Top 10 15l Kanister Benzin – Kanystry na benzín

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Liqui Moly

#ad

Liqui Moly kanystr na výměnu oleje 7055

#ad
Liqui Moly #ad - Objem 10 l, samostatný odvzdušňovací šroub, vhodný pro osobní auta a motorky. Pro ekologickou výměnu oleje DIY bez zvedací plošiny.
ZnačkaLiqui Moly #ad
VýrobceLiqui Moly #ad
Výška5.12
Délka19.69
Hmotnost1.54
Šířka11.81
Číslo díluP000430
Modelka7055

2. ARNOLD

#ad

černý, ARNOLD 6011-X1-2001 kovový kanystr na palivo 10 l

#ad
ARNOLD #ad - 0, 9 mm tloušťka stěny. Schválení osn pro přepravu nebezpečných věcí. Speciální lakování chrání interiér před korozí. Certifikováno TÜV/GS.
ZnačkaARNOLD #ad
VýrobceARNOLD #ad
Číslo dílu6011-X1-2001
Modelka6011-X1-2001

3. Oxid7

#ad

20 litrů, homologace UN | kanystr na pohonné hmoty vhodný pro benzín, vč. výlevky stříbrný, Oxid7 Kovový kanystr na benzín, naftu a bioethanol olivově zelený, flexibilní

#ad
Oxid7 #ad - Doba vyprazdňování do 25 sekund. SchvÁleno un-schvÁleno – kanystr na pohonné hmoty má schválení OSN. Pásové svařování zajišťuje dodatečnou pevnost rukojetí – nepostradatelné během jízdy. Vhodné pro mnoho oblastí použití: stavebnictví, kempování, dílna, outdoor, průmysl, dlouhé cesty autem např.

Flexibilní výlevka včetně. Bajonetový uzávěr s pojistným kolíkem je zabezpečený proti vytečení v každé poloze kanystru. V univerzálně vhodné olivově zelené barvě. Efektivní – během chvilky je nádrž opět plná. S obytným vozem. Konstrukce je testována a je srovnatelná s Nato Standardem. Rozměry: vždy cca 467 v x 166 Š x 346 h mm, hmotnost: 4300 g, objem náplně; 20 litrů – Jerrycan s bajonetovým uzávěrem. Bezpečný transport, stabilní a těsný – odolný vůči úderům během jízdy, takže nevznikají žádné trhliny nebo jiná poškození.

Vnitřní impregnace laku odolná vůči benzinu – díky benzínovému alkydovému amoniakovému laku je zabráněno vnitřní korozi. Oxid7 kovový benzinový kanystr – kvalitně zpracovaný kovový kanystr je ideální pro přepravu benzínu, nafty, bioethanolu nebo jiných kapalin a paliv. Práškové lakování a vypalovací lak poskytují ochranu proti korozi a hladký povrch.
ZnačkaOxid7 #ad
VýrobceOxid7 #ad
Výška18.39
Délka6.54
Hmotnost9.48
Šířka13.62
Číslo dílu4046507
Modelka4046507

4. Einhell

#ad

Vč. tašky na nářadí, Einhell Kombinovaný kanystr 1,25 l olejová nádrž, 3l benzínová nádrž

#ad
Einhell #ad - Odnímatelný box na nářadí pro uložení klíčů zapalovací svíčky. Originální kvalita Einhell.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška10.04
Délka13.39
Hmotnost1.65
Šířka7.09
Číslo dílu4501325
Modelka4501325

5. Spares2go

#ad

SPARES2GO Kraftstoffkanister Benzin Diesel Kanister mit flexiblem Ausgießer 10 l, 2 Stück

#ad
Spares2go #ad - Geeignet für alle arten von kraftstoff oder für Ihren Generator, Rasentrimmer, Kettensäge, Rasenmäher, Gartenmaschinen, Trimmer, Pflanzenmaschinen und vieles mehr.

10 l fassungsvermögen – geeignet für benzin oder diesel – bequemer, klobiger griff – einfach zu bedienender flexibler Ausgießer: ausziehbar ca. Spares2go kraftstoffkanister, 10 l, 2 Stück. 2 stück. 33 cm – einfach den verlängerungsauslauf an der Dose verstauen – Fester Deckel verhindert Verschmutzungen oder Wegrollen – Hellrot für mehr Sicherheit. Außenmaße ca. 31 cm höhe x 31 cm tiefe x 15 cm breite – un-geprüft – trägt alle anwendbaren Sicherheits- und Warnetiketten – entspricht allen geltenden Normen einschließlich: SI 1982/630 .
ZnačkaSpares2go #ad
VýrobceSPARES2GO #ad
Číslo dílu03-RZS-601

6. KOVA

#ad

20litrový kanystr a vypouklý nálevka 20 l, kanystr na vodu pro benzín, naftu, 20 litrů, 20 l, dieselový kanystr, KOVA 4 x kanystr na benzín, vodu AdBlue, černý plast, rezervní kanystr na pohonné hmoty

#ad
KOVA #ad - Barva: černá, je vyroben z kvalitního plastu, kanystr na palivo, benzín, rezervní kanystr, benzínový kanystr nebo také kanystr na vodu 20 l není z kovu, resp. Kanystr o objemu 20 litrů je robustní a má dlouhou životnost a je vhodný pro AdBlue.

Po naplnění kanystru na čerpací stanici proveďte označení na etiketě benzínového dieselového kanystru 20 litrů. 20 l petrol Can. 20 l petrol Can. 20 l petrol Can. 20litrový kanystr. 20 l petrol Can. Zásobní kanystr je vhodný pro benzín, olej a bio ethanol. 20litrový kanystr na benzín, vodu, naftu. Kanystr můžete použít také k doplňování AdBlue. Robustní a s dlouhou životností – naftový kanystr, který je odolný vůči nárazům a korozi. Skladovat. Velká kapacita – benzínový kanystr kova 20 l má objem 20 litrů, rychle vyprázdní bez zbytků.

Mnohostranně použitelný – kromě benzínu lze 20l kanystr na benzín z plastu ne z kovu použít také pro dieselový kanystr nebo pro vodu jako kanystr na vodu nebo pro AdBlue jako kanystr AdBlue, což z něj dělá nepostradatelného průvodce pro vaše vozidla. 20l kanystr na benzín s výlevkou, kanystr na zavlažování, kanystr AdBlue, aby se zabránilo prosakování a byla zajištěna bezpečnost během přepravy.
ZnačkaKOVA #ad

7. BigDean

#ad

Homologace UN, BigDean 2 x kanystr na benzín 20 l s flexibilním vylévačem – kanystr na palivo pro benzín a naftu – praktický kanystr na naftu, rezervní kanystr – vyrobeno v Evropě

#ad
BigDean #ad - Vyrobeno v evropě – kanystr se vyrábí v evropě a zaujme robustní a vysokou kvalitou. Díky tomu je ideální pro použití jako náhradní kanystr, rezervní kanystr nebo kanystr na nádrž. Detaily – objem: max. Pro benzín a vany – plastová nádoba je perfektní pro tankování a doplňování benzínu, AdBlue nebo oleje pro auto, nákladní automobily, nafty, motocykly nebo sekačky na trávu – a také pro přepravu paliva nebo pro nouzové situace.

2 x 20l nádržka na palivo – nabízíme v praktické úsporné sadě hned 2 kusy našich kvalitních kanystrů na pohonné hmoty. Flexibilní výlevka je při použití rychle po ruce a je prakticky připevněna na kanystr. Praktická manipulace – náš kompaktní 20l kanystr na benzín a naftu splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky schválení un pro přepravu kapalných nebezpečných věcí.

20 litrů na kanystr // celkové rozměry š x v x h: cca 35 x 38 x 20 cm // délka odtokové trubky: cca 28 cm // Materiál: Plast // Barva: černá, červená // Rozsah dodávky: 2x 20l benzínový kanystr s odtokovou trubkou. Samozřejmě můžete kanystr použít také k doplňování AdBlue. Ideální k vyprodání zásob nebo objednání přímo pro rodinu nebo přátele. Bezpečnostní uzávěr zabraňuje ztrátě víka.
ZnačkaBigDean #ad
Výrobcethats shopping GmbH #ad
Číslo dílu2069206

8. Unitec

#ad

Cartrend dvojitý kanystr na paliva, plast, 5 litru a 3 litry, 2 v 1

#ad
Unitec #ad - Praktické: díky šroubovacímu uzávěru lze obsah bez problémů a bezpečně přepravovat. Pozor: kanystr není vhodný pro skladování vody, nápojů nebo jiných potravin.

Vhodnost: rezervní kanystr je ideální pro přepravu benzínu, chladicí vody, E10, nafty, oleje a dalších kapalin a nebezpečných věcí. Všestranný: kanystr cartrend je vhodný pro skladování dvou různých paliv a je tak ideální např. Přesnost: kanystr z kvalitního polyetylenu se pohybuje přes flexibilní plnicí opěru a umožňuje přesné plnění paliva. Po použití lze hubici jednoduše připevnit na kanystr. Na jaře pro práci na zahradě.
ZnačkaUnitec #ad
VýrobceUnitec #ad
Číslo dílu73756
Modelka73756

9. Zemoeng

#ad

Zemoeng Kanister 20L Metall, Diesel und andere Gefahrgüter, Grün, Benzinkanister mit flexiblem Auslauf, UN-zugelassener Kraftstoffkanister für Benzin

#ad
Zemoeng #ad - Sicherheitsschraube Luftablassventil, Anti-Aging. Robustes und langlebiges material: der benzinkanister besteht aus hochwertigem, das eine ausgezeichnete Korrosionsbeständigkeit und Kraftstoffbeständigkeit aufweist und frei gebogen werden kann, der sehr stark und langlebig ist. Geeignet für diesel, SUVs, Motoröl und andere Kraftstoffe.

Lieferumfang: 1 x kraftstofftank; 1 x Schutzhandschuhe; 1 x Ölführungsschlauch. Es ist sehr bequem im Auto für Notfallrettung zu tragen. Mehrzweck-kraftstofftank der kraftstofftank ist geeignet für motorräder, utvs, benzin, atv-bootsanhänger oder andere Fahrzeuge. Das tragbare füllrohr besteht aus professionellem PET-Material, kaltgewalztem Stahl, wodurch es einfacher und schneller zu betanken. Vorsichtsmaßnahmen: kein Wasser enthalten, Autos, sonst wird es schnell rosten. Mit sicherheitsventil und arbeitssparendem griff der 20l gastank hat ein entlüftungsloch, dass unterdruck nach hinten fließt, um zu verhindern, und das Entlüftungsloch verbessert die Flüssigkeitstransfereffizienz! Der Griff ist leicht anzuheben und Sie können leicht Kraftstoff hinzufügen.

Macht das Öl sicherer. Sicherheit und konformität produktion der kanister ist von den Vereinten Nationen zugelassen, und gefährliche Güter wie Benzin- und Dieselöl erfüllen die höchsten Sicherheitsanforderungen für den Flüssigkeitstransport. Einfach und sicher zu bedienendas Ölfüllrohr ist mit einem Filter ausgestattet, der Verunreinigungen oder Fremdkörper effektiv filtern kann, Anti-Rost, Anti-Korrosion, usw.
ZnačkaZemoeng #ad
Výška12.2
Délka13.98
Šířka10.04

10. KOVA

#ad

Naftu, KOVA 6 x kanystr na benzín 20 l černý dieselový kanystr rezervní kanystr na pohonné hmoty 20 litrů kanystr na vodu pro benzín, vodu AdBlue výběr: 5 10 10 l l l 5l 20litrový kanystr a vnější

#ad
KOVA #ad - Kanystr můžete použít také k doplňování AdBlue. 20 l petrol Can. Robustní a s dlouhou životností – naftový kanystr, rezervní kanystr, víko a výlevka červená. Plastový kanystr není z kovu. Mnohostranně použitelný – kromě benzínu lze 20l kanystr na benzín z plastu ne z kovu použít také pro dieselový kanystr nebo pro vodu jako kanystr na vodu nebo pro AdBlue jako kanystr AdBlue, což z něj dělá nepostradatelného průvodce pro vaše vozidla.

Kanystr o objemu 20 litrů je robustní a má dlouhou životnost a je vhodný pro AdBlue. Bezpečnost – rezervní kanystr 20 litrů je vybaven bezpečným uzávěrem, kanystr na naftu, což znamená, kanystr pro případ nouze, kanystr na vodu, kanystr adblue, aby se zabránilo prosakování a byla zajištěna bezpečnost během přepravy.2

20 l petrol Can. Barva: černá, kanystr na palivo, resp. 20l kanystr na benzín s výlevkou, kanystr na zavlažování, dieselová nádrž s plnicím hrdlem jsou samozřejmě prázdné. Zásobní kanystr je vhodný pro benzín, homologace OSN pro nebezpečné zboží, naftu, jednokanálový systém, olej a bio ethanol.20litrový kanystr na benzín, vodu, naftu. Na čerpací stanici jednoduše po naplnění kanystru 20 litrů proveďte etiketu. 20litrový kanystr na naftu, vodu.
ZnačkaKOVA #ad
VýrobceKOVA #ad