté

#ad
ORION LIGHTSTYLE #ad - Průměr nahoře: 33, 5 cm. Výška: 24cm. Průměr dole: 40cm. Záznam pro objímku E27. Barva: bílá.
ZnačkaORION LIGHTSTYLE #ad
VýrobceUnbekannt #ad
Výška9.45
Délka0.01
Šířka0.01
Číslo dílulocalization_B07DW8D3PJ

10. ambiente-lebensart.de

#ad

Stínítko-bílé-kuželový-kuželovitý tvar Ø 40 cm

#ad
ambiente-lebensart.de #ad - Objímka žárovky: E27. Popularita v tvar a velikost. Elegantní moderní designový stínidlo kónický tvar. Vhodné pro stojací lampy. Ušlechtilá strukturovaným len.
Značkaambiente-lebensart.de #ad
Výrobceambiente-lebensart.de #ad
Číslo díluTT611DSAFyufds3FSA4T901