Top 10 Eckige Smartwatch Herren – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. aycy

#ad

Uhren Herren, Weiß, IP68 Wasserdicht Smart Watch mit schrittzähler Pulsmesser Schlafmonitor, Smartwatch Damen Herren, Fitnessuhr Damen mit Telefonfunktion 1.85" Zoll Touchscreen

#ad
aycy #ad - Sie können sogar eigene fotos als individuellen ziffernblatt-hintergrund verwenden, 85-Zoll-Touchscreen und Exquisites Design: Unsere Herren Uhr verfügt über einen 1, 85-Zoll-Farb-HD-Touchscreen mit einstellbarer Helligkeit, um Ihre einzigartige Persönlichkeit zu betonen.

Als intelligenter assistent in unserem Leben unterstützt armbanduhr uns dabei, Stoppuhr, Bewegungserinnerung, Timer, bequemer, Wettervorhersage, intelligenter und gesünder zu leben. Die "gloryfit"-app bietet zudem über 100 personalisierbare Ziffernblatt-Hintergründe zur Auswahl. 24-stunden-gesundheitsüberwachung: fitnessuhr herren hilft uns, unsere gesundheit besser zu verstehen. Sport uhr ist zudem ip68 wasserdicht und somit bei Regen oder während des Schwimmens einsetzbar. Anrufe tätigen/annehmen und intelligente benachrichtigungen: mit seinem integrierten lautsprecher ermöglicht Ihnen diese Smartwatch das Tätigen und Entgegennehmen von Anrufen und fungiert als Multimedia-Player für Ihr Handy.

Automatische schlafanalyse ermöglicht eine umfassende Bewertung der Schlafqualität. Sie unterstützt auch benachrichtigungen und Mitteilungen von sozialen Medien wie Facebook, WhatsApp, Twitter usw. Der leistungsstarke 280mah-akku ermöglicht etwa 7 Tage Nutzung und bis zu 30 Tage Standby. Kompatibel mit Android 5. 0 & ios 9.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
ModelkaY6
ZárukaIhre Produkte profitieren von einer zusätzlichen kostenlosen 24-monatigen erweiterten Garantie. Wenn Sie während der Nutzung Probleme haben, kontaktieren Sie bitte zuerst unser Kundensupport-Team. Wir sind mehr als bereit, alle Fragen oder Schwierigkeiten zu klären, denen Sie begegnen könnten.

2. Donerton

#ad

112 + sportovní režimy, fitness hodinky s monitorem pulzního, sportovní hodinky, Donerton Chytré hodinky pánské, 1,85" chytré hodinky, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, vodotěsné IP68

#ad
Donerton #ad - Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, švihadlo, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store.

Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, ovládání kamery, časovač, připomenutí sedadla atd. Kalendář, předpověď počasí, stopky, ovládání hudby, jako je kalkulačka, které jsou praktické pro každodenní používání. Chytré hodinky t50 noste správně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů.

Vezměte prosím na vědomí: 1. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, bdění, včetně hluboký spánek, lehký spánek, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

3. KIPTUMTEK

#ad

Fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, Vánoce, monitorem spánku, krokoměrem, Chytré hodinky pro dámy a pány, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, pro iOS Android, vodotěsné IP68

#ad
KIPTUMTEK #ad - Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, spojte hodinky přes bluetooth s telefonem, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek.

Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, badminton, baseball, basketbal, fotbal, jízda na kole, volejbal, jóga, skákání přes švihadlo, horolezectví atd.

Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, 01" full-touch tft obrazovku, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

4. KIPTUMTEK

#ad

Dámské, fitness hodinky, dotykový displej 2,01", hodinky, KIPTUMTEK Chytré hodinky, kyslík v krvi/sportovní hodinky, pánské, vodotěsnost IP68, fitness tracker, tracker s funkcí telefonu, sledovač

#ad
KIPTUMTEK #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají verzi ble 5. 2, spojte hodinky přes bluetooth s telefonem, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.

Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.

Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším. Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

5. Apple

#ad

řemínek.Alpine Loop, 49 mm – titanové pouzdro, černý/šedý – vel. S/M pro obvod zápěstí 130 – 180 mm Fitness tracker, přesná GPS, jasný displej Retina, akční tlačítko, extra dlouhá výdrž baterie, Chytré hodinky Apple Watch Ultra GPS + Cellular

#ad
Apple #ad - Přizpůsobitelné akční tlačítko pro nastavení cestovních bodů kompasu, označení segmentů v tréninku, spuštění zpětného vyhledávání, zapnutí kapesní svítilny a další. Větší tolerance při provozní teplotě na zápěstí pro extrémně různá prostředí.

Ochrana proti vodě do 100 m. Precizní duální frekvenční gps systém poskytuje přesné údaje o poloze pro výpočet vzdálenosti, místa a trasových map. Pokročilé bezpečnostní vlastnosti jako siréna, detekce pádu, zpětné vyhledávání, nouzové volání SOS a detekce nehod. Velký a jasný displej apple Watch pro lepší čitelnost za všech podmínek. Speciální vlastnosti, které byly vyvinuty pro dobrodružství, senzory a tři pásky, průzkum a vytrvalostní sport.

Výdrž baterie až 36 hodin při normálním používání a nastavení úspory proudu pro ještě delší životnost baterie. Vylepšená tréninková aplikace s inovovanými naměřenými hodnotami, inovovanými náhledy a pokročilým tréninkem. 49mm kryt z titanu v kosmonautické kvalitě pro perfektní rovnováhu hmotnosti, odolnosti a odolnosti proti korozi.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.14
Šířka27.17
Číslo díluMQFW3FD/A
ModelkaMQFW3FD/A
Záruka1 rok výrobce

6. ENOMIR

#ad

Vodotěsné IP68, SpO2, fitness hodinky, náramkové hodinky, dámské s funkcí telefonu a zabudovaným Alexou, hodinky 1,8" se 100+ sporty, monitor spánku, Chytré hodinky pánské, srdeční frekvence 24H

#ad
ENOMIR #ad - Objevte další funkce, budík atd. Sportovní hodinky se 100+ sportovními režimy a vodotěsnými ip68 fitness hodinky nabízejí 100+ sportovních režimů pro sledování vašich fitness údajů, jako je spotřeba kalorií, intenzita tréninku a VO2max. Vylepšené chytré hodinky enomir 2024 chytré hodinky enomir 2024 s funkcí telefonu využívají ble 5.

3 pro stabilní přenos signálu bluetooth a kvalitní hovory. Mějte důležité informace od přátel a rodiny kdykoli na očích. Automaticky rozpozná váš běh nebo chůzi a připomene vám sportovní režim. Dlouhá výdrž baterie s dobou nabíjení pouze 2, 5 hodiny lze naše chytré hodinky používat 5–8 dní, takže můžete být aktivní po dlouhou dobu, aniž byste se museli často starat o nabíjení. Monitorování zdraví 24/7 náramkové hodinky nepřetržitě monitorují vaše zdraví a nepřetržitě vás podporují tím, že sledují vaši srdeční frekvenci, obsah kyslíku v krvi, hladinu stresu a energii těla.

Kromě toho vám nabízíme více než 100 ciferníků na výběr a můžete dokonce použít vlastní fotografii pro vytvoření individuálního ciferníku. Vestavěné chytré hodinky s alexouchytré hodinky idw19 jsou integrovány s hlasovým ovládáním alexa, přepínat mezi různými sportovními režimy, se kterým můžete pomocí hlasového příkazu zpochybňovat počasí, nastavit časovač nebo budík, zobrazovat údaje o zdraví a mnoho dalšího. Přijímá také zprávy z více než 20 oblíbených aplikací, jako je WhatsApp, Facebook, Instagram, Skype atd. S vodotěsností ip68 jsou hodinky ideální pro plavání a sprchování.
ZnačkaENOMIR #ad
VýrobceENOMIR #ad
Výška0.39
Délka10.63
Šířka3.15
ModelkaENOMIR-IDW19-Black
Záruka1 rok

7. ENOMIR

#ad

SpO2, hodinky 1,8" se 100+ sporty, náramkové hodinky, pánské s funkcí telefonu a zabudovaným Alexou, dámské, vodotěsné IP68, Chytré hodinky, fitness hodinky, srdeční frekvence 24H, monitor spánku

#ad
ENOMIR #ad - Vestavěné chytré hodinky s alexouchytré hodinky idw19 jsou integrovány s hlasovým ovládáním alexa, se kterým můžete pomocí hlasového příkazu zpochybňovat počasí, přepínat mezi různými sportovními režimy, nastavit časovač nebo budík, zobrazovat údaje o zdraví a mnoho dalšího. Sportovní hodinky se 100+ sportovními režimy a vodotěsnými ip68 fitness hodinky nabízejí 100+ sportovních režimů pro sledování vašich fitness údajů, jako je spotřeba kalorií, intenzita tréninku a VO2max.

Multifunkční chytré hodinky tyto hodinky mají velký 1, 8palcový hd displej, jako je ovládání hudby a kamery, který vám usnadní ovládání. Můžete si také nastavit pomocí aplikace veryfit plán spánku, že analyzují čtyři fáze stav bdění, která vám pomůže lépe porozumět vašim spánkovým návykům tím, který vám pomůže během 21 dnů rozvinout přesný a efektivní spánek.

Automaticky rozpozná váš běh nebo chůzi a připomene vám sportovní režim. Monitorování zdraví 24/7 náramkové hodinky nepřetržitě monitorují vaše zdraví a nepřetržitě vás podporují tím, že sledují vaši srdeční frekvenci, obsah kyslíku v krvi, hladinu stresu a energii těla. Přijímá také zprávy z více než 20 oblíbených aplikací, Facebook, Instagram, jako je WhatsApp, Skype atd. Vylepšené chytré hodinky enomir 2024 chytré hodinky enomir 2024 s funkcí telefonu využívají ble 5. 3 pro stabilní přenos signálu bluetooth a kvalitní hovory.
ZnačkaENOMIR #ad
VýrobceENOMIR #ad
Výška0.39
Délka10.63
Šířka3.15
Záruka1 rok

8. RUIMEN

#ad

RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, hodinky, krokoměr, fitness hodinky s monitorováním SpO2, hodinky s měřením tepu, více, HD dotyková obrazovka, chytré hodinky pro ženy i muže, monitor spánku

#ad
RUIMEN #ad - Měkký a pohodlný náhradní náramek dodatečný měkký a pohodlný náhradní náramek je součástí balení jako dárek, italsky, takže nemusíte kupovat žádný další náramek. Dokáže sledovat kyslík v krvi, vzdálenost, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví.

Bt5. 0 nabízí rychlejší a stabilnější spojení, poměr rozlišení 280 * 240 nabízí vynikající kvalitu obrazu. Vaše spokojenost je naší neomezenou motivací. Nezmeškáte žádné důležité hovory, pokud trénujete, Twitter, běháte. Design s velkou kapacitou a nízkou spotřebou energie nabízí delší životnost. Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence.

Existuje celá řada ciferníků a designy DIY-ciferníku. Přijímání hovorů/volání a volání a volání vestavěný reproduktor, instagram, whatsapp, po připojení k bluetooth můžete volat nebo přijímat hovory přes hodiny. Další praktické funkce digitální sportovní hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 9. 0 a android 6. 0 Podporuje oznamování zpráv zprávy, Facebook, jezdíte na kole, Wechat atd.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Hmotnost0.22
Šířka1.54
ZárukaZáruka 2 roky

9. RUIMEN

#ad

Chytré hodinky pro ženy i muže, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, hodinky s měřením tepu, monitor spánku, více, HD dotyková obrazovka, krokoměr, hodinky, fitness hodinky s monitorováním SpO2

#ad
RUIMEN #ad - Podívejte se na analýzu fitness dat pro lepší výsledky tréninku. Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, což znamená, ale neponořujte se svými hodinkami. Podporuje oznamování zpráv zprávy, facebook, instagram, WhatsApp, Twitter, po připojení k Bluetooth můžete volat nebo přijímat hovory přes hodiny.

Upozornění: na zprávu nelze odpovědět. Chytré hodinky používají výkonné optické sportovní senzory, spánek a připomenutí fyziologického cyklu. Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví. Kromě toho obsahuje balíček nabíjecí kabel a návod v 5 jazycích německy, francouzsky, italsky, anglicky, španělsky. Nezmeškáte žádné důležité hovory, Wechat atd.

Měkký a pohodlný náhradní náramek dodatečný měkký a pohodlný náhradní náramek je součástí balení jako dárek, takže nemusíte kupovat žádný další náramek. Přijímání hovorů/volání a volání a volání vestavěný reproduktor, jezdíte na kole, pokud trénujete, běháte. Může sloužit také jako asistent: ovládání hudby a kamery, budík, ukazatel počasí, stopky, upozornění na pohyb, hledání telefonu, kapesní svítilna, upozornění na pitnou vodu, přináší inteligentnější zážitek.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Hmotnost0.22
Šířka1.54
ZárukaZáruka 2 roky

10. Garmin

#ad

Black 010-02427-00, GPS Smartwatch with Bright Touchscreen Display, Up to 6 Days of Battery Life, Garmin Venu Sq

#ad
Garmin #ad - Unterstützte Anwendung: GPS. Sehen sie alles klar auf einem hellen Farbdisplay mit einem Always-On-Modus, perfekt für schnelle Blicke. Gesundheit ist wichtig für sie, atmung, flüssigkeitszufuhr und Stress zu schlafen, also überwachen Sie alles von Ihrem Körper Batterie Energieniveau, ihren menstruationszyklus, geschätzte Herzfrequenz und mehr.

Verbindungstechnologie: GPS. Finden sie neue wege, radfahren, achtsames atmen, Schwimmen, darunter Gehen, um mit mehr als 20 vorinstallierten Sport-Apps in Bewegung zu bleiben, Laufen, Golf und vieles mehr. Gps-modus mit Musik: bis zu 6 Stunden. Verwenden sie vorinstallierte workouts wie cardio, Kraft und sogar Pilates, text oder social-media-alarm mit intelligenten Benachrichtigungen, erstellen Sie Ihre eigenen in der Garmin Connect-App erfordert App auf einem kompatiblen Smartphone.

Kabelloser Comm-Standard: Bluetooth. Passend für handgelenke mit einem umfang von 125–190 mm. Verpassen sie nie einen anruf, Yoga, die direkt an Ihr Handgelenk geliefert werden wenn sie mit einem kompatiblen Smartphone gekoppelt sind.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška9
Délka2
Hmotnost0.1
Šířka6
Číslo dílu010-02427-00
Modelka010-02427-00