Top 10 Alexa Zubehör – WiFi žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Změna barvy s lampou pro synchronizaci hudby, WiFi a Bluetooth LED Smart Bulb, 16 milionů DIY barev, funkce s aplikací Google Assistant, 54 scén, Govee Chytrá žárovka Alexa E27, RBG, 2 kusy

#ad
Govee #ad - 16 milionů diy barev: chytrá žárovka govee e27 má miliony barev a 54 přednastavených scénických režimů, můžete prozkoumat své preferované, LED lampy Govee vám přinášejí skutečný fantastický světelný zážitek AC 220-240 V. S aplikací govee home app můžete svou led žárovku e27 zapínat a vypínat, žárovku alexa měnit barvy a nastavit scény.

Skupinové ovládání: wanna manipuluje s chytrými žárovkami a jinými produkty Govee současně? Jednoduše nastavte schéma a přidejte jej, pak je můžete společně ovládat spojte se se stabilním 2, 4 GHz WiFi. Synchronizace hudby: naše stmívatelná žárovka e27 led se mění barvu a jas současně, pokud je mikrofon na telefonu rozpoznán zvuky, chytrá žárovka.

Lampa alexa funguje pouze tehdy, když mikrofon není obsazený. Spínací hodiny a časový plán: použití žárovek pro váš všední den je jednoduché, s funkcí časovače a režimem, aby se světlo rozsvítilo, můžete nastavit, jako je východ a západ slunce, když se probudíte, a postupně stmívat, když usnete. Inteligentní ovládání: smart žárovka govee se ovládá jednoduchými hlasovými příkazy, nastavit jas, smart bulb.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.48
Číslo díluB60083C1DE
ModelkaB60083C1DE

2. Philips Hue

#ad

Stmívatelná, Echo Dot, 3 x 806 lm, Philips Hue White & Color Ambiance E27 3dílná startovací sada vč. Smart Button a Bridge, regulovatelná přes aplikaci, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, až 16 milionů barev

#ad
Philips Hue #ad - Generace, echo Plus a Echo Show 2. Jednoduchý vstup do osvětlení smart home: propojte žárovky Hue s můstkem Hue Bridge a ovládání světla individuálně pomocí aplikace Hue v celém domě.

Plynulé a pohodlné stmívání: použijte smart button jako vypínač světla nebo také jako odnímatelné dálkové ovládání pro flexibilní ovládání světla. Vytvořte si své individuální světlo pro každou příležitost: ať už na večeři nebo uvolněný zvuk dne, s Philips Hue vytvoříte ideální atmosféru. Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě. Generace. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška4.33
Délka2.4
Hmotnost1.17
Šířka2.4
Číslo dílu871951429133100
Modelka929002468803

3. Tapo

#ad

TP-Link Tapo chytrá Wi-Fi žárovka GU10 L630 4 ks, Google Assistant, kompatibilní s Alexou, stmívatelná lampa, bílá, úspora energie, vícebarevná balení 4 ks, 3,5 W odpovídá 50 W

#ad
Tapo #ad - Dné dodatečné zatížení pro váš první pokus. 16 milionů barev a 1 ~ 100% stmívatelné – vyberte si světla ze široké palety barev, také stmívejte od 1 % do 100 %, abyste si přáli perfektní atmosféru.

Dálkové ovládání – okamžitě zapněte a vypněte reflektor přes aplikaci Tapo bez ohledu na to, kde se nacházíte. Patice žárovky gu10 – kompatibilní se všemi žárovkami gU10 Vaše chytrá bodová světla můžete ovládat také hlasem přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. Vysoké lumeny – 350 lm světlo, které je dostatečně jasné pro osvětlení každého objektu. Hmotnost položky: 150 Bíle nastavitelná – přizpůsobte si teplotu barvy od 2 200 K do 6 500 K podle vašich potřeb.

Snižte spotřebu energie, aniž byste ztratili jas nebo kvalitu. Spora energie – energeticky úsporné funkce. 0 gramů. Jednoduché nastavení a použití – není nutný rozbočovač, rychlé nastavení a jednoduchá správa přes bezplatnou aplikaci Tapo český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.17
Délka1.97
Hmotnost0.33
Šířka1.97
Číslo díluTapo L630(4-Pack)
ModelkaTapo L630(4-Pack)
Záruka2 roky.

4. Nanoleaf

#ad

Modulare WLAN 16 Mio. Farben Wandleuchte, Musik & Bildschirm Sync, Deko, Funktioniert mit Alexa Google Apple, Nanoleaf Lines 60 Grad Erweiterungspack, 3 zusätzliche Smarten LED RGBW Lichtleisten

#ad
Nanoleaf #ad - Das angebot läuft länger als die Veranstaltungsdaten 13/11/23 bis 27/11/23. Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes Produkt mit einem Leuchtmittel der Energieeffizienzklasse "g" Umgebende Produkte sind Leuchten, die zur separaten Überprüfung der enthaltenen Lichtquellen zerlegt werden können. Jedes erweiterungs-pack enthält drei Lichtleisten mit Montageanschlüssen und Klebeband. Erweitern sie ihr nanoleaf Lines-Setup mit den drei zusätzlichen Lichtleisten des Erweiterungs-Pack. Led. Dieses pack benötigt das Nanoleaf Lines Starter Kit, um zu funktionieren.
ZnačkaNanoleaf #ad
VýrobceNanoleaf #ad
Výška1.85
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo díluNL59-E-0001LW-3PK
ModelkaNL59-E-0001LW-3PK
Záruka2 jahre.

5. Govee

#ad

1000LM Alexa RGBWW žárovka stmívatelná, 16 milionů DIY barev, 1 kus, Wi-Fi a Bluetooth Smart Bulb 75 W, Govee Chytrá žárovka E27, 54 scén

#ad
Govee #ad - Skupinové ovládání: vlastníte více než jednu led lampu od govee? vytvořte skupinu pro ovládání více chytrých žárovek současně odkudkoli přes stabilní 2, 4 GHz Wi-Fi. Spínací hodiny a časový plán: s aplikací govee home app máte přístup až k 54 scénickým režimům pro vaše wi-fi žárovky.

Upozornění: uložení přednastavení je možné pouze tehdy, pokud jsou chytré žárovky připojeny k Wi-Fi. Vyšší jas: s více než 1000 lumeny mohou tyto chytré žárovky prosvětlit velké prostory ve vašem domě. Můžete také využít časový plán východu a západu slunce, abyste se přizpůsobili vašemu dennímu rozvrhu. V hudebním režimu můžete své lampy synchronizovat s hudbou. Tyto žárovky měnící barvu můžete také ovládat společně se svou rodinou, což zajišťuje větší zábavu. Chytrá žárovka govee nabízí také možnost nastavení 2700 k – 6500 K, teplé bílé až studené denní světlo pro čtení nebo relaxaci.

Jednoduché chytré ovládání: se stabilnějším wi-fi a bluetooth připojením můžete chytré žárovky ovládat na dálku přes aplikaci Govee Home nebo ovládat své chytré žárovky prostřednictvím hlasového asistenta Alexa nebo Google Assistant. 16 milionů diy barev: vyberte si z 16 milionů barev a stmívatelného jasu 1 – 100 %, aby byl váš prostor s 1000 lumenů ještě živější. Ujistěte se, že je Bluetooth vypnutý.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluH60063C1DE
ModelkaH60063C1DE

6. Tapo

#ad

Google Assistant, není nutný rozbočovač, kompatibilní s Alexou, průchody a časové plány, TP-Link Tapo L510E chytrá Wi-Fi žárovka E27, stmívatelná, teplá bílá

#ad
Tapo #ad - Funguje pouze s 2, 4 ghz wlan. Režim nepřítomnosti – nechte své osvětlení automaticky zapnout a vypínat v různých časech, abyste simulovali přítomnost osoby.

Pokud máte problém nebo chcete produkt resetovat, navštivte prosím stránku podpory TP-Link. Rozsah dodávky – tapo l510E, návod k rychlé instalaci. Hlasové ovládání – kompatibilní s Amazon Alexa nebo Google Assistant. Stmívatelné světlo – vyberte si s individuálně nastavitelným jasem osvětlení, které se hodí k situaci. Postupy a časové plány – naplánujte si určité časy pro zapnutí nebo vypnutí žárovek. Vzdálený přístup – ovládejte svou chytrou žárovku pohodlně přes smartphone s aplikací Tapo – kdekoli a kdykoli.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška1.5
Délka1.5
Hmotnost0.15
Šířka1.02
Číslo díluTapo L510E
ModelkaTapo L510E
Záruka2 roky.

7. Tapo

#ad

Teplá bílá,, není nutný rozbočovač, kompatibilní s Alexa, odtoky a časové plány, Tapo App, Google Assistant, Tapo TP-Link Tapo L510E chytrá Wi-Fi žárovka E27, režim nepřítomnosti, stmívatelná 8,7 W

#ad
Tapo #ad - Pokud je wi-fi v určitém okamžiku špatná, důrazně doporučujeme nejprve zakoupit náš opakovací produkt, abyste problém s Wi-Fi vyřešili. Vzdálený přístup – ovládejte svou chytrou žárovku pohodlně přes smartphone s aplikací Tapo – kdekoli a kdykoli.

Režim nepřítomnosti – nechte své osvětlení automaticky zapnout a vypínat v různých časech, abyste simulovali přítomnost osoby. Hlasové ovládání – kompatibilní s Amazon Alexa nebo Google Assistant. Pokud máte problém nebo chcete produkt resetovat, navštivte prosím stránku podpory TP-Link.

Funguje pouze s 2, 4 ghz wlan. Rozsah dodávky – tapo l510E, návod k rychlé instalaci. Postupy a časové plány – naplánujte si určité časy pro zapnutí nebo vypnutí žárovek; Vstup: 220–240 V, 50/60 Hz, 73 mA. Stmívatelné světlo – vyberte si s individuálně nastavitelným jasem osvětlení, které se hodí k situaci.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška1.5
Délka1.5
Hmotnost0
Šířka1.02
Číslo díluTapo L510E(2-pack)
ModelkaTAPOL510E2-PACK
Záruka2 roky.

8. HUTAKUZE

#ad

HUTAKUZE Žárovky Alexa E27 Smart LED, kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa Echo, 9 W 806LM WLAN vícebarevná stmívatelná žárovka, ovládání přes aplikaci, teplé, Google Home, není potřeba rozbočovač

#ad
HUTAKUZE #ad - Dálkové a skupinové ovládánímějte tuto chytrou lampu připojenou k domácí síti 2, jako by se v domě nacházeli lidé, 4 ghz wlan 5 ghz momentálně není podporováno. Stmívatelný jas, světlo a úspora energie naše chytrá lampa používá led technologii, která vám nabízí výkon 10 w, což odpovídá běžné 90W žárovce.

Ovládejte pomocí svého smartphonu na dálku nebo hlasovým příkazem, čtení a všestranné volnočasové aktivity. Jas lze nastavit od 1 % do 100 %. Můžete například říci "alexa, změňte chytrou lampu na žlutou" nebo "Ok Google, zapněte světla". Hlasové ovládáníjednoduché hlasové ovládání se všemi chytrými žárovkami díky integraci v amazon alexa nebo google home. To šetří až 80 % energie a vydrží až 30 000 hodin. 2 roky záruka lampa alexa prošla certifikací ce a rohs, že kvalita výrobku je velmi bezpečná, a pokud máte dotazy do 2 let, garantujeme, nabízíme vám nejlepší zákaznický servis a technickou podporu.

Není nutný rozbočovač / bridge! miliony změn barvy vyjádřete se a zpestřete svůj prostor pomocí žárovky alexa e27. Tyto ovládací prvky zahrnují zapnutí/vypnutí nebo stmívání / zesvětlení a scény pro vaše osvětlení. S funkcemi skupinového ovládání můžete pomocí stejných příkazů ovládat více než jednu chytrou lampu současně. Perfektní světlo pro večírky, abyste okamžitě změnili vzhled a atmosféru svého pokoje.
ZnačkaHUTAKUZE #ad
VýrobceHUTAKUZE #ad
Výška0.46
Délka2.36
Hmotnost0.26
Šířka2.36
Číslo díluBA60H-W0080-RCB-E7
ModelkaE27
Záruka24 měsíců.

9. ANTELA

#ad

Ovládání přes aplikaci, studená bílá 6500 K, teplá bílá 2700 K, chytrá Wi-Fi LED RGB stmívatelná žárovka, ANTELA Žárovka Alexa E27 9 W, není nutný rozbočovač, 2 kusy, kompatibilní s Google Home

#ad
ANTELA #ad - Synchronizace hudbykdyž otevřete synchronizaci hudby E27 Smart s aplikací Smart Life. Hlasové ovládání: alexa nebo google home můžete připojit doma a ovládat led žárovky pomocí jednoduchých hlasových pokynů. Ovládání pomocí aplikace: i když nejste doma, můžete svou žárovku alexa s 2, 4ghz wLAN ovládat přímo pomocí aplikace.

Svou chytrou žárovku nebo skupinové ovládání můžete ovládat individuálně. Nastavení časovače chytrá žárovka alexa má funkci nastavení časovače, automaticky se zapíná a vypíná podle přednastaveného času. Led žárovka 9 w 806 lm odpovídá tradičním 80w žárovkám, které šetří až 80 % energie, pracují asi 15 000 hodin. Například žárovka se zapne nebo vypne, jas, teplota barvy nebo změna barvy barvy a podobně.

Spora energie: wlan žárovka e27 se skládá z plastového povlaku s dobrým odváděním tepla. Světlo lampy alexa se může s hudbou měnit. Tím můžete lépe ušetřit náklady na elektřinu. Můžete přizpůsobit barvu, studené světlo, RGB, jas a teplotu barvy světla. Stmívatelná a vícebarevná: stmívatelná led žárovka, teplé světlo. Jas inteligentní modré barvy lze nastavit z 1 % na 100 % a lze vybrat z 16 milionů barev.
ZnačkaANTELA #ad
VýrobceANTELA #ad
Výška4.33
Délka2.36
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo díluAN-EU-002-YK-A60-30
ModelkaAN-EU-002-YK-A60-30

10. Eleganted

#ad

16 milionů barev, ovládání pomocí aplikace, studená bílá 6500 K, 2 ks, 10 W WiFi změna barvy, stmívatelná žárovka teplá bílá 2700 K, LED RGB žárovka, Žárovky Alexa E27 Smart LED lampa

#ad
Eleganted #ad - Díky barevným zářičům bude váš život jasnější a inteligentnější. Přizpůsobte si vlastní barvu světla a jas: Žárovky alexa e27 smart led žárovka má různé bílé světelné tóny a 16 milionů RGB barev. Práce s google assistant a alexa: hlasové ovládání alexa a google assistant používají hlasové ovládání alexa nebo google assistant pro zapnutí, vypnutí nebo přizpůsobení jasu nebo barvy žárovek Alexa.

Tyto smart wifi lampy s měnícími se barvami můžete zcela jednoduše ovládat na svém iPhonu nebo iPadu. Podporuje pouze WiFi 2, 4 GHz. V porovnání s 80w žárovkou může ušetřit 85 % energie. Ivotnost a úspora energie: led barva e27 alexa životnost až 30 000 hodin, spotřeba proudu 10 w, světelný tok 800 lumenů. Vaše milé dítě může ovládat lampu alexa e27 totéž.

Kontrola samostatně nebo jako skupina. Například: "alexa, "hey google, zapni světlo do ložnice", snížit světlo v ložnici na 50 %". Inteligentní wifi ovládání: stáhněte si aplikaci magic home pro na zařízeních android nebo ios a ovládejte smart led světlo z každého místa wLAN. Není nutný samostatný hub nebo placené předplatné. Toto světlo alexa je dostatečně jasné, aby osvětlovalo celou místnost a umožňuje vám přizpůsobit osvětlení aktivitám a emocím.
ZnačkaEleganted #ad
VýrobceEleganted #ad
Výška4.84
Délka2.36
Šířka0.79
Číslo dílurgb wifi 10W
Modelkargb wifi 10W