Top 10 Fairy Lights Outdoor Plug – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Augone

#ad

120 LED světelný řetěz koule, dětský pokoj, vánoční osvětlení atd. teplá bílá, balkon, světelné řetězy vnější/vnitřní s konektorem, 15 m 8 režimů a funkce Merk, ideální party dekorace

#ad
Augone #ad - Ip65 vodotěsné a šetrné k životnímu prostředí: světelné řetězy jsou vodotěsné ip65 a lze je použít při vodě nebo dešti. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 24 hodin. Jsou šetrné k životnímu prostředí a přenosné, není potřeba žádná baterie. Snadná instalace a rozšířená : není nutná montáž a žádné nářadí, dvorů, můžete bez problémů vytvořit požadovaný tvar.

Vylepšený design : zvyšte průměr žárovky a vylepšete led žárovky, vestavěný multifunkční čip a přijímač signálu dálkového ovládání snižují spotřebu energie, že je dosaženo jasného a měkkého efektu. Snažíme se vám nabídnout nejlepší produkt a nejlepší zákaznický servis. Nastavitelný jas s dálkovým ovládání: s dodávaným dálkovým ovládáním můžete světla jednoduše zapnout a vypnout, integrovanou funkci časovače.

Kromě toho můžete pomocí dálkového ovládání nastavit jas a přepínat mezi různými režimy, což zvyšuje komfort. Lze jej použít na ozdobení svateb, ložnic, zahrad, stěn, plotů, vánočních stromků atd. Vstupní napětí 110 v – 220 v, abyste zajistili, pouze 0, výstup 31 V, 002 kW / h za hodinu. Vodotěsnost konektoru je ip44, zástrčka by měla být chráněna před vlhkostí. Svítidla jsou bezpečná a spolehlivá a mohou i po několika hodinách používání udržovat nízkou teplotu.
ZnačkaAugone #ad
VýrobceAoguan Tech CO., TLD #ad
Hmotnost1.21
Číslo díluGP-SW310DC0116-IP44(EU)-1CT
ModelkaPI-120LED-8M

2. Realky

#ad

Světelné řetězy se stmívatelným dálkovým ovládáním, vodotěsnost IP65, 23 m, ideální do, světelný řetěz, koule, teplá bílá se zástrčkou pro venkovní i vnitřní použití, LED světelný řetěz na elektřinu

#ad
Realky #ad - 20 metrů světelný řetěz + 3 metry napájecí kabelnáš světelný řetěz obsahuje 200 led žárovek s teplým bílým světlem a 20 metrů dlouhý světelný řetěz, velmi dobře se hodí na svatby, který může vydávat teplé bílé světlo, abychom vyřešili problém, večírky, balkony a dekorace dětského pokoje.

V porovnání s běžnými světelnými řetězy na baterie je náš světelný řetěz ekologičtější a má delší životnost, takže se můžete vyhnout problémům při časté výměně baterií. Během 24 hodin vám nabídneme perfektní řešení. Používáme certifikovanou síťovou zástrčku a napětí 3 v, aby bylo používání lampy bezpečnější, žádné nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Funkci časování a ovládání jasu světla lze dálkově ovládat dálkovým ovládáním. Světelný řetěz s dálkovým ovládáním a funkcí časování světelný řetěz je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Dlouhá životnost, životnost 12 měsíců200 kvalitních světelných řetězů s led kuličkami s životností až 30 000 hodin. Kromě toho lze s 8 světelnými režimy, všechny funkce lze jednoduše ovládat dálkovým ovládáním. Snažíme se vám nabídnout ty nejlepší produkty a nejlepší zákaznický servis. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás prosím včas. Navíc nabízíme bezplatný 3 m dlouhý prodlužovací kabel, Vánoce, že světelný řetěz je daleko od objímky.
ZnačkaRealky #ad
VýrobceRealky #ad
Hmotnost1.76

3. Gresonic

#ad

Svatbu, Světelný řetěz 100/200/300/400 LED se zástrčkou pro venkovní a vnitřní použití, 100 LED, Vánoce, na zahradu, party, teplá bílá, Gresonic teplá bílá

#ad
Gresonic #ad - Ideální pro vnitřní i venkovní použití, ložnici, svatbu, Vánoce, zahradu, party, obývací pokoj. Nízká spotřeba energie, bezpečnější s transformátorem.

Vysoká kvalita a záruka 12 měsíců – bezstarostná 12měsíční záruka výměny a přátelský zákaznický servis jsou vždy připraveny pomoci, pokud máte jakékoliv problémy, kontaktujte nás, všechny e-maily zodpovíme do 24 hodin.1100 led světel na transparentním kabelu; vzdálenost od každé lampy: 10 cm, délka přívodního kabelu: 10 m. Třída ochrany: ip44 vodotěsná; napájení proudem: 7V DC, 2 W, 3 V.
ZnačkaGresonic #ad
VýrobceGresonic #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluA6SXL0009
ModelkaA6SXL0009

4. Ollny

#ad

IP44 wasserdicht außen und innen für Hochzeit Ostern Garten, 80 M 800 LedLichterkette innen warmweiß, 8 Modi Lichterkette Lang mit Fernbedienung Timer, Ollny Lichterkette außen

#ad
Ollny #ad - 8 modi und dimmbar - sie können die helligkeit ganz einfach nach lust und laune einstellen. Erstwahl der deko - 80m 800 led lichterkette warmweiß, ob sie normalerweise Gärten, Balkone, Innenhöfe, zum entspannen oder um die festliche atmosphäre zu weihnachten, es ist die perfekte lichterkette innen für Sie.

4 helligkeit 25%, 50%, 100%, 75%, Leuchtet schön warm.3 timer-modi - mit der fernbedienung lassen sich super leicht verschiedene effekte einstellen, die Sie vorher ausgewählt haben, ohne jedes Mal den Stecker zu ziehen oder anzuschließen. Ollny lichterketten verfügt über die CE-, RoHS-, WEEE und Gesundheits-Zertifizierung. Hinweis: der adapter nicht wasserdicht ist, halten Sie den Adapter von Wasser fern. Es herrscht auf der Party eine warme Stimmung. Sicher zu berühren - hergestellt aus hochwertigen energiesparenden leds und 100 % kupferdraht mit isolierbeschichtung.

Für alle wetter - ip44 wasserdichtigkeit hält die feierstimmung lebendig. Geringer stromverbrauch 31v, 6 w, langlebig und überhitzen nicht nach Stunden des Betriebs, sicher für Kinder und Haustiere. Bitte machen sie sich keine sorge, Zimmer dekorieren, Geburtstagsfeiern zu erhöhen, dass wir unseren Kunden den besten Service bieten. Außerdem stehen 3 timer-modi zur Auswahl, die lichterkette warmweiß wird die Modi bleiben, muss nicht zurückgesetzt werden.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost2.6
Šířka4.72
Číslo díluAST800W
ModelkaAST800W
Záruka12 monate garantie.

5. SON4SUN

#ad

Venkovní proud na zahradu/terasu/svatby/bistro party – teplá bílá, světelný řetěz, SON4SUN Venkovní světelný řetěz – 10 m LED světelný řetěz venkovní s 25 + 3 žárovkami G40, venkovní – vodotěsný IP44

#ad
SON4SUN #ad - G40 led úsporné plastové žárovky: díky svým plastovým žárovkám se venkovní světelný řetěz tak snadno nerozbije, když spadne nebo se fouká jako skleněné žárovky. 1 rok záruka: z bezpečnostních důvodů nepokládejte led venkovní světelné řetězy do blízkosti zdroje tepla.

Nabízíme záruku 1 rok. Světelné řetězy můžete použít k ozdobení vaší terasy, balkonu, vaší zahrady, ložnice a kdekoli chcete. Ideální osvětlení pro váš dvorek, terasu, vzdálenosti 1 stop, terasu nebo moderní kabinu. Vychutnejte si dlouholeté osvětlení na jakémkoli místě uvnitř nebo venku s několika minutami instalace. Dlouhá životnost více než 30 000 hodin může snížit náklady na údržbu při časté výměně lampy. Připojitelné světelné řetězy : tento světelný řetěz je vybaven 25 kusy závěsných držáků a 25 kusů 0, altán, 2w led žárovek včetně 3 záloh, tento světelný řetěz o délce 10 m / 35 stop lze spojit až 3 prameny od konce ke konci.

Nemají vliv na sebe a poskytli jsme další 3 náhradní žárovky. Odpovíme do 24 hodin. Snadná instalace: použijte háky na šálky, dvora, vodicí dráty nebo kabelové pásky s integrovanými poutky pro perfektní zavěšení. Ip44 odolná proti povětrnostním vlivů: vyvinuto tak, deštěm, větrem, sněhem a vlhkostí, chladnými zimami, sluncem, aby odolalo opotřebení celoročního venkovního použití.
ZnačkaSON4SUN #ad
VýrobceSON4SUN #ad
Výška1.56
Délka2.7
Hmotnost1.39
Šířka1.56
Číslo díluDC-01
ModelkaDC-01
ZárukaNabízíme záruku 1 rok.

6. LiyuanQ

#ad

Hvězda, světelné řetězy, Světelný řetěz se zástrčkou, vnitřní i venkovní použití, napájený proudem, 8 režimů, Halloween,, vodotěsný, náladové osvětlení, party, světelný řetěz, 100 LED, 10 m, Vánoce

#ad
LiyuanQ #ad - Vytváří romantickou, slo-glo, blikání, vln, sekvenčního, pomalé promítání, měkkou a útulnou atmosféru. Světelný řetěz můžete zcela jednoduše umístit do všech možných tvarů a všude ho zavěsit. Průhledný drát ovinutý z pvc a jasná světla ve tvaru hvězdy ještě více upoutají pozornost! Drát potažený pvc je trvanlivější, obývací pokoj, že konektor není vodotěsný.

Upozorňujeme, Halloween atd. Svítidla můžete použít pro všechny dekorační účely v interiéru nebo exteriéru. 100 led světelných řetězů: 100 led světel na 10 m transparentním kabelu, 5 cm svítící hvězdná světla, 1 m od zástrčky po první led, celkem 11 m. Snadná obsluha: s nízkou hmotností je velmi jednoduchá a bezpečná obsluha. Ložnice, balkon, terasa, oslavy, není snadné jej oxidovat nebo prasknout.

Chladí na dotek a bezpečné pro vaše děti a domácí zvířata. Světelné řetězy mohou při připojení k napájení vydávat teplé světlo, aniž by se baterie často měnila. 8 režimů: stiskněte tlačítko na síťovém zdroji pro přepnutí režimu, kombinace, jiskření a trvalé světlo. Vyberte jiný režim pro různé nálady a scény. Světelný řetěz s konektorem: gs certifikovaný konektor s nízkým napětím 31 v, nižší než bezpečné napětí lidského těla.
ZnačkaLiyuanQ #ad
VýrobceLiyuanQ #ad
Hmotnost0.88
Číslo díluFS-GY-024
ModelkaFS-GY-024

7. Vacoulery

#ad

Venkovní světelný řetěz s časovačem, světelný řetěz, venkovní proud, 15 m, dálkové ovládání, pro vnitřní i venkovní použití,, 8 režimů, 150 LED, Vacoulery Světelný řetěz do interiéru se zástrčkou

#ad
Vacoulery #ad - Světelný řetěz má 4 nastavitelné stupně jasu: 100 %, 75 %, 25 %. Funkce časovače a paměti a stmívatelnáled světelný řetěz s časovačem lze nastavit 3 funkce časovače. 8 režimů a dálkové ovládáníled světelný řetěz se síťovým napájením má 8 režimů osvětlení: kombinace, pomalé stmívání, trvalé světlo, sekvence, pomalé světlo, blikání, honička/blesk, vlna, můžete to ovládat.

Světelný řetěz venkovní proud diy: láska, které chcete, všechno nejlepší k narozeninám, s nízkou spotřebou energie se můžete velmi bezpečně dotknout. Flexibilní & bezpečnostsvětelný řetěz je velmi flexibilní a bezpečný, vše nejlepší k výročí a dalších věcí, můžete volně vyrábět. Vytvořte si teplejší a romantičtější atmosféru. Paměťová funkce: vyberte si tento režim, 50 %, světelný řetěz se zástrčkou bude příště pracovat v tomto režimu. 15 m 150 led žárovekvnitřní světelný řetěz se zástrčkou má 150 led žárovek, studenou bílou a vícebarevnou, vysokým jasem, venkovní světelný řetěz máte na výběr mezi teplou bílou, kabel má 3 m, nízkou spotřebou energie, dlouhou životností a vytváří pro vás teplejší atmosféru.

Světelný řetěz vánoční stromek přes dálkové ovládání nebo síťový vypínač a nastavte požadovaný režim. Vodotěsný a mnohostranně použitelnýsvětelný řetěz se zástrčkou je vodotěsný transformátor není vodotěsný a často se používá ve venkovním prostoru, na zahradě, v interiéru, na okně, kempování, u krbu, party, ve dvoře, jako sklenice na láhve, na balkóně, grilování, bankety, jako dekorace na strom, v ložnici, jako závěs a jako girlanda i na svatby, narozeniny, Vánoce atd.
ZnačkaVacoulery #ad
VýrobceVacoulery #ad
Hmotnost0.35
ModelkaGP-SW038DC0300(UK)-1CT

8. Tacopet

#ad

Venkovní LED světelný řetěz, IP44, 28 + 2 G40, kempování, party, žárovky, odolné proti povětrnostním vlivům, svatbu, venkovní, terasu, teplá bílá, balkon, proud 10 m, vnitřní dekorace na zahradu

#ad
Tacopet #ad - Dodejte své party, obývacího pokoje a exteriéru, kempování nebo svatbě uvolněnou a romantickou atmosféru. Světelný řetěz uvnitř i venku energeticky úsporný venkovní led světelný řetěz má celkovou délku 10 m, 6 w a pomáhá vám šetřit více proudu, čímž můžete ušetřit spoustu peněz. Ip44 vodotěsné světelné řetězy odolávají každému počasí pro celoroční požitek.

Kupte nyní nabízíme 12měsíční záruku kvality. Pokud naše světelné řetězy z nějakého důvodu nesplňují vaše očekávání, musíte nám to pouze sdělit a my vám buď vrátíme peníze nebo nahradíme váš produkt. Nerozbitný a vodotěsný světelný řetěz g40 je vyroben z odolného plastu a je mnohem bezpečnější a trvanlivější než běžné skleněné žárovky, které se při pádu nezlomí. Snadná instalace a široké dekorativní použití světelné řetězy se velmi snadno instalují, ať už si přejete, stan, pergola, paluba, trh, pohodlně upevňují a vyměňují, jako jsou střechy, veranda, deštník, udělejte si to sami a užívejte si zábavu.

Dlouhá životnost a připojení konektor lze perfektně spojit se zásuvkou, což znamená, že můžete spojit více sad pro dosažení perfektní délky pro každou instalaci. Perfektní dekorace do ložnice, balkon. Je to opravdu tak jednoduché. Kabel je z gumy, flexibilní a silnější než běžný kabel, spojení typu end-to-end, takže tyto mimořádně odolné komerční světelné řetězy můžete bez obav vystavovat po celý rok. Každá led žárovka má pouze 0, mezi g40 led světly e12 a dodává se s 28 led žárovkami a 2 náhradními žárovkami s životností až 20 000 hodin, zatímco na svém místě budete mít příjemné osvětlení.
ZnačkaTacopet #ad
VýrobceGuangdong chuangpu Technology CO.,Ltd #ad
Délka10
Hmotnost1.41
ModelkaG40light post-HCP096

9. Cobus

#ad

Venkovní světelný řetěz CozyHome 7,0 m se spínacími hodinami – 7 metrů a 20 teple bílých LED | se zástrčkou a časovačem bez baterie | vhodné také do interiéru

#ad
Cobus #ad - Data: celková délka 7 metrů, materiál: papír, spojovací kabel k zásuvce 2 metry dlouhý, 20 svítidel v teple bílém světle, barva: bílá, kabel: transparentní nenápadný. Pohodlí: světelný řetěz cozyhome mini vintage lampions se připojuje pomocí síťového zdroje součástí dodávky je 1 zástrčka pro EU zásuvky – napájení proudem – bez obtěžující výměny baterií.

Kvalita: vynikající zpracování, nízká spotřeba energie a zaručená životnost – v souladu s EU zabraňte vnějšímu kontaktu s vlhkostí, žádný vodotěsný světelný řetěz. Dekorace: ideální jako dekorace do pokoje a interiéru, svatbu, osvětlení balkonu nebo venkovního osvětlení, narozeniny nebo jiné party, nejen na Vánoce, ale krásný poutač pozornosti po celý rok – ideální také jako dárek ke každé příležitosti.

Trend 2020: stylový lampion led světelný řetěz s krásnými papírovými lampiony – vytváří příjemnou atmosféru a krásnou atmosféru v každém prostoru.
ZnačkaCobus #ad
VýrobceLEHARO GmbH #ad
Hmotnost0.26
Číslo díluViiAN
ModelkaViiAN

10. Lighting EVER

#ad

Vodotěsný, 10m, Měděný drát s LED LE, světelný řetěz s vypínačem, světelný řetěz, hvězdy, teple bílý

#ad
Lighting EVER #ad - Perfekt zum dekorieren von betten, Treppengeländern, Schminkspiegeln oder Drapieren in Einmachgläsern, Glasvasen, Laternen etc. Sicher zu benutzenbleibt diese lichterkette bei einer sehr geringen Spannung 4. 5v dc 220-240v ac. Somit für ihre Kinder und Haustiere sicher.

Sehr geringer Stromverbrauch mit nur ca. Wasserdicht hergestellt aus ip65 wasserfestem und biegsamem silberkupferdraht kann sie sogar unter Wasser getaucht werden, um ein strahlendes, schönes Licht abzugeben - perfekt für die Innen- und Außennutzung ANMERKUNG: Trafo und Schalter sind nicht wasserdicht, Netzstecker ist IP44.99 lumen. 3w. Die lichterketten sind keine Adapter erforderlich wie Energienbank, Aufladeeinheit. Einfach zu installieren durch geringes gewicht und größe lässt sie sich einfach anbringen. Sie diese leichte Lichterkette überall für DIY Projekten verwenden.

Größe: 11, 6 x 8, 2 x 4, 6 cm, gewicht: 125g. Stimulieren sie ihre kreativität hergestellt aus hochwertigem draht mit guter Weichheit und flexibel, damit Sie die Lichterkette problemlos in alle möglichen kreativen Formen bringen können. Tauchen die funkelnden lichter wie kleine Sterne auf, um die Umgebung mit einer faszinierenden Atmosphäre zu verzaubern. Warm & hell kupferdrahtkette 12 meter lang mit 100 3000k warmweißen leds, laptop, 2 meter stromkabel.
ZnačkaLighting EVER #ad
VýrobceLE #ad
Výška1.97
Délka4.33
Hmotnost0.28
Šířka3.15
Číslo dílu4300008-WW-EU
Modelka4300008-WW-EU