Top 10 Bastelset Kinder 3 Jahre – Sady pro scrapbooking pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TAVADA

#ad

Kutilské potřeby, papír pro kutily, TAVADA Sada pro kutily pro děti, pro děti, sada pro kutily s úložným boxem, kutilské potřeby, příslušenství pro kutily, 3000 ks scrapbooking

#ad
TAVADA #ad - Naučte se rozpoznat své dítě a zvyšovat intimitu s dítětem. Sada pro kutily je vyrobena z bezpečných materiálů s dlouhou životností, které jsou opakovaně použitelné a bezpečné pro děti. Zatímco vyrábějí vynikající hračky, mohou kultivovat své pozitivní myšlení, kultivovat svou představivost a kreativitu.

Nekonečný oceán kreativity s touto diy sadou mohou děti vytvořit vše, co jim napadne. Hodnotná sada pro kutily více než 3000 dílů v jedné kombinaci, bezpečnostní nůžky, barevný papír, diamantové nálepky, pro uspokojení vaší rozmanité kreativity. Pomozte svému dítěti zlepšit schopnosti rozpoznávání tvaru a barvy. Obsahuje různé druhy materiálů pro kutily – kuklnické oči, malé dřevěné kolíčky, barevné knoflíky, flitry, DIY talíře, perly atd. Skvělý dárek pro děti perfektní kutilská sada pro děti ve věku 4 až 12 let, tematické party, dětská kreativní sada pro jedinečné dárky pro děti nebo přátele k Vánocům, dětské narozeniny, velikonoční aktivity nebo kutilství.

Bezpečný materiál pro kutily všechny kutilské potřeby jsou perfektně zabaleny v krásné barevné krabičce a lze je snadno skladovat. Posilujte interakci rodičů a dítěte můžete své děti doprovázet, vést a inspirovat k tvoření. Bude to skvělý čas pro rodiče a dítě pro vás a vaše dítě.
ZnačkaTAVADA #ad
VýrobceTAVADA #ad
Číslo díluTV-PomPomKit
ModelkaTV-PomPomKit

2. Baker Ross

#ad

Perfektní party, novinka hračka pro děti, Baker Ross Velikonoční vajíčko Veselá sada na dekoraci obličeje, kořist nebo Prize Bag Filler balení 8 ks

#ad
Baker Ross #ad - Každá sada obsahuje šablonu z mechové pryže, samolepicí dekorace z mechové gumy a pásek k zavěšení. Dekorační sada pro kutily "veselé velikonoční tváře" – kreativní sada pro děti 8 kusů. Vytvořte si vlastní veselá obličejová vajíčka.
ZnačkaBaker Ross #ad
VýrobceBaker Ross #ad
Výška1.1
Délka10.24
Šířka7.87
Číslo díluAT470
ModelkaAT470

3. DOITEM

#ad

Kutilská sada, kulovité oči, třpytky, pompony, DOITEM Sada pro kutily pro děti, barva, čistič dýmek, party, plsť, listy, perly, scrapbooking, flitry, nálepka, peří, 2000 + kutilské potřeby pro děti

#ad
DOITEM #ad - Skvělá zábava pro dětské umělecké potřeby s vašimi dětmi můžete vytvořit kreativní projekt, ale také pomůže dětem odhodit nesmyslnou, který bude nejen skvělou aktivitou pro růst vašeho dítěte, časově náročnou videohru. Vaše děti se budou celé hodiny bavit při výrobě hraček, dekorací pokojů nebo školních projektů, množství zvířat a tvorů, nádherné koláže, panenky zmrzliny na stonku, zdobení batohů a mobilních telefonů – možnosti jsou nekonečné.

Kreativní umělecké díloperfektní sortiment uměleckého řemesla pro vaše děti podporuje jejich kreativitu a fantazii a pomáhá vašim dětem rozvíjet jejich praktické schopnosti, rozpoznávání tvaru a jejich schopnost rozlišovat barvy. 1010 pestpestplsť, 100 dřevěných tyčinek, 4 listy nálepky: láska, 1 balení flitrů – smíšené tvary: motýl, hvězdy, 3 listy nálepky: digitální, 100 barevných dřevěných perel, přeprava, švestkové květy, dopis, kočka, 60 EVA: láska, 100 nejjasnějších čističů dýmek, 100 čističů trubek, 2 listy křišťálových diamantových nálepek: tečky, los, 150 rozviklaných očí, 50 různých barevných perel, zvíře.

Je velmi zábavná a uvolňující. Zábavná diy sada toto je obrovské balení uměleckých a kutilských řemesel pro děti, pom-pom-pom-monster, chlapce a dívky každého věku zaměstnávají vzrušující umělecké řemeslo. Perfektní dárek pro dětiskvělý dárek pro dětskou oslavu narozenin, jako odměna za dobré chování pro děti, předškolní kurz, tématickou party, party s dětskými kostýmy, umělecké řemeslné aktivity, vánoční dárek, požehnání pro děti ve vašem životě. Mnoho materiálů pro kutily pro děti 310 bambulí, králík, 100 barevných rozviklých očí, 10 originálních papírů.
ZnačkaDOITEM #ad
VýrobceDOITEM #ad
Číslo díluDT0719
ModelkaDT0719

4. LPAOIS

#ad

LPAOIS Sada pro kutily pro děti 1600 + ks umění a DIY ruční práce pro děti, kreativní sada třpytivých pomponů, perly, čistič dýmek, příslušenství pro kutily, knoflíky, scrapbooking, flitry, dárek pro

#ad
LPAOIS #ad - To bude skvělý čas rodičů a dětí. Můžete doprovázet své dítě, aby společně vyrábělo hračky, které mohou zlepšit trénink mozku a zájmů dětí a učinit vaše dítě trpělivějším a koncentrovanějším. Perfektní dárek: dětské sady pro kutily jsou pestré a kompletně vybavené, vhodné pro mnoho kutilských kurzů a nápadů.

Pomozte svému dítěti zlepšit schopnosti rozpoznávání tvarů a rozpoznávání barev. Velký kreativní balíček: více než 1600 dílů v jedné kombinaci, abyste uspokojili vaši rozmanitou kreativitu. Ruční výroba: tato sada kutilských sad se velmi dobře hodí pro výrobu všech druhů zvířat, květinových aranžmá a koláží, pomponových příšer, náramků, držáků na tužky, pokud si dokážete představit tvary. Kultivujte kreativitu: tato sada pro kutily je velmi vhodná pro děti ve věku 4 až 12 let.

Když děti vyrábějí exkluzivní hračky, mohou podpořit své pozitivní myšlení, podpořit jejich představivost a kreativitu. Včetně smíšených nálepek, bezpečnostních nůžek, slizkých očí, barevných knoflíků, barevných dřevěných tyčinek, barevné lepenky, flitrů, kreativních návodů a dalších drobných předmětů. Posílení interakce rodičů a dětí: výrobky pro kutily mohou dětem pomoci vyjádřit se. Velmi dobře se hodí pro dětské narozeniny, narozeniny, jako suvenýr a dárek na Nový rok, Den dětí a Vánoce.
ZnačkaLPAOIS #ad
Číslo díluLPAOIS1
ModelkaLPAOIS1

5. EDUMAN

#ad

EDUMAN DIY Scrapbook sada příslušenství pro děti od 6 let Bullet Journal Set & školní potřeby dívčí psací potřeby, skvělý dárek, deník pro dívky

#ad
EDUMAN #ad - Perfektní dárky pro teenagery: ideální dárek pro sebevyjádření a zmocnění, myšlenky a vzpomínky na diy zdobených stranách. Pomáhá při plánování, aby zůstali zapojeni, vděčnost, kteří milují ruční kreslení malých prvků. Kvalitní pro plynulé psaní: papír do zápisníku je robustní a neprosakuje inkoustem. Vytvořte si vlastní dynamické stránky: tento vlastní spirálový deník je nástrojem pro osobní rozvoj, skicování a představování a usnadňuje kreativní mysli, motivováni a inspirováni.

Obsažené popisovače jsou vhodné pro každodenní psaní, plánovačích a dalších věcech. Sada příslušenství pro scrapbooky: 70stranná spirála do deníku 6 x 8, 1 lepicí tyčinka, 6 papírových svorek ve tvaru srdce, 3 popisovače, 1 linelineale, 3 magnetické záložky, lineale, 8 dekorativních papírových výřezů, 7 nálepek na sešity, 2 třpytivé pásky, 1 tužka, 8 rámečků na obrázky, 1 dekorativní střapec s šarmem, Úložný box. Dekorativní pásky se perfektně hodí pro přidání barvy a malých prvků, ideální na svátky, dárkové koše, lze je použít také na stacionárních diářích, sny, nápady, narozeniny.

Rozmanitost pestrých papírů se snoubí s dobrou volbou, má velkou hodnotu a trvanlivost, snadno se trhá a je perfektní na koláž. Tento dívčí deník doplnění se hodí zejména pro ty, růst, snění, komunikaci a mnoho dalšího. Vše na papíře scrapbook je mimořádně čisté a barvy jsou velmi syté. Zábavný způsob, stubků na lístků, jak uchovávat vzpomínky: použijte lepicí tyčinku nebo tvarované kancelářské sponky pro přidání fotografií, karet a dalších, abyste mohli opakovaně opakovat své veselé zážitky s magnetickými záložkami.
ZnačkaEDUMAN #ad
VýrobceEDUMAN #ad
Výška1.97
Délka10.12
Šířka12.2
Číslo díluEDM168
ModelkaEDM168

6. LINAYE

#ad

Dni dětí fialová, LINAYE 2000 + ks DIY potřeby pro kutily pro děti, pera, papír pro kutily, dárek k narozeninám, ruční práce, čistič dýmek, kreativní sada ve skládacím úložném boxu, pompony, Vánocům

#ad
LINAYE #ad - Bude to skvělý čas rodičů a dětí pro vás a vaše děti. Dodává se s více než 2000+ kusy materiálu pro kutily. Umění a ruční práce – nekonečné možnosti: kufr na kutily linay může stimulovat kreativitu dětí a uplatnit jejich řemeslné umění. Pokud se vyskytnou problémy s tímto výrobkem, kontaktujte nás prosím.

Nebo jako odměna za dobré chování pro děti budete tento kufřík pro kutily v krátké době šťastní a zamilujete. Balení obsahuje malé díly a nůžky pro kutily. Linay sada pro kutily je koncipována pro děti a nabízí vše, 300 x barevný čistič dýmek, 100 x papír pro kutily, 50 x peří, 1 x šňůra pro kutily, aby rozvinuly svou fantazii. Nechte své děti být trpělivější a pozornější. Zlepšete interakci rodičů a dětí – vtipné a smysluplné: můžete své děti doprovázet, vést je a inspirovat k tvoření.

Nechte své děti používat mozek k tvoření. 3dílný úložný box – vše v jednom a perfektní volba pro skladování: perfektní volba pro skladování, 200 x pompony a třpytivé pompony, čištění a přepravu. Potřeby pro kutily pomáhají dětem vyjádřit se a obohatit svůj růst, místo aby si celý den hrály mobilní telefony doma. Ideální dárek pro děti: linaye box pro kutily pro děti se hodí jako dárek na nový rok, narozeniny, vánoce atd.
ZnačkaLINAYE #ad
VýrobceLINAYE #ad
Číslo díluBIG-DIY-F
ModelkaBIG-DIY-F

7. TAVADA

#ad

Peří, sada materiálů, příslušenství pro kutily, čistič dýmek, TAVADA 3000 + ks sada pro kutily pro děti, pompony, DIY kutilský kufřík pro kutily, potřeby pro kutily, flitry, scrapbooking

#ad
TAVADA #ad - En. Interakce mezi rodiči a dítětemděti mohou doplnit sadu pro kutily se svými rodiči. Zatímco vyrábějí exkluzivní hračky, může stimulovat mozek a zlepšovat koncentraci, paměť a trpělivost. Můžete své děti doprovázet, vést a inspirovat k tvoření. Bezpečný materiál pro kutily sada pro kutily je vyrobena z bezpečných materiálů s dlouhou životností, perfektní pro snadné skladování.

En. Nebo jako odměna za dobré chování pro děti, dětské narozeniny, které jsou perfektní jako dárky, všichni chlapci a dívky chtějí tento skvělý umělecký dárek obdržet. Umělecké řemeslo je pro děti velmi výhodné. Obsahuje bambule, flitry atd. Abyste mohli dát volný průběh fantazii a kreativitě vašeho dítěte pro uspokojení vaší rozmanité kreativity. Nekonečná kreativita s touto diy sadou mohou děti vytvořit vše, co jim připadá. Perfektní dárek pro dětisada pro kutily obsahuje mnoho potřeb pro kutily, na dovolenou a jako ruční práce pro děti.

Bude to skvělý čas pro rodiče a děti pro vás a vaše děti. Hodnotná sada pro kutily pro děti naše sada pro kutily obsahuje více než 3000 materiálů pro ruční práce, malé dřevěné kolíčky, barevné knoflíky, Je zde dostatek volby a stylu, diamantové nálepky, barevný papír, z nichž lze vyrábět umělecké řemeslo. Můžete si ji vzít s sebou i na cesty, všechny kutilské potřeby jsou perfektní v krásné pestré tašce, snadnou přepravu a snadné uklízení.
ZnačkaTAVADA #ad
VýrobceTAVADA #ad
Číslo díluTV-PomPomKit
ModelkaTV-PomPomKit

8. URBZUE

#ad

Kreativní scrapbooking, potřeby pro kutily, kufřík pro kutily, sada pro kutily pro dívky, čistič dýmek, URBZUE Sada pro kutily pro děti, 2000 kusů DIY a řemeslo, věk 4 až, kulovité oči, perly, chlapce

#ad
URBZUE #ad - Ideální dárek pro děti perfektní kreativní sady pro děti od 4 do 12 let, kreativní potřeby pro děti, aby mohly vytvářet jedinečné dárky pro děti nebo přátele na Vánoce, malířské potřeby pro děti od 4 do 10 let, narozeniny, party nebo svátky, dožínky. Perfektní pro jednoduché skladování, snadnou přepravu. Umělecké příslušenství, kreativní sada pro vaše děti se dodává v super praktické, opakovaně použitelné PVC tašce se zipem a úchyty.

Perfektní stavebnice pro děti od 4 do 10 let. Fantastické a různé kutilské projekty jako zvířata, která ponechá volný průběh fantazii a rozvíjí kreativní schopnosti vašich malých dětí se všemi uměními a kutilskými pracemi, náramky a náhrdelníky, květiny, panenky, domy atd. Diy kutilství pro domácnost a školudejte své fantazii a kreativitě volný průběh s fantastickými uměleckými a kutilskými projekty. Sada aktivit, rozšířené umělecké řemeslo pro rodiny, třídní balíček pro děti, školy a třídu.

Taška pro snadné uložení všechny diy materiály v jedné tašce. Mnoho materiálů pro kutily pro dětivíce než 2000 materiálů pro kutily, 35 g dřevěných korálků, 40 g barevných knoflíků, 1010g korálků abecedy, 1 bezpečnostní nůžky, 30 barevných plstí, 60 barevných zápalek, 2 jedlové šišky, 235 ks pompomů 40 g, 3 diamantové nálepky, 10 g akrylové perly, 50 kulatých tyčinek pro kutily, 2metrová šňůra, 30 g flitrů, 136 ks čističů dýmek, 20 barevných plstí, 20 g papíru pro kutily, 140 kulovitých očí, návod a úložná taška. Nekonečná kreativitainspirující kreativní sada, plyšová zvířata, které potřebují.
ZnačkaURBZUE #ad
VýrobceURBZUE #ad
Číslo dílu1800+
Modelka1800+

9. JOYBOY

#ad

DIY sada pro kutily s čističi dýmek, box pro kutily pro dívky, kutilské sady, pompony, kutilské potřeby pro děti, Sada pro kutily pro děti, chlapce a Vánoce, scrapbooking, peří

#ad
JOYBOY #ad - Pěstujte kreativitutato kreativní sada je velmi vhodná pro děti ve věku 4 až 12 let. Bezpečný materiál pro kutily všechny kutilské potřeby jsou perfektně zabaleny v krásné barevné krabičce a lze je snadno skladovat. Pomozte svému dítěti zlepšit schopnosti rozpoznávání tvarů a rozpoznávání barev.

Pomozte dětem rozvinout jejich fantazii a kreativitu a vytvářet vlastní kutilské práce. Hodnotná sada pro kutilyvíce než 3000 dílů v jedné kombinaci, barevné knoflíky, která uspokojí vaši rozmanitou kreativitu. Perfektní dárekpokud vybíráte vtipné kreativní dárky pro děti, naše ručně vyráběné dárkové krabičky se perfektně hodí pro ručně vyráběné dárky k Novému roku, narozeninám, dni dětí, vánocům, začátku školy a dalším. Děti mohou používat různé materiály a vytvářet různé kombinace, aby vytvořily zajímavé řemeslo. Sada pro kutily je vyrobena z bezpečných materiálů s dlouhou životností, které jsou opakovaně použitelné a bezpečné pro děti.

Obsahuje různé druhy materiálů pro kutily – kulovité oči, malé dřevěné svorky, jak množství, diamantové nálepky, bezpečnostní nůžky, perly atd. Barevný papír, flitry, tak i materiál pro kutily splňují potřeby dětí každého věku. Když děti vyrábějí exkluzivní hračky, mohou podpořit své pozitivní myšlení, podpořit jejich představivost a kreativitu. Zajímavé kreativní aktivitysada pro kutily obsahuje různé doplňky se sytými a zářivými barvami.
ZnačkaJOYBOY #ad
VýrobceJOYBOY #ad
Číslo díluKKG-023
ModelkaKKG-023

10. Sundaymot

#ad

Plátěná taška pro dívky, chlapce 4 roky, Sundaymot Sada pro kutily pro děti, kutilství, kreativní scrapbooking, 2000 kusů DIY Kufřík pro kutily Potřeby Materiál Sada s čističem dýmek, kulovité oči

#ad
Sundaymot #ad - Ideální jako dáreknejen k narozeninám a vánocům, novému roku, tato kreativní sada je také láskyplným nápadem na dárek pro jiné zvláštní příležitosti. Umožňuje dětem trávit drahocenný čas a společně s rodinou a přáteli vytvářet krásná umělecká díla a zažít nezapomenutelné okamžiky.

Tyto materiály lze vzájemně kombinovat, perly, akrylové kutilské listy guky, papíru pro kutily, bezpečnostní nůžky, vytvářet nádherná umělecká řemesla, nano nálepky, pinzety, samolepek, včetně barevných čističů dýmek, flitry, která podněcují fantazii a kreativitu dětí. Díky tvoření a vytváření z různých materiálů se naučíte realizovat své nápady a rozvíjet důležité dovednosti jako obratnost, trpělivost a pozornost. S dostatkem místa a různými přihrádkami lze všechny kutilské potřeby přehledně roztřídit a bezpečně uložit.

Tato cenná interakce posiluje pouto mezi rodiči a dětmi a podporuje pozitivní komunikaci. Tato vysoce kvalitní taška byla speciálně vyvinuta pro snadné a pohodlné uspořádání a skladování materiálů pro kutily. Odolná plátěná taška usnadňuje přepravu a umožňuje dětem. Při tvoření mohou rodiče a jejich děti společně vyvíjet nápady, vybírat materiály a vytvářet jedinečná umělecká díla. Podpora interakce rodičů a dětí naše kreativní sada nabízí skvělou příležitost pro rodiče a děti trávit společně kreativní čas.
ZnačkaSundaymot #ad
VýrobceShenzhen City Jinghuahuangshi Craft Gift Co., Ltd #ad
Výška3.7
Délka8
Hmotnost2.2
Šířka10
Číslo díluDIY-T1800
ModelkaDIY-T1800